Jump to content

free word

Üyeler
  • İçerik sayısı

2686
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İletiler bölümüne free word kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ilk duyrulduğunda  he ? çok ta lazımdı sanki falan dedim falan yani bi antilik  var bende şu 3 seriye (Sao- DxD -SNK) izleriz naısl olsa 1. sezonu izledik seri bitirelim geyiğine başlamıştım 1. bölüm harbiden gereksizdi  dedim bu o animenin 2 arc devamı olduğu belli etti dedim bir şekilde 2.-3. bölümü de izledim işte olaylar gelişti az buz sarmaya başladı ama  yani olmasada olurdu demem ama derim (Dafuq bende anlamadım dediğimi)  açılışı ve kapanışı  hoş  ki animeye bağlatan da onlar bana göre şu an anime birazcıkta olsa merak ettirtiyor ama sonradan gene aşklı maşklı şeylere sarmasından tırsıyorum ki öyle bir şeyler görücez gibi şu an genel olarak bir puan vermeyeceğim ama yani gerekte yoktu arkadaş    

2. Uyuz olduğunuz opening ve endingler olarak değiştirebiliriz bence konu adını :)

Bleach opening bilmem kaç - Change Inoue soyluyor o yüzden dinlemeden geçiyorum :D bir de Kon un söylediği bir opening i var o kadar çirkin bir ses ki atlıyordum hemen :D

Ending olarak uyuz olduğum hatırlamıyorum ama Noragaminin endingini söyleyen kızın sesi çok ince katlanamıyordum hiç sonuna kadar dinlemedim :D

op 6 o naısl sevmezsin en iyi oplarından :( 

naruto ed 1 op olarak ta naruto dp 1 :D

3. High School of the Dead Çizimlerinin Arkasındaki İsme Ait Manga Triage X Anime Oluyor

triage-x.jpg

Adını anime uyarlamasına da sahip popüler seri High School of the Dead’in çizimlerinden bildiğimiz mangaka Shouji Satou’nun bu sefer tamamı kendi eseri olan mangası Triage X animeye uyarlanıyor.

Ecchi severleri sevindirecek yapımda hikaye Mochizuki Umumi Hastanesi’nin iyi eğitim almış çalışanları etrafında dönüyor. Günlerinin çoğunu hastanede hastalar ile ilgilenerek geçiren bu kadro, çalışma saatleri dışında da farklı türden bir hastalıkla mücadele ediyorlar ve hastane müdürünün liderliğinde, bölgede yaşayan gençler ile birlikte kurdukları suikast timi olarak, toplumun kanseri olarak bilinin kişileri verdikleri zararı daha da büyütmeden ortadan kaldırıyorlar.

triage-x.jpg

Shouji Satou’nun Hem Highschool of the Dead Hem de Triage X’ten Çalışmalarını Sergilediği Art Book’undan Kareler

Anime ile ilgili şu anda başka detay paylaşılmıyor ama pek çok High School of the Dead hayranının bu haber ile şimdiden heyecanlanacağı kesin. Siz de bu Shouji Satou’nun tanıdık tarzını görmek için sabırsızlanan bu hayranlar arasında mısınız?

Kaynak:AnimeFantastica

4. Berat-Saybır :D

Ayhan- O kadar nick deistirdinki hangisindesin bilmiom kanka :D

2niz idolümsünüz eyvallahıniz var kardesimsiniz sizi seviyorum :) 2nizin yeri ayrı :) hadi ben kaçtim qq lusifer offlayn.

