Jump to content

kaan1460

Üyeler
  • İçerik sayısı

123
  • Son ziyareti

kaan1460 kullanıcısının paylaşımları

1. E gecen hafta cıkmadı bu haftada salı günü bitti artık yok manga falan ne kadar ara verildi ?
  2. kaan1460

Bence Sasuke ölür![Spoiler İçerir]

Ölsün saskede , Narutoya bisi olmasın ha ya hinataya yada narutoya bisi olcak gibime geliyor ama umarım sakura ve saske ye olur ne olcaksa
  3. kaan1460

Ryohgo Narita’dan Yepyeni Bir Manga

Baccano durara akıl dolu animelerdi mangalarını okumadım ama muhtemelen paraleldir... Güzel olabilir tabi bu 2 sinden biraz ayrılmış gbi ama yinede beklentim var :)
  4. kaan1460

Tite Kubo'dan Anlamlı Mesaj

Çüş artık oldu olacak Kubo'da Bleach finalinde ölsün :S Adam öldü ya öldü baya baya öldü Genryusai ölünce öleydi diyor :S
  5. kaan1460

Yeni Fate Animesi Ne Zamanmış?

Hep aklımın bi köşesinde olan bi seri... Ygs den sonra bakıcam
  6. Hakkın rağmetine ulaşınca tabi karakterler yeni iş bulmuşlar (Gaara hariç) Hayırlı olsun ne diyim...Şu sıralar yeni yeni basladım one piece ye bnde
  7. Enterasan.. İlgimi çekmiyor bu anime ama fanı baya var...
  8. Korku dalı animede pek başarılı olamıyor bence umarım beni yanıltır
  9. Ben daha izlemedim ama daha önce yorumlara baktıgımda bekleniyodu böyle bisey
  10. kaan1460

Otakuların Radyosu

Otaku radyosu :) İyimiş...Hayırlı olsun
  11. AZ önce android uygulamasını indirdim iyi güzel yapmısınızda 2 seçenek olunca sadece pek cekici gelmiyor
  12. kaan1460

Maid Sama!’nın Mangakasından Yeni Seri

Diyebilirim ki romantik komedi yerine komedi romantik fantastik i tercih ederim :) Beklentim var...
  13. Rave Master , Psyren
  14. kaan1460

Manga İstek ve Öneri Bölümü

Mirai nikki nin mangası güzeldir... Rave Master iyidir... Arkadaş önermiş Psyren mutlaaka oku derim... Over Bleed okuyabilirsin Pek romantizm değiller (Mirai nikki haric) ama gayet iyi serilerdir... Bitmiş Seri hepsi...
  15. Bu seride romantizm var mı _? Birbirlerine yazıyorlar yazılmış konuda ama, tag lerde yok :S
  16. kaan1460

Raqiya

Az bi baktım sağlam seriye benziyor...
  17. kaan1460

Love in The Mask

Turkcraftta gözükmüyor... Yoksa ben mi körüm :S
  18. kaan1460

Shingeki no Kyojin Yeni OVA Duyruldu

Ne diyelim çıkınca görücez nasıl bişey olcak :)
  19. Devamını çok istedigim bir seri ama umarım kötü olupta seriyi kötü hatırlamamıza yol açmaz(Kötü olcakmıs gibi bir his var icimde umarım yanılırım)
  20. Ben pek zaman vakit bulamadım önceden listeme aldıgım animelere bakmaktan bi shingeki no kyojin izledim... Bu sıralama reyting sırasına göre falanmı ?
  21. kaan1460

( 23 / 20+ ) Nisekoi

Umarım 2 kisi arasında kalan ana karakter finali olmaz...
  22. Her güzel şeyin bi sonu vardır... Napalım buda böyle güzel
  23. Arada böyle şeyler iyi oluyor 3-5 seri cevriliyor :)
  24. kaan1460

Captain Tsubasa Yeni Mangasıyla Dönüyor

Aynı yemegi ısıtıp ısıtıp sofraya koyarsan tadı bozulur bence...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.