Jump to content

Gin***

Üyeler
  • İçerik sayısı

23
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Gin*** got a reaction from hisokaBey in Animelerin Başkarakterlerinin ezikliği :(   
    Code geasstan leloucha ezik diyeni görürsem adresine giderim :D

bu arada çoğu kişi bilmez ama claymoreden teresa mükemmellik abidesidir animelerdeki en sevdiğim kadın karakterler arasındadır
  2. Beğen
    Gin*** got a reaction from hisokaBey in Animelerin Başkarakterlerinin ezikliği :(   
    Kısa seriler değil sadece bana göre Naruto ezik mesala hep susky susky bune abi dönmüyorsa köye dönmüyor öyle arkadaşlıkmı olur.Bleachdan ichigo iyidir,One pieceden luffy adamdır ama salaktır :DD,Gintamada gintokiye sözüm yok abilerin abisi çok kral adam :D,Katekyo hitman rebornda tsuna ezik bana göre,Fairy tailde Natsu adamdır

ama kısa serilerin %50 den fazlasının baş karakteri ezik kabul edin yani :D
  3. Beğen
    Evet arkadaş çoğu kişinin sevmediği birşey bu bence.5 senedir anime izliyorum Çoğu animede baş karakterler aşırı ezik artık bu japonların özündenmi kaynaklanıyor bilmiyorum ama bana göre bence bi baş karakter

-yakışıklı olacak(bi karizması olsun bari :d)
    -Soğukkanlı olacak
    -Akıllı olacak
    -Sapık olabilir orasına karışmam(hahah :D)
    -Gerektiğinde zor kararlar vermeli
    -Korkmayacak(herkez korkar korktuğunu belli etmeyecek anlamında)
    -Herkeze yardım edeceğim düşüncesinde olmamalı

Böyle olmalı :D
  4. Beğen
    Gin*** got a reaction from mustafalrsm in Bleach' ın en karizma karakteri kim ?   
    Gini ne çabuk unuttunuz.Karizmasından yerler yıkılıyor adamın.
  5. Beğen
    Gin*** got a reaction from MARİA_DRAGON1927 in Anti-Japon Dramasında Naruto Shippuuden   
    Çekemiyorlar lan japonlar bişi çıkartıyor çinliler çakmasını yapıyor :Dd
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.