Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Witch. kullanıcısının paylaşımları

1. Shingeki no Kyojin'i uzuuuun uzuuuuun yorumlamazsan çok kötü bozuşuruz ama. Sen yazarsan biz okuruz bol bol yaz sen, kısıtlama kendini.
  2. Witch.

Diabolik Lovers

Ben bir daha vampir izlemem dedim Vampire Knight'tan sonra. Ben bir daha reverse harem izlemem dedim UtaPri'den sonra. Sözümü çiğneyeceğim sanırım çünkü ilgimi çekti. Oooof of. :D
  3. Hayal etmeden, yaratıcılığı geliştirilmeyen yalnızca test çözerek soru cevaplayarak büyüyen ot gibi bir nesli daha temelden yetiştirmek için çalışmalar başlanmış. Milletçe hayırlı uğurlu (!) olsun.
  4. Witch.

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ogeday egonu incitmek gibi olmasın ama.... onun kilolu olmasının sebebi... kaslar... ondan öyle... :koşarakkaçar:*** Tonari no Kaibutsu-kun'u bitiriyorum. Diğer shoujolar gibi işkence değilmiş ama hala kötüüüüüüüüüüüü.
  5. Free'nin çok güzel bir soundtrack'i var ama hiçbir yerde bulamıyorum. Of bea.

6. Gün gelecek türkanime'de Akame ga Kill'i göreceğim. İnanıyom.

1. Paprika

Paprika

Konusu ne onun ki acep? Kısacıkmış bir çırpılık. Başlarım belki.

7. Witch.

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Cadıları ben de severim -anlayacağınız üzere :D- O kitapları görmüştüm ama almaya fırsatım olmamıştı.Bu sıralar en sevdiğim kitap kesinlikle Şah ve Sultan. Tadı damağımda kaldı, aynı tadı alamam diye ikinci kez okumaya bile korkuyorum.
  8. Witch.

Türkiyedeki en iyi komedyen

Bay J'yi bilmem de Zeki Kayahan Coşkun'a bayılırım.Bir Türkleri Anlama Kılavuzu var ki her okuduğumda gülmekten yerlere yatıyorum, babamla sürekli alıntılar yapar güleriz :D Bu arada oyum tabii ki Cem Yılmaz'a. Türkiye'de zekice ve orijinal espriler yaparak güldüren biri varsa o da cmylmz'dır :D
  9. Witch.

Takumi Yuzuki Giriş Yapar.

Hoşgeldin! Shizune'yi seven birini gördüm o karakterin bile bir seveni varmış. Çok hoşuma gidiyor böyle farklılıklar. Ve sen... Sen Juvia demişsin şimdi (uğrarsa tabii) Şevval gelecek!! :D :D İyi forumlar diyeyim de susayım artık!
  10. Witch.

En Etkileyici Ses

Grell'in character song'u Shinkou var onun söylediği benim de bildiğim, severim evet. :D
  11. Witch.

En Etkileyici Ses

Eveeet aynı adamın Kuroshitsuji'nin Sebastian fangirl/fanboy/fangay(?)'i Grell Sutcliff'i de seslendirdiğini düşündükçe... tüylerim diken diken oldu bak :D
  12. Ne? Kabul etmiyorum. En sevilen gözlüklü kız benim! ben saksı değilim! En çok beni seveceksiniz!!!
  13. Witch.

Levi İçin Özel Manga

Levi değil de Rivaille diyen bir ben mi varım lan şu adama? RivailleRivailleRivailleRivailleRivaille! Rivaille işte. -,-
  14. Witch.

RWBY (Ruby-Weiss-Blake-Yang)

Hayır bölüm çevrilmedi ama ben de izledim harikaydı! Adam çok karizma ama buradan yapanlara sesleniyorum: NEDEN SAÇININ TUTAMI PEMBE? Bütün karizmayı götürüyor!
  15. Witch.

Blake favori karakterim ve Güzel ve Çirkin de favori masalımdı!! Süüüü-per!! Evde Bella bebeğim bile var hala kitaplığımda durur :D AAAAHH! Adam'dan aklıma gelmeliydi ama gerçi Blake'in soyadını daha yeni öğrendim. Yang süper olmuş açıklaman da harika ahahah :D
  16. Witch.

Şahsen ben çok beğendim. Yani konu basit, bölümler kısa ama hatunlar silahları çekti mi eğlence başlıyor. Favorim: Blake. Bir de Ruby, Kırmızı Başlıklı Kız; Weiss, Pamuk Prenses de diğer ikisini çözemedim ://
  17. Witch.

