Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Witch. kullanıcısının paylaşımları

1. Senjougahara benim de favorim, tsundere olmanın en yakıştığı insan, adeta bir melek... :wub: Hanekawa kadar çalışkan değilim onun kadar mesafeli de değilim sanırım ama problemlerini içine atması ve güvenilir olması bakımından evet benziyoruz. :) Yeni fark ettim alakasız olacak ama FORUM ADMIN kısmında neden SERAGAKI AOBA var? :blink: :blink:
  2. Kulaklık kullanma yasağı geldiğinden beri yapamayacağım birçok şey düşündüm ama YAOİ İZLEYEMEYECEĞİM ŞU AN AKLIMA GELDİ ya ben napiyim şimdi :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sina

Sina

Ailenin evden gitmesini bekle, harbi şimdi düşündügümde cidden kötü durumdasın. Ama boş ver saglıgından önemli mi :D

3. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Bence de önce sağlık gelir, yalnız olduğun bir zaman izlersin..:)

4. kata silvia

kata silvia

evet sonra kulakların hiç bir sesi duyamaz hale gelir bana da araba çarpcaktı 3 4 kere kulaklığı alınca gidiciyim arkadaşlar

3. Bu tip bir başlığa bir ya da iki yıl önce de girip tipimin hiçbir anime karakterine benzememesinden şikayet etmiştim. O zamandan beri yarım yüzlük anime bitirdim, saçımı çok kısa kestirdim sonra biraz uzattım gözlüklerimi değiştirdim ve hala bulamıyorum. Kader... Şimdi liste: Gözlüklerim yoksa Zankyou no Terror'dan Lisa Mishima. Yüz şekli saçlar ve fiziği bana benziyor. Monogatari serisinden Hanekawa Tsubasa olabilir, tabii kısa saçlı hali. Durarara'dan Sonohara Anri olabilir amma ve lakin saçlarım onunkiler gibi düz değil. Pes. Bu yıl da bana benzer anime karakteri yok.
  4. Sağ sütun gurur sütunum... :wub:
  5. İki yıldır Asuna'nın nesinin bu kadar yüceltildiğini anlamaya çalışıyorum lakin hala başaramadım. Gayet sıradan bir karakter, hatta klişe bile diyebiliriz. Klasik kumral anime kızı, her erkeğin ideali olan iyi bir ev hanımı ve iri göğüslerle süslenip konseptte baş dişi karakter olabilmesi için savaşma yeteneği eklenmiş. Size Asuna'ya benzer binlerce kız bulabilirim kurgusal karakterlerde. Asuna'nın nesi bu kadar çekici? Hele Kirito! Ay onun o üçüncülükte ne işi var! Kageyama'nın Rin'i geçmiş olmasını da garipsedim açıkçası. Rin'in "bad boy" tavırları geçince fandom çocuğu listede gerilere atıverdi. Kageyama'cığı da severim tabii. Bir de bu listede sadece ana karakterler mi var bana mı öyle geldi? Çünkü Uta'yı geçtim, ben bu listede Oikawa Tooru'yu beklerdim!
  6. Kaneki Ken. Onun kadar saf olmasam da "incitmektense incin" felsefesinden basta olmak uzere bircok hareketiyle ben. Edit: Alphonse Elric'i eklemeyi unutmuşum. Alphonse Elric. Evet.
  7. Witch.

Neko Kızlar!!! :)

Daha önce yazıldı mı bilmiyorum umarım yazılmamıştır ama benim favori kedi kızım (Bakemonogatari) Hanekawa'nın Sawari Neko'sudur. Alın bu da bir şaheser:
  8. Magi'den Sinbad. Nefret ediyorum kendisinden. Sırf Ja'far'ın uğruna sevmeye çalıştım ama başaramadım. Üzgünüm Ja'far.... K Project'ten Munakata Reisi. İlk gördüğüm andan beri sevemedim. Sevmeyeceğim de. Sevilecek ne yanı var ki? Kuroshitsuji'den Sebastian Michaelis. Animeden zaten nefret ettim ama bu Sebastian... Döve döve cehenneme geri postalamak istiyorum. Vampire Knight'tan Kuran Kaname. Ya sen kendini ne sanıyorsun? Bi "ben çok acı çektim"cilik, bi "her şeyin en iyisini ben bilirim"cilik. Hadi be oradan! Death Note'tan L. Duygulara sahip değilmiş gibi davranırken bir yandan da tamamen mantığını kullanamaması yüzünden derinine inememiştim. Naruto'dan Uzumaki Naruto. Tamam Naruto anladık, sen Hokage olacaksın tamam lütfen tamam sus!
  9. Tokyo Ghoul benim için ciddi bir seri çünkü her ne kadar fantastik ögeler de barındırsa psikolojisi çok gerçek. Ayrıca Kaneki Ken'i barındıran anime -ki kendisinin "saç rengi değişmeden önceki" hali kendime en yakın bulduğum karakter. O yüzden yazacağım: Doğuştan bir ghoul olsaydım: Bir yaşa kadar ailemin benim için avlanmasına izin verirdim. Tanıdığım güvenilir birinden dövüşmeyi ve kagune'mi (tahminimce bir "bikaku"m olurdu) kullanmayı öğrenirdim. İnsanların arasına karışır, eğitimimi tamamlardım: Bir psikiyatrist ya da psikolog olarak. Ardından hastalarımdan geri dönüşü olmayan rahatsızlıkları olanları seçer ve avlardım, intihar süsü vererek. İnsan hayatına saygı duyarım ve benim için her insan değerlidir ama düzeltemediğim (için) kendini öldürecek birinden beslenmekten sakınca görmüyorum. CCG'den olsaydım: Gerideki beyin takımından olurdum. Savaşmak için küçük yaştan beri eğitiliyorduysam en iyi ukaku tipi ghoul'ları avlayacağımı düşünüyorum ama şu anki halimle ancak eksik noktaları birleştirmek ve teoriler üretmek bana uygun. Sonradan ghoul'a dönüştürülseydim: İntihar ederdim. Yine de beni bu dünyaya bağlayacak birileri varsa ondan yardım isterdim. Bir süre karanlıklarda yalnız takılır, ceset artıklarıyla beslenirdim. Gücümü toparlayıp yeni bedenimi kontrol etmeye başladığımda barışçıl bir ekibe -Anteiku gibi- katılacağımı düşünüyorum.
  10. Başım çatlamak üzere, matkapla kafamı bir delsem rahatlayacağım...

