Jump to content

Paprika

Üyeler
  • İçerik sayısı

2341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İletiler bölümüne Paprika kullanıcısının eklediği dosyalar

1. takipçin ve okuyucun olarak derim <_< ayrıca aplan olarak herşeyi derim :D sen o kaderi bana gönder ağzını burununu kırayım -_- sen karalamalarını gönder ben yazarım bilgisayarda hatta yazmam okur saklarım :D :D

Karalama yapmam ki ben hiç :D Oturuyorum 1 saat içinde allah ne verdiyse djfhsjk Onçün yarın ev boş olursa son ses klasik müzik açıp yeni bölümü çıkaracağım.
  2. 1ay olmuş hala yeni bölüm yok <_< nasıl yazarsın sen ya okuyucularını hiç önemsemiyormusun <_< nerde hani yeni bölüm tembel şey -_-

Allahını seven üstüme yeni bölüm atsın.

Eli kulağında. Ben bu aralar dalıp dalıp sürekli nasıl devam ettireceğimi düşünüp böyle mutlu oluyorum. Paprika bu dalma dönemine girdiğinde bil ki yeni bölüm gelecek :P
  3. Ayıptır be. Bir sayfa önce son iletiye bir bak ben ne diyorum. 500 iletilisin daha yenisin falan bir şey demiyorum diyorum ama olmuyor ki ne kadar yeni olursan ol.

HOŞGELDİN Gökay kardeş. Şimdi uzun uzun yazardım da neyse ya. Tek diyeceğim şu ergenlik hususunda; bizim yaşımızda yaptığımız hatalar ve değişimler ergenlik adı altında toplanıyor ve bana göre bu bile bir sınıf ayrımına yönlendiriyor insanları ki bundan nefret ediyorum. Orta yaşlarda bir kişi, "olgun ve yetişkin" bir kişi saçma şeyler yapsa yaşadığı şeylerden olduğu vb gibi kanıya varan insanlar, bizim gibi tazecik beyinlere gelince her şeyi ergenliğe bağlıyorlar, bir fark yaratıyorlar toplumda "yetişkinler ve aşağısı" gibi. Ah şu lanet olasıca toplum :angry:
  4. Normalde tanışma konularının altına yorum yaptığımda ortak noktalardan girerek ben de kendimi ucundan biraz tanıtırdım ama senin yazıyı görünce hangi bir unsura cevap yazayım diye şaşırdım. En iyisi sadece hoş geldin demek :P Hoş geldin... ^_^

5. --Çoğu animede konu çok güzel ama öyle sıkıcılaştırıyorlar ki, karakterler hatırına ya da öneren hatırına izlemeye çalışsan bile işkenceye dönüşüyor, bildiğin eziyet ediyor anime sana ve bundan nefret ediyorum.

--Şahsen müziklere inanılmaz önem veririm ve konuya ve akışa, ortamları hissettirmeye katkılarının çok fazla olduğu kanaatindeyim. Gelin görün ki tam güzel bir anime buluyorsunuz openinginden cacık olmaz, içinde geçen müzikler de çok alışıldık, insanı o havaya sokamıyor ve bundan nefret ediyorum.

--Gerçek hayatta olamayacak ya da bilmem kaç binde bir rastlanabilecek kadar saf- iyi ve salak karakterlerin olması çok sinir bozucu. Bir de bu karakterlere animedeki karşı cinsin büyük bir çoğunluğu hasta olunca "Gerçekten mi? Pfff! <_< " kıvamına geliyorum ve bundan nefret ediyorum.

--Bir animedeki tüm erkek karakterler insanüstü yakışıklı ve tüm kızlar melek kadar güzel olunca uyuz oluyorum. Üstüne üslük bu anime karakterlerinin bazıları, animenin gerçekliği içerisinde güzel bile sayılmıyorlar ve bundan nefret ediyorum. Where is the göz, where is the nizam? <_<

--Aralarında doğru dürüst hiç bir olay, konuşma geçmediği ve bahsi geçen maşuk, aşık tarafından hiç tanınmadığı halde bu aşkın uğruna bir sürü şey yapılması gibi durumlar olan animeler de var ve bundan nefret ediyorum.

--Çok güzel animelerin popülerlik sorunu yüzünden 2. sezonu gelmiyor ya da sadece manga tanıtımı için yapılıyor ve bundan nefret ediyorum.