İtiraf Köşesi

İTİRAF EDİYORUM RANZANIN MERDİVENİNİ KIRDIM VE SUÇU ABLAMA ATACAĞIM. Bugün bende bir terslik var Önce ablamın yatağında su balonu patlattım yatağı ters çevirip çarşafı kuruttum. Sonra annem benim kaybolan kolye ucumu aramaya giriştiler bağırıp çağırdılar (iki saat) ben ayağa kalktım ve "buldum" (dört saniye) Havalı havalı madem suyumu açmış dönüyorken madem suyunu yatağıma döktüm. bari gidip ablamın yatağına çıkayım derken ayağım merdivene takıldı. Kırdım. Acıyan bir sol bilek ve boydan boya çizik ve kanayan bir sağ bacakla yaşıyorum. Sonraa bilgisayarın başına geçtim tam yatacağım ki ekrana sinek geldi. ben de elimde ittim ama SİNEK EZİLDİ! Ya ekran koruyucu jelatinin içine girmiş manyak hayvan eziverdim cılkı çıktı! Ağağa bilgisayarım sinek kanı oldu hep! Ben de temizleyip uyumadan önce yazmak farz oldu diye düşündüm. Artık gönül rahatlığı ile uyuyabilirim.
  18. Vee Nisemonogatari izlerken içeri annem girdi. Kız olduğuma şükrettim.

19. Forumun eskileri nerede eskileri? Hu-huuuu??

20. Free'nin yeni bölümü çevrilmeden gidip tumblr'dan spoiler yiyorum. Biri şu animeyi erkenden çevirsin yahu ya :(

21. Kızkardeşimle (10) K-Project izledik sonunda hıçkıra hıçkıra ağladı. Ablasının kardeşi dedim. Gurur duydum.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

bu aralar bende başlayacağım bu animeye, bakalım nasıl olacak. indirdim ama daha izlemedim, şu an başka bir animenin 17 nci bölümündeyim :P o bitince buna başlayayım bari ;)

3. Hokage_Minato

Hokage_Minato

benide alın aranıza beraber ağlayaydık

4. Ogeday

Ogeday

Sonu çok iyiydi ama bence :) 2. sezon bi ara çıkacak dendi ama hala tarihi belli değil :/ No BONES No BLOOD No ASHES böleydi sanırım :D

22. Witch.

Kuroko no Basuke Reklamı

Bendeki öyle bir şans ki "Akashiiiiii" diye videoya atladığım anda "Telif hakkı nedeniyle video kullanılmıyor"la karşılaştım. Aramıza girmek, aşkımıza engel olmak istiyorlar Akashi... Ama Ekim'de kavuşacağız. Sabır bir erdemdir. May the force be with fangirls. Amin.
  23. Sonunda bilgisayarım -ve ben de- döndüüük!!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Cold Dewil

Cold Dewil

Hoşgeldin genç :)

3. Witch.

Witch.

Hoşbulduuum!! Forumu asla bırakmam!

4. Songena

Songena

Hoşgeldin tam anlamıyla foruma dönmek istiorum artık ben de. :D

24. Shingeki no Kyojin'in 13,5'unu izlesem mi izlemesem mi

1. Ogeday

Ogeday

Gereksiz derim ben :D

25. Witch.

Animelerin nefret ettiğiniz ve sevdiğiniz yönleri

Hah bunun bir üst versiyonunu ben söyleyecektim: 7 ERKEĞİN 1 KIZA AŞIK OLMASI Abi kızlar için harem animesi yapmayın. Ben kafayı sıyırıyorum berbat aptalca bir şey oluyor. Kızıl zaafımdan afişte görünce izliyorum ama çok saçma oluyor. Dayanamıyorum. Başladığım şeyi bitirme huyumdan bırakamıyorum da... Hadi erkekler için yapınca fanservice'i bayıyorsunuz kızın ayağı takılıp düşse hava sürtünmesinden kıyafetleri yırtılıyor neredeyse de bunlar da öyle bir şey de yok. Öğrendim ki izleyen hanımkızlarımız baş karakterin yerine kendini koymak suretiyle fangirling yapıyorlarmış. Ben de o fonksiyon eksik benim baş karakteri çiğ çiğ yiyesim, dozerle ezesim, derisini yüzüp tuzlu sulara atasım geliyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.