Jump to content

Eyeshield

Kayıtlı Üye
  • Content Count

24
  • Last visited

About Eyeshield

• Rank
    Level 1

İletişim Yöntemi

• Website URL
    http://forum.animekeyfi.tv/

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

463 profile views
  1. Ooo seri tamamlanmış.Setsuna arkadaşımıza çeviri için teşekkürler.Seri de emeği geçen diğer tüm arkadaşlara da teşekkürler. Çizimleri ve konusu ile çok sevdiğim bir seridir ^^
  2. Sıkıntı yok Fansub işlerinde olur böyle şeyler.Çevirmenimize ve sizlere teşekkür ediyoruz :3
  3. Yahu zaten Pers İmpatatorluğu İran yani :D Aynı isim türklerde de olabilir bu konuyu değiştirmiyor :D
  4. İlk sezonu oldukça güzeldi.Çizimlerini çok beğenmiştim , hikaye de kıvamında güzeldi. İkinci sezon da oldukça güzel.Serinin tamamlanmasını beklemekteyiz :D Ellerinize sağlık , teşekkürler :3
  5. Bu da beklediğim serilerden biri :D Valla kategoriye yazmamışlar ama pv'de gördüğüm kadarıyla ecchi de olacak gibi :huh:
  6. Özellikle beklediğim bir seri , umarım beklediğimize değer :3 Şimdiden teşekkürler :wub:
  7. İzlemekte çok kararsız kaldım , seriyi izleyenlerin yorumları nasıldır acaba? Bizimle paylaşırlarsa güzel olur :D
  8. Dile getirmek istediklerimi siz dile getirmişsiniz , teşekkür ediyorum. @britomartis ; İsteklerinizi güzel ve yapıcı bir dille bizlere her zaman ulaştırabilirsiniz.Bahsettiğiniz serilerin çevirmeni Yosun'dur.Kendisiyle özel olarak konuşmanız sizin için daha faydalı olacaktır.Çevirmen notu hakkındaki görüşünüze saygı duyuyorum ancak size katılmıyorum.Çevirmen kendi görüşlerini ifade edebilir.Sonuç olarak ''Bilgi Notu'' değil ''Çevirmen Notu''.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.