Jump to content

Eternal_Aya

Üyeler
  • İçerik sayısı

98
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Eternal_Aya kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yo aslında katanalar çok ağır değil, yani tabi 1,80'lik ağır katanalarda var ama diğerleri 2 kg'yi geçmiyor genellikle. Ben bi aralar katana kullanmadan önce elim alışsın diye 1 kg'lik sopayla çalışma yapıyordum :D

kişinin kas gücüne göre değişir tabi ama ben sporla alakası olmayan pc başında yaşayan narincik bir bayan olarak benim için oldukca ağır benimkisinin 2kg olduğunu sanmıyorum 3 falandır herhalde gidip tartasım geldi :P neyse sonuç olarak işin sanatsal yanıda var bence sırf güzel görünüşü için bile alınabilecek birşey annemleri ikna edebilirsem odamın duvarına güzel bir japon köşesi yapıcam 1kaç yelpaze 1-2 geyşa maskesi ve katana falan :rolleyes:

2. Çok pahalıymış ya. :-X Kuzenim Japonya ya gitmişti de.. Geldiğinde dedi sana kimono alcaktım çok pahalıydı. ;D :D

Evet kesinlikle çok pahalılar turistler için satış amaçlı yapılan dandikleri bile çok pahalı sınıfına giriyorki siz birde orjinal olup çok kaliteli malzemelerde yapılanları düşünün araba hatta ev parası oluyorlar O_o

3. Öhöm öhöm kendi katanamı tanıtmaklan gurur duyarım karşınızda haruka yüzümü sansürledim sorry ama internette kendimizi gereğinden fazla ifşa etmememiz gerektiğine inanırım ^^ ve not olarak yep katanalar oldukca pahalı ve iyi ve sağlam birşey istiyorsanız yani oyuncak vari olmayan gerçeğe yakın birşey 500den başlıyor benim abim bu tip işler yaptığı için ve bende kendisine yardımcı olduğum için bu tip şeyere beleş konma şansım oluyor ve filmlerde animelerde gördüğümüzün aksine elimize alıp lölölölö diye sallayamıyoruz oldukca ağır ve yanlız bir hamlede rahatca bir insanın kolunu bacağını koparıcak birşey katananızla salatalık doğrayamayacağınız için sizde anca benim gibi resim çektirip süsüne bakarsınız :P

Resmi ekleyen

4. Ortaokuldayken trt de sailormoon yayınlanıyordu tabi ozaman internet vs yoktu bende bukadar rahat değildi herşey son sezonun son bölümlerine doğru sabah tamda benim okula gittiğim saate almışlardı ya şaka gibi sezon bitene kadar hergün ilk dersi asardım artık müdür yardımcısı bana geçkaldı kağıdı vermekten bıkmıştı kızım kağıdı vereyim toptan ben sana boşuna gelme kapıma diyordu :lol:
  5. Dövmem var bunu ilk olarak belirteyim ama anime değil :P dövmesini yaptırmam için bir animeyi çok sevmem yetmez bence insan dövme yaptıracaksa o şeyin onun için bir anlam ifade etmesi gerekir sonuçta kalıcı birşey sizi temsil ediyor
  6. Kova burcu yok denicek kadar az kullanılmış anime karakterlerinde çok yazık oysaki kovalar çok ilginç kişiliklerdir kendimden biliyorum :P birtek bleachden kuchikide kova kullanılmış :P aa narutocuumla süper bir ilişkim ve evliliim olurmuş ne güzel hehe :lol: ama bence çoğu burç karaktere uyuyor mesela naruto rock lee yay başka bir burç olmazdı zaten ona ehehe :rolleyes:
  7. Tamam romantizm ve aşk delisi değilim ama 200 bölüme gelicez hala kimsede bir tık yok kimin kime neler hissettiğini az buçuk tahmin ediyoruz belli oluyor Fairy taili çok seviyorum ama bu duyarsızlık beni kıl ediyor koskoca animede romantizme en yakın gördüğüm tek şey erza ve jellal bilmem kaçıncı bölümde tepeden yuvarlanıp öpüşmeye kalkışmaları oldu ki tabiki "öpüşmediler" dediğim gibi romantizm ve aşk meraklısı değilim ama insan ister istemez bekliyor ve olmayınca cidden bayıyor sorması ayıp bunların dünyasında bu yavaşlıkla gittiğine göre abi bunlar nasıl evlenip çoğalıyor bölünerekmi :lol:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.