Berat layn artik ay em ve may neym iz akimini sana birakiorum tepe tepe kullan :D

uuuuu birinin idollüymüşüm şit dedim  :ph34r:  bana bırakma zaten gerçi öyle şeyler yazmıyorum ben asdfg  

Ayrıca Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü tükkanırdır :D

5. süleymancık benim en azyıf noktam  <_< zaten yedim onu sadist kimliğim kirlenmesin diye  :lol: konuşmakta değil herkesin içinde rahat davranabiliyorsan kendin gibi davranabiliyorsan özgüven sıkıntın yok demektir zaten  :mellow:

ağır oldu ağır yapma  :D 

yoo izledim ben onu hatta 1 tanede yaoii bitirmişliğim var :D

6. sende özgüven problemi var bence  <_< herkesin kendi çapında seviceği insanlar beğenebiliceği karakterler vardır kimse kusursuz değildir 

bende hafif sadist ve patavahsızım ben öliyim o zaman :lol:

ayrıca her kör satıcının alıcısı bulunur  -_- böyle miydi bu laf hatırımdan silinmiş kullanmayalı  ;)

Evet öyleymiş yani zeynep ablada öyle yazmış :D ayrıca sadistim dedin de geçen sülaymancıktan korkan benmiydim yoksa yanlış mı hatırlıyorum sanki muhabbet mekanında öyle bir konuşma geçmişti :D evet öz güvenim olmayabilir bilmiyorum aslında çekinmeden gidip bir şeyi soran ve ya konuşmaya dalan biriyimdir

Ayhan aklıma değişik şeyler geliyor böyle deme  :ph34r:  benim için sorun yok hatta izin ver 2 dalga geçeyim azcık felsefe yapayım nolurrrr  :D hem biliyorum sen bu tür şeylere takılmıyorsun o yüzden sadece ufaktan dokundurup kaçarım ben  :P ayrıca atalarımız boşa dememiş her topal satıcının bir kör alıcısı vardır diye  ;)

aklına ne geliyor abla açıkla merakta bırakma bizi :D

isteğin gibi  dalga  geç abla :D

7. Ama bu karşı cinsin potansiyeli olmadığı anlamına gelmez  :D ya o senin peşine düşerse  :ph34r:

onlardan biri senin peşinden koşarsa naparsın?

cevap verme her erkek aynı şeyi yapar zaten :D

buda içinde ilgi olduğuna işarettir  <_<

ayrıca aşk diye bi duygu bende bilmiyorum merak etme

Benim peşimden koşacak bir kız ? sanmıyorum ama eğer öyle olursa  bilmiyorum bana katlanabilmesi biraz zor geliyor :D karamsar, çocuk ruhlu  birini taşıyacak kişi çıkmaz ayrıca cidden bende sorun olabilir kız meslekte okuyorum kızlar ilgimi çekimyor tiyatroda kız sayısı erkeklere göre daha fazla neredeyse onlarla konuşma ihtilaycı duymuyorum ki bir çoğunun ismini bilmiyorum

8. Ben bu versiyonu dinleye dinleye tiriplere giriyordum asdfg ama bıraktım şaka bir yana bu şarkı dinlerken duygulanan bir insanım  :wacko:  :unsure:  :blink:  :ph34r: böyle nasıl desem çim bi tuhaf oluyor dinlerken  bunun aynısını Darken Then Black 2 opunu dinlerken yaşıyordum  :ph34r:  ne ilginç insanım ben ya :D

P:S :Guilty crown op 1-2 mi  aynısı oluyordu onuda söyliyim haıtrlamışken   :ph34r:

9. Herif kendinden geçip bir animenin konusunu anlatmaya başlamıştı. Dayak yiycekti. :D Türkiye'deki kadar olmasa da anime düşkünlüğü yüzünden tepki alıyor. :D

Gundam figürleri var odasında. Onlarla Animeye gönderme yapıyor hep. Herif yüzünden oturup Gundam izliycem.  :mellow:

Edit: Sen de Gundam'ı nasıl denk getirdin?  :D

Facebookta öyle bir sahne görlüştüm  şaşıran adamı da benzettim ondan ;D

10. 10,000 Kişinin Katıldığı Oylamada En Kötü Kişiliğe Sahip Anime Karakterleri Seçildi

Kimi kötü karakterler vardır; ne kadar kötü olurlarsa olsunlar kendimizi onları sevmekten alamayız. İzleyende zaaf oluşturan şeyin, karakterlerin kişiliğindeki bu uğursuz hava olması da ayrı bir tuhaftır. Tabii bu demek değildir ki kötülüğün dibine vurmuş diğer herkesi de bu kategoriye dahil edelim. Nefret etmekten hoşlandığımız, “Ölse de kurtulsak.” dediğimiz az karakter olmadı mı şu zamana kadar?

