Jump to content

Tzu-kun

Üyeler
  • İçerik sayısı

542
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne Tzu-kun kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Güzel günlerdi be.

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Eskiden çok şapşiktim boşver stalklama

2. (See 5 other replies to this status update)

2. Güzel günlerdi be.

3. Normalde derslere çalışmayacaktım , yapacak başka bir şey bulamayınca derslere kaldık :(

4. Armut pis, ağzıma düş. Yaşasın gram araştırma yapılmadan, kıl kıpırdatılmadan kazanılan hazır bilgiler. Vuhuu!!

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Sizi değil kendimi eğlendirmek için yazmıştım zaten, böyle bir espriye gülen var mıdır :D

2. (See 6 other replies to this status update)

5. Armut pis, ağzıma düş. Yaşasın gram araştırma yapılmadan, kıl kıpırdatılmadan kazanılan hazır bilgiler. Vuhuu!!

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Nimete neden pis diyorsun. Bu arada birazdan yapacağım esprinin anlaşılması için armut piş ağzıma düş bilgisi vereceğim: Amerikan Talk Showlarında seyircilerin gülmesi istendiği zaman yeşil ışık, susması istendiği zaman kırmızı ışık yanar.

(Yeşil ışık)

6. Kestane ağacının altında, sen beni sattın, ben de seni.

1. Tzu-kun

Tzu-kun

bilip de unutmak, bilmemek (ellerini tartı gibi kullanır) Cezan arttırıldı :|

7. Kestane ağacının altında, sen beni sattın, ben de seni.

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Bilmemek ayıp değil öğren... Boşver taşlayın gitsin kafiri :D

8. Kestane ağacının altında, sen beni sattın, ben de seni.

1. Tzu-kun

Tzu-kun

İsim geçmişine baktım, görkem olduğunu anladım, sonraki nickine baktım, neden SlimShady değil Mrshady yaptığını anlayamadım. Belirtmek istedim

9. Farkettimde forumda tebessüm şeklinde gülen smilenı en çok ben kullanıyorum asdfdsasd :D

1. Tzu-kun

Tzu-kun

smileye kin mi güdüyosun ana avrat sövmediğin kaldı :D

2. (See 7 other replies to this status update)

10. Farkettimde forumda tebessüm şeklinde gülen smilenı en çok ben kullanıyorum asdfdsasd :D

11. Yaz için ne hayaller kurmuşken şimdi tek yaptığım bilgisayar karşısında oturmak. :/

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Benimle evlenip babanın fabrikalarını bana miras bıraktırır mısın zengin kız :D :D asdasdad

2. (See 12 other replies to this status update)

12. Lol de yakıyorum oratalığı katarina

1. Tzu-kun

Tzu-kun

annie ölümateşinin aktifini kullanıp ks atma <3

13. Yeni yüzler görüyorum. Çok mesajı olan herkesin nick geçmişine baktım geçmişteki isimleri de tanıdık gelmedi. O kadar uzun süredir mi yokum :D

1. Tzu-kun

Tzu-kun

o_o

Benden fazla ileti detected

Benden fazla beğeni detected

2. (See 2 other replies to this status update)

14. Bu yazıyı sonuna kadar okumazsam 11:59da öleceğimi yazan bir adam görmştüm bugün. Artık içim rahat :D

15. Bu yazıyı sonuna kadar okumazsam 11:59da öleceğimi yazan bir adam görmştüm bugün. Artık içim rahat :D

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Yoksa böyle çok tarz smililerim var :)> 8)

16. Bu yazıyı sonuna kadar okumazsam 11:59da öleceğimi yazan bir adam görmştüm bugün. Artık içim rahat :D

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Daha ne kadar :| koymayı sürdüreceğiz :| Ben sadece | yapmayı biliyorum deme amacıyla o similiyi koydum :)>

17. Bu yazıyı sonuna kadar okumazsam 11:59da öleceğimi yazan bir adam görmştüm bugün. Artık içim rahat :D

18. Bu yazıyı sonuna kadar okumazsam 11:59da öleceğimi yazan bir adam görmştüm bugün. Artık içim rahat :D

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Ok.

Bu arada sen sürekli isim değiştirip durusan ben bu sefer 1 hafta ban yerim :D

Çok fazla nik değişimi yapan olmuş bunları yazıyorum hepsinin fakelerini açacağım :D

19. Bu yazıyı sonuna kadar okumazsam 11:59da öleceğimi yazan bir adam görmştüm bugün. Artık içim rahat :D

20. Bu yazıyı sonuna kadar okumazsam 11:59da öleceğimi yazan bir adam görmştüm bugün. Artık içim rahat :D

21. Yeni yüzler görüyorum. Çok mesajı olan herkesin nick geçmişine baktım geçmişteki isimleri de tanıdık gelmedi. O kadar uzun süredir mi yokum :D

1. Tzu-kun

Tzu-kun

aksine yüzümü hep ileri dönmüşümdür (espriydi bu)

2. (See 2 other replies to this status update)

22. gece gece ramen keyfi... hmmmmm....

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Ya bir ben mi bulamadım şu ramen nerede satılıyor. Aslında çok güzeldeğilmiş diyorlar ama denemek istiyorum.

2. (See 9 other replies to this status update)

23. nickname değişikliği :)

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Bu kadar çok feyk muhabbeti yapınca aklıma şu konu geldi: http://forum.turkanime.tv/topic/3846-kardan-adamim/ biri tekrar benzer bir konu açsın :D

2. (See 27 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.