Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Yuki-chan kullanıcısının paylaşımları

1. Yuki-chan

İtiraf Köşesi

Ay bunu yarın büte girmeden itiraf edip günah çıkarma gibi bir şey yapmam lazım. İtıraf ediyorum aslında iyi kötü tüm dersleri geçtim ama ailemin bundan haberi yok. Bütlere sırf eve gitmemek için giriyorum :D
  2. hayatımın en büyük şokunu bu gün iftar saatinin geri gelmeyip ileri gittiğini öğrendiğimde yaşadım. neden ya? :'(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Tabi siz lisede coğrafya görmediniz

3. Yuki-chan

Yuki-chan

9. sınıf sayılıyor mu? ya ne biliym hep geri geliyodu alışkanlık işte.

4. Strix.
  3. Sanırım diz eklemim çıkıyo o.O

2. houston

houston

Tabiki halletcez ya yani, halletcez dimi :/ adfhs

2sene ciddi ciddi ders çalışıcam ben-.-

3. Yuki-chan

Yuki-chan

halletmemiz lazım. Seninkini bilmiyom ama benim anam önce evi baştan aşağı temizletip sonra laf soka soka öldürür beni. :/ ve 2. Sene çok çalışcana cidden inanıyor musun ??? :D

4. houston

houston

O kadar laf yapmaz ya herhalde bizimkiler-+ umarım atlatırız.s temizliktende kurtulursun dhsj

Emin değilim, inanmak istiyorum, zorla çalışıcam(kendini kandırıyor) .s

4. Şimdiden potansiyel seri katil yaptılar çocuğu. Bundan sonra en küçük hatasında polis biner ensesine :D
  5. muğladaki büt psikolojisi de ayrı bir ağır oluyo :(

2. houston

houston

Bizim bütler hala başlamadı-_- tedirginim :S

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Kaç tane büt var??? Sonunda baktın herhalde notlara :D

4. houston

houston

Evet.s yeter artık bakayım dedim.. karşıma çıkan engelle söylene söylene 2saatte öğrendim-.- her dersin notunu görmek için 30ar soruluk anketler-_-

2tanaaaa-_- okul ne yapmaya çalışıyo merak ediyorum sisteme hala tarih düşmedi :/

6. biri bana neden tek başıma olduğum yurt odasında gece gece korku filmi izlediğimi söyleyebilir mi? Çok tırsıyorum :S

2. HolySpirit

HolySpirit

uuu aklından ne geçiyor yaa :Dhttp://media.giphy.com/media/10XznEsxB3QD0Q/giphy.gif

Gece gece tek başına izlenirmi ya

7. test tutmuyo. Ya da bende tutmadı bilmiyom :wacko:
  8. bugünki sınavda hoca acildeki bilmem neneneli bir hastaya nasıl müdahale ederiz diye sormuş. bekleyin millet yakında acildeki hastalara fizyoterapistler müdahale edecek ;)

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Eeee git tutan var mı ?

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Bugün türkbükü yarın marmaris ercan :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Bodrum daha iyi ya marmaristen :D Ama huzur verici dersen marmariz reizzzz :D

9. Ne istediģim kadar düşük alabiliyorum nede istediğim kadar yüksek. Bide utanmadan telefonuma ilk CC yi yolluyolar. -.-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

gözlük gerçek değil :P Demin bir gözlük muhabbeti geçti onun üstüne ekledim.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Vay seni fotoşopçu :P

4. Yuki-chan

Yuki-chan

yazın dışarda gözlük takmanın getirilerini bi gözlüklüler bilir. Şopla idare edin :P

10. Suç sizin valla -_- Spoilere alınca daha merak uyandırıyo. Bilinmezin çekiciliği işte. Kendime hakim olamadım :(
  11. Stannis bi boklar karıştırmış o.O geriden gelmek çok zor anam. Bi bitivereydi şu finaller gari. Ay spoi yedim. Ufff ya :(
  12. 40 yılın başı kedi sevelim dedik tırmaladı. Bu gün daha kötü olabilir mi? nin cevabı.

13. Çok merak ettim GOT izlerken alayanınız var mı ya ???