İşte bu noktadan hareket eden Japon karakter veri tabanı Charapedia da 10,000 kişinin katıldığı bir anket düzenleyip, kişiliği en kötü karakterleri seçme konusunda somut bir sonuç elde etti. Anketin sonucunda sevdiğimiz, sevemediğimiz kötüler ve antikahramanların da dahil olduğu 20 isim kondu ortaya.

İşte karşınızda bu 20 isim, isimlerin yer aldığıkları animeler ve parantez içinde verilmiş oylamada topladıkları kötülük puanları:

Oylamada birincilik koltuğuna oturan kişi anime dünyasının büyük trollerinden Izaya Orihara oldu. Başkalarının belaya bulaşmasından hoşlanan ve mümkün mertebe insanların başına iş açan Izaya Orihara’nın bir de insanlığa duyduğu sevgiye dair iddiasına inanmak güç doğrusu.

Katılımcıların % 52.3′ü erkek, %47.7′si kadın iken karma anketin sonuçları, sadece kadınların ya da sadece erkeklerin oylamalarıyla farklılık gösterdi. Öyle ki kadınların oluşturduğu listede ilk sırayı genel listenin ikincisi Makoto Hanamiya kaparken, erkeklerin listesinde birinciliği Makoto Itou aldı. Orihara Izaya ise kadınların listesinde 2. sıraya, erkeklerin listesinde ise ancak 4. sıraya oturabildi. Death Note’un adalet kavramını sorgulatan ana karakteri Yagami Light’ın sıralamada yedinci sırada kalması da dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca sonuçlara baktıktan sonra “Bu karakterin neresi kötü ki?” diye sormuş olanlarınız için, kötü kişilik kavramının nitelendirilişinde kültür faktörünün etkisi Japonya’da yapılmış bu anketin üstünde görülebiliyor gibi.

Peki sizin en kötü ilk üçünüzde hangi karakterler bulunuyor? Listeye girmemesi gerektiğini düşündüğünüz ya da mutlaka burada olmalıydı dediğiniz isimler var mı?

en-kotu-kisilige-sahip-anime-karakterler

Oylamada birincilik koltuğuna oturan kişi anime dünyasının büyük trollerinden Izaya Orihara oldu. Başkalarının belaya bulaşmasından hoşlanan ve mümkün mertebe insanların başına iş açan Izaya Orihara’nın bir de insanlığa duyduğu sevgiye dair iddiasına inanmak güç doğrusu.

Katılımcıların % 52.3′ü erkek, %47.7′si kadın iken karma anketin sonuçları, sadece kadınların ya da sadece erkeklerin oylamalarıyla farklılık gösterdi. Öyle ki kadınların oluşturduğu listede ilk sırayı genel listenin ikincisi Makoto Hanamiya kaparken, erkeklerin listesinde birinciliği Makoto Itou aldı. Orihara Izaya ise kadınların listesinde 2. sıraya, erkeklerin listesinde ise ancak 4. sıraya oturabildi. Death Note’un adalet kavramını sorgulatan ana karakteri Yagami Light’ın sıralamada yedinci sırada kalması da dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca sonuçlara baktıktan sonra “Bu karakterin neresi kötü ki?” diye sormuş olanlarınız için, kötü kişilik kavramının nitelendirilişinde kültür faktörünün etkisi Japonya’da yapılmış bu anketin üstünde görülebiliyor gibi.

Peki sizin en kötü ilk üçünüzde hangi karakterler bulunuyor? Listeye girmemesi gerektiğini düşündüğünüz ya da mutlaka burada olmalıydı dediğiniz isimler var mı?

Kaynak:AnimeFantastica

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.