Jump to content

gurgumlu

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

gurgumlu kullanıcısının son zaferi 11 Şubat 2013

gurgumlu en beğenilen içeriğe sahiptir

gurgumlu üyemizin başarıları

1. Programı var mı yok mu bilmiyorum ama ben bi keresinde eminem ile sebastiano serafini diye bi abimizi manga olarak çizmiştim.eminemden memnun kaldım da sebastiano abim biraz tuhaf olmuştu.
  2. Hetalia diye bi anime var.her bölümü 5 dk falan.onun 2.serisinde bir Türk var.Sadık Adnan.ama 2. sezonun Turkcesi hiçbir yerde yok! 1.sezonu Turkanime'de var.bu arada Osmanlı ile ilgili olan o mangayi okumayın derim.mangakasi her ne kadar Türkler üzerine bi bölüm okumuş olsa da üniversitede ya bilgisi yok ya da bilinçli bir şekilde yapmış.ramazanda dansöz oynatiliyor mesela.
  3. gurgumlu

İlk İzlediğiniz Anime?

Bilmeden pokemon vs.izlerdim.ama animeyi tam anlamıyla tanımam maNga grubuyla du.klipleri falan çok hoşuma giderdi.
  4. gurgumlu

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Ben genelde kızları sevmiyorum.çok mal oluyolar.bir de uta no prince-sama'daki müdür de çıldırtıyor beni.konuşması falan çok sinir bozucu.onu geçtim adam resmen ucuyo ya.
  5. gurgumlu

Favori Anime Müzigin ?

Naruto-wind vampire knight-2 sezonun da giriş şarkıları shiki-giriş şarkısı uta no prince-sama- 1.sezon bitiş şarkısı bir de her ne kadar tamamını izlememiş olsam da la corda d'oro giriş şarkısı
  6. gurgumlu

Animede Mimari

Adamın hayal dünyası hakkaten çok geniş.
  7. gurgumlu

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Amnesia.şu anda da uta no prince-sama'nın 2. Sezonunu izliyorum.
  8. gurgumlu

Kamisama Kiss OAD Geliyor

merak ettim ya.Türkiye'de böyle bir satış henüz mümkün değilse ne yapacağuk biz?
  9. gurgumlu

Manga çizimcisi

Benim çizimim iyi.karakter tasarimlarim vs. var ama manganın çizilmesi konusunda çok bilgim yok.yani biri bana kapiyi açan bir adam ciz dese ben adamın bütün bedenini çizerim.ama bilgili bir mangaka adamın elini ve kapı kolunu çizer.aciklayabilmisimdir inşallah :D bir de ben İstanbulda değilim maalesef :/
  10. gurgumlu

Dünyanın ilk Türk mangakası!

Ha bir de eklemeyi unutmuşum.çizgi romaninda Türk kulturunden de bir şeyler katmaya özen göstermiş.mesela karakterlerden ikisinin adı shim ve shek(şim/şek)
  11. gurgumlu

Birçok kişi Türkiye'de manganin animenin gelişmeyecegini söylemiş.bence bırakalım kendimizi aşağılamayı.bunun nedenini sorgulayalım. Benim çizimi iyi de manga çizimlerim iyi değil.daha doğrusu karakter tasarimlarim vs. var.onların manga çizimlerine yeni başlamış birisi için fena olmadığını düşünüyorum.ama çizgiroman şeklini kavrayamadim.yani bana kapıyı açan bir adam cız desen ben gider adamın bedeninin tamamını çizerim.ama bir mangaka adamın elini ve kapinin kolunu çizer.anlatabildim inşallah :D
  12. gurgumlu

Genç değil mi? :D
  13. gurgumlu

Yorumlariniz için teşekkürler.inşallah İLK'le kalmaz bu mangaka olayı.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.