Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

1373
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne free word kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Benim FC silinmiş :D O.o neyse tekarardan düzenleyecektim FCyide zor geliyordu fırsat doğdu :)

2. Yarın büyük gün! Kaç kişi çevirecek bilmiyorum ama Gun Gale Online kurbanlık danaya dönecek.

3. Allahım Çıldırıciğim

4. Allahım Çıldırıciğim

5. PC çok ısındı ya oyunu açmıyor T_T

6. Naruto 367 kim çevirdiğse helal olun 3 konuşmadan 2si yok yazılar kaymış alpha şamasında mı bu bölüm ne :D

7. Fotoğrafı geçtim, sadece Türklerin farkına bakın. (Hemen alttaki etiketlemeler...) http://goo.gl/6rI7om

8. Black bullet kaldığım bölümü unututm bir yardım edin :D kaldığım yer: ormanlık gibi bir yrde maskeli herifle karşılaşmışlardı adamdan çantayı mı ne almayı çalışıyordı ki alamadılar adam aldı

9. Black bullet kaldığım bölümü unututm bir yardım edin :D kaldığım yer: ormanlık gibi bir yrde maskeli herifle karşılaşmışlardı adamdan çantayı mı ne almayı çalışıyordı ki alamadılar adam aldı

10. magi izleyen var mı aranızda şu jadal mı ne o iyi mi kötü mü (2. opta iyi gibi gözüküyor aam pk anlamadım :D)

11. magi izleyen var mı aranızda şu jadal mı ne o iyi mi kötü mü (2. opta iyi gibi gözüküyor aam pk anlamadım :D)

12. Sao II ye kaç gün kaldı ?

13. WARFACE kuruyorum şuan CRYTEK imzalı güzel bir oyun olucak gibi :) (F2P oyun )

14. Bir de benim kendi iletilerimi beğendiğimi düşünsenize. Beğeni sayım inletir bu forumu falan alshdvasljd Ah ah bir gün bu forumu terk etme kararı alırsam yapacağım ayol.

15. İmza konumuz silinmiş kuralara aykırı bir durumda yoktu ne oluyor?

16. Turkanime.tv deki yorumlarmı silinmiş ?

17. Turkanime.tv deki yorumlarmı silinmiş ?

18. Adriana Limanın ağda reklamında oynaması iyi olmuş.. Onun da insan olduğunu anlıyor insan :D

19. Rєâρєя adlı üye 1 günde 82 ileti atmayı naısl becerdin O.o

20. Eaa bu nedir arkadaş TT-TT

21. 8. sınıf psikolojisi nasıl bir şey?

22. No.6 final süperdi lan şu ana kadar izlediğim en iyi sonlardandı tabi son dakikalarında olan olay biraz orayı bozdu asdfg

23. 8. sınıf psikolojisi nasıl bir şey?

24. Bugünden itibaren Japonca öğrenmeye başladım. :) Kitabım da bu: http://goo.gl/0fOh1L

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.