Jump to content

Lightning

Üyeler
  • İçerik sayısı

0
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Lightning kullanıcısının eklediği dosyalar

1. .Ezgi Abla sevin , yakandan düşücem :D Artık İntikam falan istemiyorum Çünkü Ben Centilmen Biriyim :D

2. Ezgi Abla Bir Gün Senden İntikamımı alıcam muhahahahahah , bu arada senin hatanı yakalayamam ben :(

3. Ezgi Abla Bir Gün Senden İntikamımı alıcam muhahahahahah , bu arada senin hatanı yakalayamam ben :(

4. Ezgi Abla Bir Gün Senden İntikamımı alıcam muhahahahahah , bu arada senin hatanı yakalayamam ben :(

5. Ezgi Abla Bir Gün Senden İntikamımı alıcam muhahahahahah , bu arada senin hatanı yakalayamam ben :(

6. Ezgi Abla Bir Gün Senden İntikamımı alıcam muhahahahahah , bu arada senin hatanı yakalayamam ben :(

7. Ezgi Abla Bir Gün Senden İntikamımı alıcam muhahahahahah , bu arada senin hatanı yakalayamam ben :(

8. Ezgi Abla Bir Gün Senden İntikamımı alıcam muhahahahahah , bu arada senin hatanı yakalayamam ben :(

9. Ezgi Abla Bir Gün Senden İntikamımı alıcam muhahahahahah , bu arada senin hatanı yakalayamam ben :(

10. Arif yaşıyooğğ, Mete dışarı çıktııığğ. Ezgi'nin beyni koşarak uzaklaştı. :S

11. Burnum tıkalı boğazım kapalı... Nereden nefes alıyorum bilemedim :(

12. Arif yaşıyooğğ, Mete dışarı çıktııığğ. Ezgi'nin beyni koşarak uzaklaştı. :S

13. Arif yaşıyooğğ, Mete dışarı çıktııığğ. Ezgi'nin beyni koşarak uzaklaştı. :S

14. Annem: "Sizin okuldaki YGS'yi en iyi yapan kız ne demiş biliyo musun 'Boyumca kitap bitirdim' demiş. Ben: Ben boyumca çözsem çok olmaz ki anne AHAHAHAHAH. (Konuyu değiştirebilme lvl. Master)

15. Hikari no moto yami wa umare

16. Annem: "Sizin okuldaki YGS'yi en iyi yapan kız ne demiş biliyo musun 'Boyumca kitap bitirdim' demiş. Ben: Ben boyumca çözsem çok olmaz ki anne AHAHAHAHAH. (Konuyu değiştirebilme lvl. Master)

17. Sınav dönemi ardından SBS, kim dayanır bu işkenceye?

18. Kuru temizlemeciymiş,havalimanıymış anladımda.Benim adımın geçtiği klozet firması var :D Gururlansam mı Üzülsem mi bilemedim :D

19. Kuru temizlemeciymiş,havalimanıymış anladımda.Benim adımın geçtiği klozet firması var :D Gururlansam mı Üzülsem mi bilemedim :D

20. Kuru temizlemeciymiş,havalimanıymış anladımda.Benim adımın geçtiği klozet firması var :D Gururlansam mı Üzülsem mi bilemedim :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.