Jump to content

Shu Reyiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

272
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Shu Reyiz kullanıcısının paylaşımları

1. Animelerde sevmediğim şeylerden birisi erkek ve kız ilişkisi. (Yanlış anlamayın. Önce okuyun tamamını) Erkek bir kıza aşık olur. Fakat diğer yanda başka bir kız vardır. O diğer kız hakeder erkeği ama erkek aşık olduğu kızdan vazgeçmez. En sevmediğim şeylerden biridir bu. Ana karakterden güçlü birilerinin olması.. Abi sen ana karaktersin ANA.. En iyisi olman lazım. Güç yok , yetenek yok , zeka yok ne işe yarıyosun o zaman. Ana karakterin korkak olması.. Abi madem ana karakter yapıyon korkak yapma. Lütfen diyorum bak. Lütfen.. Ana karakterin gözünün kör olması.. Örnek veriyorum Natsu.. Abi git Lucy 'e çıkma teklifi et , kurtarırken seni seviyorum de bişeyler yap ne öyle odun gibi duruyon anca.. Aksiyon sahneleri.. Abi bir animede bir aksiyon sahnesi yani dövüş , vs sahnesi en fazla (Bakın altını çiziyorum En Fazla) bence 2 bölüm olmalıdır. Abi 2 bölümde fazla aslında. İnsan bıkıyor. Hele hiç sevmediğimiz kişiler dövüşüyor 10 dk onları izliyoruz mal gibi en uyuz olduğum şeylerden biridir.. Ana karakterin finalde yanlız kalması. Abi ana karakter en sonunda üzlüyor ya hani onca şeyi yapmasına rağmen yanlız kalıyor ya , yanlış anlaşılıyor ya o sadece ana karaktere koymuyor. Banada koyuyor.. Daha aklıma gelmeyen çok şey var sevmediklerim konusundada şimdilik bunlar geldi aklıma..
  2. Shu Reyiz

En Zeki Anime Karakterleri

Lelouch vi Britannia (Code Geass) Gai (Guilty Crown)
  3. Shu Reyiz

Swart and Onlıne Sezon 3

Abi tutulmadı diyenlere bi sorum var. Adamlar o kadar imza töreni , final töreni v.s. yaptı. Katılımları herkes gördü. O kadar insan afedersiniz b*ku b*kuna mı oraya gitti ? İnsanı delirtiyorsunuz abi ya. O anime tutulmayacakta ne tutulacak ? Neymiş romantizm var mış yok şey miş yok buymuş yok şuymuş siz afedersiniz odun gibi tek türü izlemeye alışan cinssiniz. Ne anlarsınız romantizmden ne anlarsınız duygudan ne anlarsınız karıdan kızdan. Sizi halı sahaya götürsem direk niyetine dikerler o derece. Burda berbat berbat dersiniz izlerkende hadi be olum hadi be kiritom dersiniz. Bu aynı tükürdüğünü yalamak gibi. Madem beğenmediniz niye izlediniz abi ? Zorla mı izlettiler ? Silah falan mı doğrulttular ? Bu konuyu acayip şekilde fazla uzattınız. Anime bitti biteli aynı konu.. İnsan birazcık utanır be abi. Aradan ne kadar zaman geçti. 1 Sene olacak 1 sene.. Yapmayayım yapmayayım dedim sonunda patladım abi. Sitede bi tane yiğit diye kodoman var o uğraşır burda üç beş arada sırada foruma uğrayan kişiler var onlar uğraşır ne abi böyle ya. Bu anime size ne yaptı ?? Ne zararı dokundu ?? Artık aşın bunları abi. Kabullenin şu gerçeği...
  4. İnternetten o dosyayı indirmen gerek. İndirip win32 at sorun çözülür. Vallahi oyun biraz garip. Ayrıca başlığa for istiyorum haberin olsun :lol:
  5. Shu Reyiz

