Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

Durum güncellemeleri bölümüne Witch. kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kararsızlıktan öleceğim.

2. Kendi kendime takıntı ürettiğime inanamıyorum. Avatar-İmza değiştirmek istiyorum ama level atlamadan değiştiremem.

3. "Tamam hocam, söz, 15 tatilde çok çalışıp dersleri düzelteceğim, anime.. hmm az izlerim" (İZLEYECEK ANİME ARIYOR, MATEMATİK ÖDEVİ NEREDE HABERİ YOK)

4. L ve Kira'yı ablama tanıştırdım gerisini zamana bırakıyorum.

5. Yine ağlattın Gaara-sama.

6. I'm in hell.

7. Müzik dinleyerek uyuybileceğim tek gece var ve o gün kulaklığım bozuluyor. Seni lanetliyorum kulaklık bir daha telefon yüzü göremeyesin.

8. Bugün Kazekage'miz Gaara-sama'nın doğum günü ve ben kendi doğum günümde bu kadar mutlu değildim... Şu an buraya ergen ergen bir sürü kalp falan koyasın geldi evet.

9. Annemin beni suçlayıp kötü hissettirme çabası > Naruto'nun Hokage olma çabası

10. Şu Yuno denen hatunun Yukkii diyişinde bir şeyler var gidip yatıcam sırf biraz daha dinleyeyim diye yatamıyorum.

11. Yazılım varken forumda takılınca suçlu hissediyorum, ama kalkamıyorum da.

1. Paprika

Paprika

Ben hiç suçlu da hissetmiyorum,yüzsüzlük diz boyu.Onu ne yapacağız :D

12. Fizik yazılım için bana şans dileyin, Almanca'yı ben hallederim :)

1. kzsill

kzsill

İyi şanslar :D

13. Pazartesi fizik yazılısı olan, hiçbir şey bilmeyen ve çalışmayan kızın dramı. Klasik bir yazılı dönemi durumu okudunuz. Sevgiler.

14. Tuz mu şeker mi? Tuz mu şeker mi? Tuz mu şeker mi?

1. Tzu-kun

Tzu-kun

Tabi ki Tzu :D

İrenc espri yapmsamda en azından gülümseyin :P

15. Yemin ederim, insanlar müthiş fanfic'ler yazıyor öyle ki yıllardır yazmama rağmen iyi bir tane okuduğumda bütün arşivimi silmek istiyorum.

16. En sevdiğim pantolonum yırtıldı. Acaba tamir edilir mi? Çok mutsuzum çooook :(

17. Crossover yazmaya karar verdim. Bu sefer sonunu getirece--

18. People on internet > My classmates.

19. Gelme kııığş geeeğlme yağma kaaar yağğmaaağ!

1. DeathBook

DeathBook

Hayır gelmeli , okullar tatil olmalı, yazılılar ertelenmeli , 15 güne kadar kar yağmalı ajsfjs

2. gereksiz

gereksiz

Kar topu oynar sınız biz izmirde büyüdük kar tatili nedir bilmedik :D

3. Witch.

Witch.

Bana kalsa ben çöle taşınırım sıcağı o kadar çok severim. Kar tatili de olmuyor ki burada! Hem ben kartopu oynamaktan da nefret ederim. Sssıcak iyidir efendimisss deniss evet kıymetlimisss.

20. Yalıtkan kablo alınır, başı ve ucundaki yalıtıcı madde sökülür, bir ucu prize bir ucu beyne sokulur. Hayal edince bile daha mutlu oldum. -,-

21. And then, suddenly he said "you're my personal oracle" with a big genuine smile.

22. Bazı şarkıların kısık sesle dinlediğinizde kulağa daha hoş geldiği doğrudur.

23. Kuchiyose! GEDO MAZO!

24. İhihih hayat çok güzel her şey harika gökkuşaklarını, tek boynuzlu atları ve elfleri severim.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. gereksiz

gereksiz

Ben minatorları çok severim , drowlar a bayılırım , cüceler biraz aksi olsada iyidirler , cinler biraz cimridirler ama hobbitleri hiç sevmem

3. Grkmvc

Grkmvc

Sentorları severim. Candır can. :P

4. Tzu-kun

Tzu-kun

Elfleri ve Ejderhaları severim ayrıca Pegasus, tek boynuzlu at, üç başlı köpek, dokuz kuyruklu tilki, 2 kuyruklu tilki bide sonici severim :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.