Jump to content

Lightning

Üyeler
  • İçerik sayısı

235
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne Lightning kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bahçası var bağı var ayvası var narıığ var Ata'mızdan yadigaağğğr biz de atabarı var.

2. Bu Gün Hem iyi hem kötü geçti şakalar oldu bana brütüs dediler , ayrılıklar oldu , Değişik şeyler oldu açıkçası , ama beni mutlu eden şeyler olmadı değil , Bir Arkadaşıma yardım ettim çok muttluyum Upload yaptım çok muttluyum , artık konu kitlemek yok , 1 konu taşıdım , ama beni her zaman kötü görüyorlar :o daha ne yapıcam kabul edilmek için ;(

3. Bütün Herkesin 23 Nisan Bayramı Kutlu Olsun

4. Miğdem ağırıyor Çok Hastayım Ne yapıcam anime izliyim dedim Naruto Movie 6 Gördüm erenden Vk alternatifi istedim kendin koy dedi yokmu bana yardım edicek bir uploader :

5. U-buntuda skype ı kurdum :) şu an çok iyi bir haldeyim eklemek isteyen varsa buyrun therewasaproblem =)

6. Şu forumda en gıcık olduğum şey, birinin durumundaki bütün yorumları göster butonuna basınca bir anda hepsinin silinmesi.

7. Bu Gün Hem iyi hem kötü geçti şakalar oldu bana brütüs dediler , ayrılıklar oldu , Değişik şeyler oldu açıkçası , ama beni mutlu eden şeyler olmadı değil , Bir Arkadaşıma yardım ettim çok muttluyum Upload yaptım çok muttluyum , artık konu kitlemek yok , 1 konu taşıdım , ama beni her zaman kötü görüyorlar :o daha ne yapıcam kabul edilmek için ;(

8. Bu Gün Hem iyi hem kötü geçti şakalar oldu bana brütüs dediler , ayrılıklar oldu , Değişik şeyler oldu açıkçası , ama beni mutlu eden şeyler olmadı değil , Bir Arkadaşıma yardım ettim çok muttluyum Upload yaptım çok muttluyum , artık konu kitlemek yok , 1 konu taşıdım , ama beni her zaman kötü görüyorlar :o daha ne yapıcam kabul edilmek için ;(

9. İspanyolların kadını da erkeği de çok harika olmuyor mu ? *o*

10. İspanyolların kadını da erkeği de çok harika olmuyor mu ? *o*

11. Ne kadar da çok beni seven varmış :

12. İspanyolların kadını da erkeği de çok harika olmuyor mu ? *o*

13. Bu Gün Hem iyi hem kötü geçti şakalar oldu bana brütüs dediler , ayrılıklar oldu , Değişik şeyler oldu açıkçası , ama beni mutlu eden şeyler olmadı değil , Bir Arkadaşıma yardım ettim çok muttluyum Upload yaptım çok muttluyum , artık konu kitlemek yok , 1 konu taşıdım , ama beni her zaman kötü görüyorlar :o daha ne yapıcam kabul edilmek için ;(

14. Bu Gün Hem iyi hem kötü geçti şakalar oldu bana brütüs dediler , ayrılıklar oldu , Değişik şeyler oldu açıkçası , ama beni mutlu eden şeyler olmadı değil , Bir Arkadaşıma yardım ettim çok muttluyum Upload yaptım çok muttluyum , artık konu kitlemek yok , 1 konu taşıdım , ama beni her zaman kötü görüyorlar :o daha ne yapıcam kabul edilmek için ;(

15. Bu Gün Hem iyi hem kötü geçti şakalar oldu bana brütüs dediler , ayrılıklar oldu , Değişik şeyler oldu açıkçası , ama beni mutlu eden şeyler olmadı değil , Bir Arkadaşıma yardım ettim çok muttluyum Upload yaptım çok muttluyum , artık konu kitlemek yok , 1 konu taşıdım , ama beni her zaman kötü görüyorlar :o daha ne yapıcam kabul edilmek için ;(

16. 1 aydır çabalıyorduk sonunda başardık, artık evimde yavru bir kedi var :D

17. Profil resmimi değiştirmeyi düşünüyorum sizce bu kalsın mı değiştireyim mi? :D

18. Profil resmimi değiştirmeyi düşünüyorum sizce bu kalsın mı değiştireyim mi? :D

19. Profil resmimi değiştirmeyi düşünüyorum sizce bu kalsın mı değiştireyim mi? :D

20. Keşke Okulda birine aşık olsamda okula mutlu mesut gitsem :(

1. Lightning

Lightning

Ben Aşık olamıyorum :( ama Onlar bana aşık oluyor haksızlık :)

2. (See 21 other replies to this status update)

21. Evde 3 laptop,1 adaptor var...Fakirlik diz boyu :D

22. Uykusuzluktan

23. Uykusuzluktan

24. Kayıp Cenneti Arayan Adam....

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.