Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

1373
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne free word kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Demin annem ders çalış dedi!!!!!!!!!! abovvvvv başladık gene :(

2. https://38.media.tumblr.com/2261809b40d116b1fba4fb295c012eb9/tumblr_nbkl76m4Q51rxwo28o6_1280.jpg Bu postere ihtiyacım var :D Birileri yapmış gene yapacagını~
    1. free word

free word

free demeyin üstüme alınıyorum asdfg ayrıca ayak ne öyle :D

2. (See 6 other replies to this status update)

3. Ne yazik ki bugun kotu bir haber aldim.Uzun zamandir internetten gorustugum yabanci arkadasim bugun vefat etmis.Kendisi zaten tedavisi olmayan bir hastaliga sahipti, olecekti fakat hastalik nedeniyle olmedi.Uyusturucu kullanan eski erkek arkadasi onu dove dove komaya sokmus.2 Gundur zavalli kizcagiz komadaydi, bugun ise kardesinden ogrendigim kadariyla vefat etmis.Kardesinden ogrendigim kadariyla benden hoslaniyormus ve sirf hastaligi yuzunden kimseyi uzmemek icin bunu asla soylememis.Hayati...

4. http://www.haberself.com/h/9608/ Kim çizmişse şok iyi *-*
    1. free word

free word

iran-cezayire for :D

yanlız sadece japonya erkek :D

2. (See 3 other replies to this status update)

5. Berbadım şimdi banlanacam...

6. Bir garip yolcuyum hayat yolunda. Yolunu kaybetmiş, perişanım ben.

7. dershaneye gitcem yarın... duvarlar üstüme üstüme geliyo. . :(

8. free, shingeki no kyojin, kuroko no basket gibi animelerin yaoi olmasını isteyen fujoshilerden fena halde korkuyorum :c

9. Cumartesi-Pazar yoğum şimdiden yazayım :D

1. free word

free word

Çabuk kızarn biriyim ben :D küfür içeriği yaaln ama başta bi has dedim orası doğru :D

2. (See 5 other replies to this status update)

10. Cumartesi-Pazar yoğum şimdiden yazayım :D

1. free word

free word

(küfürlü içerik) Komik miydi şimdi bu he ? (Küfürlü içerik)

2. (See 5 other replies to this status update)

11. Keşke okul başlamadan bitse. c:

12. Ya yok hani şimdi liseye hazırlanırken diğerleri gibi aşırı uğraşıp çalışmadım, saçma sapan eğlendim lol oynadım millet 1000 soru çözüyorsa ben 500 falan çözüyordum. Buna rağmen olduğum şehrin en iyi lisesine dereceyle girdim. (şaka gibi) Yine de heves yok bende, millet nasıl hevesleniyor anlamıyorum. :/ Sanki okul sırf zorunlu olduğu için gidilen bir kurum gibi geliyor bana. :D

1. free word

free word

sende gusül var tuğrul asdfg gene iyi la lysler yani gayilba asdfg yeterli yani 180 baarjı geçiyon asdfg

2. (See 11 other replies to this status update)

13. Ya yok hani şimdi liseye hazırlanırken diğerleri gibi aşırı uğraşıp çalışmadım, saçma sapan eğlendim lol oynadım millet 1000 soru çözüyorsa ben 500 falan çözüyordum. Buna rağmen olduğum şehrin en iyi lisesine dereceyle girdim. (şaka gibi) Yine de heves yok bende, millet nasıl hevesleniyor anlamıyorum. :/ Sanki okul sırf zorunlu olduğu için gidilen bir kurum gibi geliyor bana. :D

1. free word

free word

bunlar daha ne ki koçum annem 6 saat ders çalışma zorunluluğu koyuyordu ben odamda hayalelr kuruyordum asdfg

14. Ya yok hani şimdi liseye hazırlanırken diğerleri gibi aşırı uğraşıp çalışmadım, saçma sapan eğlendim lol oynadım millet 1000 soru çözüyorsa ben 500 falan çözüyordum. Buna rağmen olduğum şehrin en iyi lisesine dereceyle girdim. (şaka gibi) Yine de heves yok bende, millet nasıl hevesleniyor anlamıyorum. :/ Sanki okul sırf zorunlu olduğu için gidilen bir kurum gibi geliyor bana. :D

1. free word

free word

etüt mü ne yapıyorlardı orda veriler soruları çözmüyordum ben cevapları verirken işaretliyordum :D

15. Ya yok hani şimdi liseye hazırlanırken diğerleri gibi aşırı uğraşıp çalışmadım, saçma sapan eğlendim lol oynadım millet 1000 soru çözüyorsa ben 500 falan çözüyordum. Buna rağmen olduğum şehrin en iyi lisesine dereceyle girdim. (şaka gibi) Yine de heves yok bende, millet nasıl hevesleniyor anlamıyorum. :/ Sanki okul sırf zorunlu olduğu için gidilen bir kurum gibi geliyor bana. :D

1. free word

free word

bu arada 100 ,500 soru nedir lan ben 10 soru çözünce lüyordum .q

16. Ya yok hani şimdi liseye hazırlanırken diğerleri gibi aşırı uğraşıp çalışmadım, saçma sapan eğlendim lol oynadım millet 1000 soru çözüyorsa ben 500 falan çözüyordum. Buna rağmen olduğum şehrin en iyi lisesine dereceyle girdim. (şaka gibi) Yine de heves yok bende, millet nasıl hevesleniyor anlamıyorum. :/ Sanki okul sırf zorunlu olduğu için gidilen bir kurum gibi geliyor bana. :D

1. free word

free word

6. sınıfta bende biraz kasmıştım 350 puan aldım

7. sınıfta hiç kasmadım 270 aldım

8. sınıfta 2. dönem çalıştım 380 puan aldım

sonuç gayek yeterli bir lise yeterli ve güzel bir bölüm fakat 9. ve 10. sıınfı okulda uslu durarak hocaların istedeği gibi davranarak geçtim (bana göre) bu sene ve 4. sınıfta çalışacam hatta şu an keşke dershaneye yazılsaydım ya la diyorum ama evde çalışmam ben :/

17. Konya selçuk ünv. kaydımı yaptırdım gençler yurt görmekten midem bulandı ama olsun bakalm ünv. havası alaym biraz :D :P

18. bu accel world un 2. sezon flan çıkçakmı ?_?

19. Sahi 2013 türkanime.tv forum ödülleri anketine ne oldu? 7 ay geçmiş şaka gibi :D 3 ay sonra 2015de olucaz haberiniz olsun yönetim sakinleri o.O

20. Sahi 2013 türkanime.tv forum ödülleri anketine ne oldu? 7 ay geçmiş şaka gibi :D 3 ay sonra 2015de olucaz haberiniz olsun yönetim sakinleri o.O

21. aha ah okulun ilk haftası edabiyat ve dil anlatım dersi hiç çekilmiyecek ya :D "Hangi kitabı okudum Ayhan..."

22. Aynı anda - Fairy Tail - Gintama -Shigenki no Kyojin - Sword Art Online - Tokyo Ghoul - Samurai Champloo - Ao no Exorcist - Ao haru ride - Bakuman2 animelerini takip ediyorum :-/ ve hala uzuuun bi izlenecekler listem var -.-'

1. free word

free word

Pc kapattıktan sonra durumu gormem kotu oldu suan sözde 31 adet seri izliyorum yani myanimelist göre oyle ama buyuk bir kısmı 1-2 bölüm izle yip durmus seriler 10 adette guncel takibindeyim :D guncelleride sayarsak 31

2. (See 38 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.