Jump to content

FeeLing7d

Fiber Ekip
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

FeeLing7d last won the day on March 4

FeeLing7d had the most liked content!

About FeeLing7d

 • Rank
  NS
 • Birthday 08/25/1997

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 • Konum :
  Malatya
 • İlgi :
  Oyun-Müzik

Recent Profile Visitors

6,232 profile views
 1. Violet Evergarden, Dr Stone ve Gintama. Özellikle Gintamayı izleyebilmek için çok uğraştım. Her 15 bölümde bir sarmadığı için bıraktım. Her seferinde 50ye gel güzelleşecek 90a gel güzelleşecek diye diye sıkıla sıkıla 120ye geldim ama olmadı.
 2. Tekrar deneyip sorun devam ediyorsa haber verir misiniz?
 3. Sinema çekimi versiyonu eklenmişti, yasak olduğu için kaldırıldı. Orijinal versiyonu 17 haziranda eklenecek.
 4. Hikaye olarak; https://www.turkanime.net/anime/code-geass-hangyaku-no-lelouch https://www.turkanime.net/anime/code-geass-hangyaku-no-lelouch-r2 https://www.turkanime.net/anime/code-geass-fukkatsu-no-lelouch Bunları izlemen yeterli. Code Geass: Boukoku no Akito bölümleri 1. ve 2. sezon arasındaki başka karakterlerin başına gelen olayları anlatıyor. https://www.turkanime.net/anime/code-geass-hangyaku-no-lelouch-i-koudou https://www.turkanime.net/anime/code-geass-hangyaku-no-lelouch-ii-handou https://www.turkanime.net/anime/code-geass-hangyaku-no-lelouch-iii-oudou Bu
 5. Çevirisi zaten devam ediyor fakat sık sık gelmiyor. Geliş sıklığını öğrenmek için çeviren fansuba sorabilirsiniz.
 6. Olabilir, çince ve korece olan seriler için tür olarak değil dil olarak ayrı bir tag açılabilir. Yöneticiye danışacağım. Tavsiyeniz için teşekkürler.
 7. Yorumlardan bahsediyorsunuz sanırım. Disqus profil linkinizi atar mısınız?
 8. Nasıl bir hata ile karşılaşıyorsunuz?
 9. Eylül 2020de Japonya'da sinemalarda yayınlanmaya başlamış bir film. Diğer ülkelerin sinemalarında da yayınlama gibi bir planları varsa pandemi yüzünden diğer ülkelerde geç yayına girecektir. Bu sebepten ötürü dvdsinin yayınlanma tarihi gecikecektir. Sadece Japonya'da yayınlanırsa 5 ila 8 ay arasında dvdsi yayınlanıp çevirilecektir.
 10. Tamamen haklı olduğunu düşünüyorum. Çeviri tamamen doğru bir şekilde aktarılmalı. Bu serinin çevirisi sıfırdan başka bir fansub tarafından yapılıyor fakat ne kadar süreceği belli değil. Tamamlandığında, çevirisi sıkıntılar olan bölümler bildirilirse kaldırabiliriz fakat şu an; bu hâliyle de konu bakımından bir şey kaybedilmeyecek bir çeviri olduğu olduğu için kaldırılmayacak.
 11. Eleştiri kötü bir şey değil. Beğenmiyorsanız izlemeyin kesinlikle iyi değil. Saygı çerçevesini aşmadan ve nefret içermeden fikir alışverişi yaparak güzelce tartışabilirsiniz.
 12. Merhaba, sorun hâla devam ediyor mu? Ediyorsa kullandığınız cihazı ve tarayıcıyı öğrenebilir miyim?
 13. 2. Sezonu resmi olarak duyuruldu fakat kaç bölüm olacağı ve ne zaman çıkacağı belli değil.
 14. Son zamanlarda siteye yapılan saldırıların aşırı fazla olduğunun farkındayız. Kalıcı çözümler bulmak için uğraşıyoruz. "Yıllardır" kelimesi bayağı üzücü ve talihsiz olmuş.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.