Jump to content

FeeLing7d

Fiber Ekip
 • Posts

  172
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

FeeLing7d last won the day on March 4

FeeLing7d had the most liked content!

About FeeLing7d

 • Birthday 08/25/1997

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek
 • Konum :
  Malatya
 • İlgi :
  Oyun-Müzik

Recent Profile Visitors

6827 profile views

FeeLing7d's Achievements

 1. Türkiye'de basılmıyor. Yurtdışından farklı bir dilde sipariş verebilirsiniz fakat genelde 300 chapter çıkartılmış seriler yurtdışında 100-150 bölüm geriden takip ediyor.
 2. Meta Liberation Army Arc, Boku no Hero Academia manga chapter 218de başlıyor.
 3. Olimpiyatlar Japonya'da yapıldığı için çoğu bölümler yayınlanmadı ya da ertelendi. Büyük ihtimalle Boku no Hero Academia'dan bahsediyorsunuz. 3 gün sonra yayınlanıp tekrar aynı haftalık düzenine dönecek. Japonya'da yayınlanan bölümlerin çevirisinin ne zaman geleceğini sormak için çeviren fansublara özel mesaj atabilir ya da discord sunucularına gidebilirsiniz.
 4. Dvdleri 13 ekimde yayınlanacak. Anime filmlerinin sinema çekimlerini eklemiyoruz. Dvd versiyonları çıkınca ekliyoruz. Genelde dvdlerinin satışa sunulması film yayınlandıktan sonra 6 ay ila 1 yıl arasında değişkenlik gösterebiliyor.
 5. Bildirdiğin için teşekkürler. Yakında düzeltilecek.
 6. Tokyo Revengers animesinde sansür mü var ki?
 7. Violet Evergarden, Dr Stone ve Gintama. Özellikle Gintamayı izleyebilmek için çok uğraştım. Her 15 bölümde bir sarmadığı için bıraktım. Her seferinde 50ye gel güzelleşecek 90a gel güzelleşecek diye diye sıkıla sıkıla 120ye geldim ama olmadı.
 8. Tekrar deneyip sorun devam ediyorsa haber verir misiniz?
 9. Sinema çekimi versiyonu eklenmişti, yasak olduğu için kaldırıldı. Orijinal versiyonu 17 haziranda eklenecek.
 10. Hikaye olarak; https://www.turkanime.net/anime/code-geass-hangyaku-no-lelouch https://www.turkanime.net/anime/code-geass-hangyaku-no-lelouch-r2 https://www.turkanime.net/anime/code-geass-fukkatsu-no-lelouch Bunları izlemen yeterli. Code Geass: Boukoku no Akito bölümleri 1. ve 2. sezon arasındaki başka karakterlerin başına gelen olayları anlatıyor. https://www.turkanime.net/anime/code-geass-hangyaku-no-lelouch-i-koudou https://www.turkanime.net/anime/code-geass-hangyaku-no-lelouch-ii-handou https://www.turkanime.net/anime/code-geass-hangyaku-no-lelouch-iii-oudou Bunlar ise fukkatsu no lelouch serisinin öncesinin film şeklinde yeniden yapılmış hâli fakat ne kadar kalteli yaptılar bilemiyorum.
 11. Olabilir, çince ve korece olan seriler için tür olarak değil dil olarak ayrı bir tag açılabilir. Yöneticiye danışacağım. Tavsiyeniz için teşekkürler.
 12. Yorumlardan bahsediyorsunuz sanırım. Disqus profil linkinizi atar mısınız?
 13. Nasıl bir hata ile karşılaşıyorsunuz?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.