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Ygritte de oh oldu valla. -.-

3. Barış

Barış

ygritte ben üzüldüm ama filmdeki en kaliteli kadın karakterlerden biriydi.

4. NatsuJun

NatsuJun

Ned Stark öldüğünde ağlamıştım ben bak,adam diziye başlama sebebimde Boramir oynuyo lan demiştim o kadar...

14. Yuki-chan

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Çıkmamalıydı ama bu okumayacağım anlamına gelmiyor tabi ki. Şu çılgın kadından çok daha güçlü düşman muhabbeti bana hiç sarmadı ayrıca. Bir de Sasuke hala pisliğin teki ve hala çok yakışıklı :3
  15. konserve mısırla çikolatalı süt içtim. sanırım konservede bozuktu yarına sağ çıkarmıyım biomiyorum :/ tek tesellim finallerden kurtulmus olmak olacak :(

16. Yuki-chan

Romantik Komediler Hakkında Görüşler

Zaten o yüzden diyorum ya abla. anime tamamen milletin klişe açlığını doyurmak adına yapılmış gibi. Gerçi oraya ino boku ss de yazdım ama onun ićin geçerli deģil bu söylediklerim.
  17. Yuki-chan

Romantik Komediler Hakkında Görüşler

Ben romantik komediye karşıyım. Milletin beklentilerini yükseltiyo. Sonra o saydığınız klişeleri yaşayamayınca depresyona giriyolar. zaten hep aynı şeyler illa izlicem diyosanız ino boku ss ya da sukitte ii na yo yu izleyin gerisini sallayın -_-
  18. trabzonda oturanınız varsa 20 temmuz-16 ağustos tarihleri arasında KTÜ fizyoterapi servisine uğramayın -_-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

5 sene sonra gel demek işe yariyomuş dimekki :D neyse sana geçmiş olsun diyip kaçiym ben. Not falan okiym belki extradan bir iki bir şey öğrenirim. -.-

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Hmm benimde sırtım tutuluyorduy ama sağolsun başkasına danışiyim :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Doğru bi karar olur bu ercan. Ben bi stajda bakiym oluyosa. Sizede dönüş yapacam :D

19. Yuki-chan

Ne Kadar Zekisin?

148 ama ne boka yarıyo orası tartışılır.
  20. ders çalışma isteğimi arıyorumda buralarda mı acaba ( ._.)

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Ya bilgisayar zor ona dicek sözüm yok. sayılar falan aman benden uzak olsun ama en azından dört sene okuduktan sonra karşına gelen bilgisayar yok sen bilmiyosun o öyle mi olur demiyo. Ki bunu yaşadım. Bizzat öz babamdan duydum hemde :(

21. lan millet deli. :mellow: bu arada bu konu son gününüzde ne yaparsınız konusuna doğru gidiyo. hayırlı olsun :D
  22. sanırım dün güneş beynimi pişirdi ya da biraz önümüzden giden sarışın turist grubu. neyse iki durumda da alt yazının havada uçuşması normal değil sanırsam :/

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Simdi ona kıvırmak demeyelim toparlamak diyelim yoksa beni biliyosun kivirmak falan teh :8

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Yooo bilmiyorum. :/ tamam toparlamak olsun hadi.

4. KomşununOğlu
  23. telefonumun ekranını kim yaptrsa aylardır benden iyi küfür yiyo. Ekranın tam ortasında dana kadar tozu görmedin mi sen ???-.- işkence gibi valla. :/

2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Ondan daha güzelini de ben bulamam ondan dedim.. :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Umutsuz olma be. :D neyse bn kaçiyom. İyi geceler sana.

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

İyi geceler //

24. peş peşe iki kez okey atmış gibiyim. Anime bile kurtarmiyo durumu -.-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Amaaan bos ver zaten dün aksamdü gećti bitti :P

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Boş vermiş halinle mutlu olup olmadığımı soruyoken boş vermesen ne olacak çok merak ettim -.-

4. Yuki-chan

Yuki-chan

her türlü lak lak yaparım. seni uyuz ederim yani diyosun.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.