--Aynı türden animelerdeki çoğu unsur birbirine benziyor; orijinal anime sayısı gerçekten çok az ve bundan nefret ediyorum.

--100 bölümlük konu çıkacak animeler 25 bölüme, 12 bölümlük konu ile bitirilse de olacak animeler 60 bölüme 40 bölüme kadar gidiyor ve bundan nefret ediyorum.

--Savaşlardan önce bana göre çok aptalca, izleyeni gaza getirmeye yönelik laflar söyleniyor, sözler veriliyor ve bundan nefret ediyorum. Yahu savaş be adam konuşmayı sonra yaparsın, hele bir kazan...

--Zaten çok fazla örneği olan türlerde animeler çıkmaya devam ediyor (talibi de çok fazla), güzel ve tuhaf- orijinal animelerden çok az çıkıyor ve bundan nefret ediyorum.

--Ama animeler eğlencelidir :mellow:

6. sen onu bi de bana sor öehöeöhöehö

gerçi Eşsiz Lider olarak üyelerim tarafından sorgulanamam heralde B)

Evet üyelerine ve FC'ne üvey evlat muamelesi yapan koca bir çılgınsın sen eşsiz lider <_<
  7. Homofobik olmaya gerek yok. Hiç denenmeyen şeyler hakkında yorum yapılması biraz anlamsız. Tabii herkesin keyfi bilir izleyip izlememek size kalmış bir şey. Bu arada ben de sevmem bu tür serileri pek ama sebebi iki erkeğin aşkını anlattığı için değil sadece aşkı konu aldığı için. Yine de izledim ve öyle yorum yapıyorum.

8. Yaptıkça alışıyor insan ilk başta hiç çekemezdim şimdi daha iyi durumdayım. B) :D

Ben de göz kapağıma kalem çekemiyordum. Yapmadım yapmadım bir gün ilham geldi bir yaptım pir yaptım. Artık yapabiliyorum. Birden geliyor bana böyle güçler :huh:

Edit:

Benim favorim beyaz tenli kadınların tüm yüzlerine fondöten sürmeleri ve boğazlarıyla yüzlerinde oluşan o renk farkı :mellow:

Benim yaşlarımdaki genç kızlarda bu bir psikolojik hastalık gerçekten. Yüzlerinde kapatılması icap eden çok büyük kusurlar olmadığı ve sürdükleri fondötenin o lekeleri kapatamadığını gördükleri halde fondöten olmadan adımlarını atamıyorlar. Öğretmenler zorla çıkarttırdıklarında ise teneffüs zili çalar çalmaz sanki çıplak kalmışlar gibi ya da nefes alamıyorlarmış gibi lavaboya koşup "omg omg omg" nidalarıyla tam tekmil vücutlarını boyaya buluyorlar :(
  9. 'herkes' yerine herkez yazan insanlara sinir oluyorum.

Aslında ben imla hatası yapan insanların birazcık salak olduğunu, öyle olmasa bile cahil olduklarını düşünüyorum. (Bu bir itiraftı)

Başka bir itiraf daha yapacak olursam; dahi anlamındaki -de'nin ayrı yazılmamasına takığım ve konuşmalarda acayip gözüme çarpıyor, odaklanamıyorum.

10. Resmi ekleyen

Abimle gezerken yolda adam gibi fotoğrafın yok dedi pek fotojenik değilimdir ama mekan daha iyi bir olaydı iyi olacaktı ama sanırım hayatımda boyunca çekildiğim en iyi fotoğraf bu pek fotoğraf çekilmesini bilmem birde 13 yaşında burnumu kırdığımamın etkiside var 18 yaşından sonra ameliyat var :D ilk ameliyatım oluak tırsıyorum biraz hastaneyi sevmemde...az kaldı rahat nefes almaya...attım ulen hadi bakalım :D 1.5 sene öneki resim yada onun gibi bişe...

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=17JPzX0T0P4

şarkıda verecem demiştim az önceki:D

Tanrının kutsaması sözünü tutan siz fedakâr insanların üzerinde olsun. Güneş seni hiç terk etmesin. -_-
  11. Şöyle birşey çıksa ne garip olur dimi

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=VMa-23wxVyw

Yanlız ne kadar günün malı diye adlandırılıp konulsada bu video adam kaliteli pop dinliyo Modern Talking-you're my heart you're my soul...En azından bir Demek Akalın dinlemiyor... :)

Adam gayet de eğleniyor nesi mal yani bence çok saçma bir başlık zaten.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.