Jump to content

Adige

Üyeler
  • İçerik sayısı

261
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Adige kullanıcısının eklediği dosyalar

1. şu oyuna bir ısınamadım gitti 5 defa yükledim sildim yok arkadaş tarz meselesi ya onu anladım... her ne kadar dota 2 oynayan biri olarak onuda tam beceremiyorum ya neyse...umarım finaller iyi geçer... burada bir kaç foto video paylaşırsan daha güzel olur... :)

Valla yazdığım gibi daha önce hiç oynamadım nereler önemli falan hiç bilmiyorum. Cosplayler olursa onları çekerim gerisini arkadaş halleder :)

2. league-of-legends-logo1.jpg

Türkiye'nin ve dünyanın en çok oynanan oyunu League of Legends'ın sezon finali için geri sayım başladı! League of Legends 2014 Türkiye Sezonu’nu tepede tamamlayan en iyi takımlar; 2014 Şampiyonu ünvanı, muhteşem bir kupa ve 100.000 TL’nin üzerinde nakit ödül havuzu için 12 Temmuz 2014’te, Ülker Sports Arena’da karşı karşıya gelecek. Şampiyonu bekleyen bir diğer ödül ise, Kore’de düzenlenecek 2014 Sezonu League of Legends Dünya Şampiyonası’na katılma hakkı için mücadele şansı olacak! 

Türkiye Büyük Finali biletleri 15 Mayıs’tan itibaren Biletix’te satışa çıkacak. On binlerce seyirci önünde yapılacak final, Türkiye’de şimdiye kadar yapılmış en büyük eSpor etkinliği olacak. Ayrıca gün boyunca eğlenceli yarışmalar ve sürpriz hediyeler de sizi bekliyor. Arena’da muhteşem bir atmosfer, onbinlerce League of Legends hayranı ve Türkiye’nin en iyi takımları ile birlikte yaşanacak heyecan sizi bekliyor. Şimdiye kadar görülmemiş bir eSpor etkinliğine tanık olacaksınız.

Bu oyunu oynamadığım halde arkadaş bedava bilet var diyince onu kırmadım ve gitmeye karar verdim. Forumda da lol oynayan çok :D İstanbul'da oturan arkadaşların belki ilgisini çekebilir :D Hem gelenlerle de orada tanışırız. Gelen animeciler falan olursa diye anime t-shirtü ile geleceğim :D

3. Öncelikle konu önceden açılmışsa aradığım halde bulamadım özürlerimi sunarım :)

d2d1ed337486413.jpg

Bu hafta, manganın 752. sayısının kapağında Anime hakkında yeni bir haber var. Mesaja göre "3D2Y" başlıklı bu özel bölüm, Luffy'nin 2 yıllık eğitimini gösteren 2 saatlik bir yapım olacak. Bu özel bölüm, Animenin 15. yıldönümü kutlamalarının bir parçasıdır.

Ancak işin içinde Oda varmı? Yoksa filler bir special mi? Bilgi yok. İlerleyen haftalarda daha fazla bilgi edineceğimiz kesin.

- Bu Spesyal'de Luffy'nin özel olarak bir rakibi olacak. İsmi Burndy World. Kendisi İmpel Down'dan kaçan 6. seviye mahkumlardan bir tanesi ve baştana aşağı Oda tarafından tasarlanmış bir karakter olacak.

- Kendisi bir şeytan meyvesi yemiş. Moa Moa no Mi Lakabı: World Destroyer

Burndy World'un büyük bir planı var planın ilk aşaması Hancock'u yakalamak.

- Bunun dışında Spesyalde Luffy'nin Rayleigh tarafından eğitimi, Hancock ile yaptığı düellolar gösterilecek.

- Bölümde gösterilecek diğer karakterler arasında Mihawk, Perona, Buggy, Mr.3 ve Akainu'da var.

Özel bölümün 30 Ağustos'ta çıkacağı söyleniyor!

korsanfan.com'dan alıntıdır.

4. Hetalia ve Hataraku Maou-sama'yı bitirdim :)

Tarih severler için Hetalia gerçekten iyi gider ayrıca komikte :D

Hataraku nasıl bir finaldir. Animeyi izlediğime pişman edecekti beni. Son bölüm olmasa bile olurmuş. Bende finalde sonunda bir şeyler olur diyr bekliyorum :/

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.