Merhaba Gençler

Ve Aleyküm Selam. Hoş geldin Emre kardeş. Slam Dunk 'a bayıldığına göre Great Teacher Onizuka 'yıda seversin. Bi bak derim bu arada :) Sende aynı benim gibisin. Cidden yaş ilerledikçe anime 'ye vakit ayırmamız çok zorlaşıyor. Manga tarzı daha yakın geliyor... Neyse çok uzattık. Aramıza hoş geldin tekrardan. İyi forumlar...
  6. Shu Reyiz

Aniturk Fansub

Grubunuz hayırlı olsun. Umarım çok güzel serilere imzanızı atar , anime ve manga severleri çok güzel projelerle sevindirirsiniz.. Tekrardan tebrikler ve başarılar..
  7. Shu Reyiz

Okan

Aramıza hoş geldin Okan. Umarım iyi geçiniriz. Keyifli Forumlar..
  8. Shu Reyiz

Nasıl İmza Yapılır ?

Tamamdır. Teşekkürler..
  9. Shu Reyiz

Nasıl İmza Yapılır ?

Assistant 'da cs6 yok. Sorun orda :D
  10. Shu Reyiz

Nasıl İmza Yapılır ?

Hacı Cs6 yok yav. Elements 12 var sadece....
  11. Vallahi çok hızlıydı pek bir şey anlamadım. Sadece sonları anladım desem yeridir..
  12. Shu Reyiz

Puzzle Fansub

Çevirilerinizde başarılar dilerim. Umarım başarılı olursunuz. Kolay gelsin..
  13. Yeeehhhuuu zombi kardeşler birde ... :D Harbi bu japonlarda ensest sevgisi var. Baksanıza adamlar zombi kardeş sevgilileri bile düşünüyorlar..
  14. Shu Reyiz

Seitokai Yakuindomo 2. Sezon ve OAD

Ohohohoh :D Yeni nesil Komedi animesinin 2. sezonu nihayet çıkıyor :)) (Espiriler... Anlayan anladı yeni nesili :D)
  15. Tamda 2013 'ün Sonbaharı Anime Kuşağı olacak derken böyle bir animenin gelmesi benim açımdan Kuşağı bozdu :D Ama yapacak bir şey yok. Bu türü sevenlerde var ne diyim iyi izlemeler mi desem ne desem bilemedim :lol:
  16. Shu Reyiz

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Sakurasou no Pet na Kanojo 1-2-3-4. bölümleri izledim. Bu gece bitirmeyi hedefliyorum :lol:
  17. Shu Reyiz

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Rosario Vampire II 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10. bölümler :)
  18. Allah rahmet eylesin. Adamın sesi iyiydi ya..
  19. Shu Reyiz

Merhaba herkese

Aramıza hoş geldin. Umarım iyi geçiniriz. Keyifli forumlar..
  20. Shu Reyiz

Uchiha Kardeşlere Özel Anime

Hay böyle kardeşlerin yaa... Abi animenin ismi Naruto ama Narutodan başka herkes savaşıyo , herkes sevgili , herkes arkadaş ne bu böyle yaa.. Kafayı yiyecem ya. Nolur sanki Naruto 'nun bir haremi olsa ?? Konu başka yerlere gidiyor.. :)
  21. Shu Reyiz

merhaba gençler

Aramıza hoş geldin genç :) Umarım iyi vakit geçirirsin. İyi forumlar..
  22. Shu Reyiz

Herkese merhaba :)

Aramıza hoş geldin. Umarım iyi vakit geçirirsin. İyi Forumlar...
  23. Shu Reyiz

Merhaba

Aramıza hoş geldin. Umarım iyi geçiniriz. İyi forumlar..
  24. 2. Sezonun olacağı belliydi zaten. Beklemedeyiz. İnşallah daha güzel olur. Bizim Magi birazcık büyümüş olsaydı fena olmazdı ya neyse..
  25. Shu Reyiz

Kuroko 2. Sezon Kaç Bölüm Olacak?

Oleee sonunda geliyo beee :) Kuroko inşallah bu sezonda yardıracak. Ona güveniyorum :) Ama en çokta yeni bölümün gelmesi bize koyacak...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.