11. Alarm sesim su an Haikyuu'nun ilk opening'i SPYAIR - Imagination. Yalniz enstrumental versiyonu
  12. ÖZLEMEKTEN ÖLÜCEM. Gel Ocak gel artık.
  13. Okul sıkıcı diyenlere özeniyorum. Gerginlikten sıkılamıyoruz ki biz 12ler.

1. kawaii kereste

kawaii kereste

gerilmeyen kazanıyor yalnız, atalarımızın ünlü bi sözü var: "koy g.te"

14. Hakkaten çok güzel olmuş, devamını bekliyoruz :)
  15. Yalnızlıktan öleceğim.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Hmmm mutfaktan al bi 3ü 1 arada. Yap sıcak sıcak.Aç bi manga veya anime izle.Aslında aç bi house onu izle illaki sıkıntın diner ;)

3. Barış

Barış

ara bi arkadaşını oturun muhabbet edin 2 saat kendini daha iyi hissedersin havada güzel :)

4. Beng-chan

Beng-chan

Kanka biz diyoruz yalnızlıktan ölücez, sen diyosun ara bi arkadaşını :D

16. Centuries'i dünden beri 38572024027. kez dinliyorum ve hala bıkmadım.

17. Witch.

Anime İstek ve Önerileri

Ouran'ı izledim ve o shoujo'dan çok komedi yahu. Sakurasou aklımdaydı attım listeye, diğerlerine de bakacağım teşekkürler. Toradora'yı iz le me ye ce ğim. İnadım inat. :D :D :D :D :D :D Ben bugün başlıyorum o animeye. Şimdiden güldürmeye başladı. (O değil de umarım bir iki santim uzamışımdır iki yılda :D )
  18. Witch.

Anime İstek ve Önerileri

Önerin önerin. Boğazıma kadar animeye batayım istiyorum. (Boy: 156) Ahahahah hatırlıyorum o tartışmaları :D Of ikna oldum ilk o ikisini izleyeceğim!
  19. Witch.

Anime İstek ve Önerileri

Taaamam onu da izleyeceğim.
  20. Witch.

Anime İstek ve Önerileri

Shakugan no Shana'nın üç serisi varmış 12. sınıfım ben hayatta izleyemem ama listeye atar gelecek yaza bırakırım. Tamam tamam ne shoujo seven varmış, Nagi no Asukara da izleyeceğim tamam. Çok sağolun arkadaşlar ya :D Kyoukai no Kanata'yı izleyeyim mi yani? Bir bilen gelsin konuşsun.
  21. Witch.

Anime İstek ve Önerileri

Nisekoi ve Soredemo yarım kaldı Kimi ni Todoke'yi izlemeyeceğim diye çok inat ettim hatta kabuslarıma girdi. Yemin ederim. Neden bilmiyorum. Bir şans verebilirim belki. Saf kız tipi beni deli eder ama tsundere'den iyidir. Toradora'yı ASLA izlemeyeceğim. (büyük konuştum bu laf kesin bana girecek) Ya bana tsundere diyorlar ama o Taiga denen bücür (ben de kısayım) repliklerini falan gördüm deli ediyor beni of! İmzana aşık oldum... GaLe :wub:
  22. Witch.

Anime İstek ve Önerileri

GSNK'nın romantizmi güzel geliyor, Mekakucity'den de HaruTaka'ya ölmüştüm zaten. Nagi no Asukara'nın çizimleri çok chibi gibi geldi afişten öyle mi? Higashi no Eden'i attım listeye Zetsuen zaten izleyeceklerimdeydi ama Kyoukai no Kanata bana hep çok abartılmış gelmişti öyle mi? Amaaan ben Sekaiichi'nin çizimlerine katlanan insanım çok batmayacaksa izlerim Skip Beat'i de ama önceliklerim arasında olmayacak açıkçası. Önyargılarım kahrolsun!
  23. Witch.

Anime İstek ve Önerileri

Teşekkürler ^_^ Noting: Skip Beat!'in çizimleri eski görünüyor hoşuma gitmedi ama Lovely Complex'i attım listeye.
  24. Witch.

Anime İstek ve Önerileri

Şimdi özellikle bayanlardan dikkat istiyorum: Ben shoujo izlemezdim, başladıklarımı da bıkarak söverek sıkılarak bitirirdim. Gekkan Shoujo Nozaki-kun sağolsun shoujo izleyesim tuttu. Ao Haru Ride bu sezon çok beğeniliyormus izlemeli miyim? Yoksa daha iyileri var mı? Önerilerinizi alabilir miyim? Sukitte ii na yo'yu düşünüyorum nasıldır? Daha önce Kamisama Hajimemashita, Kaichou wa Maid-sama, Vampire Knight ve Tonari no Kaibutsu-kun izledim.
  25. Witch.

Yaoi Fc (+15)

Burası ölü bacım. El alem ecchi fc'de neler neler yapıyor biz burada oturuyoruz. Hmpf.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.