Jump to content

sebasuchan

Üyeler
  • İçerik sayısı

115
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

sebasuchan kullanıcısının paylaşımları

1. sebasuchan

En Çok Sevdiğiniz Film

Midnight in Paris (Paris'te Gece Yarısı ) izleyin muhteşem bir film. Woody Allen severlerdenim bu filmle aşık olmuştum.
  2. uzun bir aradan sonra yeniden ben geldiööğğğmmmmmm

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

uzun bir ara mı hmm arada sırada seni görüyordum gibi sanırım tam hatırlayamıyorum, anyway hoşgeldin :P

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Hoşgeldin :)

3. Solitary

Solitary

H.g ama ne ara gittin?

3. sebasuchan

Benim garipler... Coming Soon :D

Ehehehe tamam 1 ay oldu değil mi :D Bu akşam atcam artık söz yani :D
  4. sebasuchan

Bu da ,Happy ve Şaluluuu'nun boyanmış hali :D
  5. sebasuchan

ehehehe valla söylerim bildiklerimi :) teşekkür ederim :D valla o boyalar 11 yıllık :D hala bitmedi hala bitmedi :D çizerim tabisi ama şu aralar hastane olaylarıyla çok meşgulüm evde olduğum gün çizeyim :)
  6. sebasuchan

Büyü türü ?

Fairy Law çok havalı yeaa :D Ama o acil durumlar için, sürekli görmekten hoşlandığım büyü ateş tipi ejder biçer :ph34r:
  7. sebasuchan

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Fairy Tail :( ve gelmeyecek olsa da Kuroshitsuji'yi ümid ediyorum :/
  8. sebasuchan

Shingeki no Kyojin

Büyük serilere kafa tutacak bir anime değil ama güzel anime. Bir de cannibal fobim olmasa aşkla şevkle izliycem ama şimdi sırf merakımdan izliyorum. put gibi duruyorum izlerken :D
  9. hastalığımı atlattım şimdi bütün konuları okuyup yorum yapma zamanı :p nihahah

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kawaii kereste

kawaii kereste

geçmiş olsun Ceyda :D

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Geçmiş olsun :D

4. Songena

Songena

Geçmiş olsun. :) Yorum yazarken iyi eğlenceler. :D

10. Video çok içten ve sevimli olmuş yalnız. İzlerken ağzım kulaklarıma vardı (bana noluyorsa khkhk) Eren'i tanımıyorum ama süper mutlu yıllar geçirmen dileğimle
  11. sebasuchan

Hehehe evet dediğin doğru masamın altı sketch defterleri ile dolu çok illustrasyon yaparım ama bunlar ilk anime çizimlerimdi Jiraiya'yı tabiki çizerim :D yarınımı da ona ayırıyorum o zaman. Böyle çizmem için talimatlar verilse pek güzel olur. Hayali çizimimde var biraz ecchi :D Baklavalı beyler çizcem hatunlar içün Özel ders dediğim resim üzerinde değildi khkh ingilizce dersi veriyorum. Resim konusunda acemiyim daha yahu :) Evet onlarla boyadım o boyalarda ta ilkokul 5ten kalma Teşekkür ederiiim Özel ders dediğim ingilizceydi resim dersi verecek yetenekte değilim henüz
  12. sebasuchan

Yeni resimler geliyooor. Bu benim ilk paperchild'ım. En yakın arkadaşım Naruto delisi olduğu için bunu ona yaptım. Sırada Happy ile Şaluluuuu'nun renklendirmesi var. Özel ders verdiğim için ve bu aralar hasta olduğum için çok yavaş geliyor resimler -_-
  13. sebasuchan

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ben de bugün Kaichou wa Maid-Sama 24-25 ve 26.bölümleri izledim. Sıkıldım ama bırakamıyorum. Gintama'ya da yeni başlamıştım ondan da 3. ve 4.bölümleri izledim. Çok tatlılar :lol:
  14. sebasuchan

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Futari Ecchi inanılmaz sıkıcı 4.bölüme kadar gene iyi gelmişsin ben 2.bölümde aman dedim biraktım. Full ecchi, konu yok bişey yok, bayıyor <_<
  15. sebasuchan

İtiraf Köşesi

Evet keşke mümkün olsaydı :P
  16. sebasuchan

İtiraf Köşesi

Ayrıca hiç bir zaman hissetmezsin inşallah o duyguyu çünkü ben şimdi dalgaya alsam da çok sinir bozucu birşey <_<
  17. sebasuchan

İtiraf Köşesi

Ayrıca hiç bir zaman hissetmezsin inşallah o duyguyu çünkü ben şimdi dalgaya alsam da çok sinir bozucu birşey <_<
  18. sebasuchan

İtiraf Köşesi

Teşekkür ederim ^_^ Ama hissetmediğim için pek sorun olmuyor. En güzel tarafı bu sanırım :D
  19. sebasuchan

İtiraf Köşesi

Beynimin içinde orion nebula olayı yaşanıyor. Ve tek rahat ve gerçek hissettiğim anlar uykuda olduğum zamanlar. Onun dışında ruhum uzay boşluğunda süzülüyor gibi ve gerçek hayat algım yok. İlk 5.sınıftayken başlamıştı bir anda böyle kocaman bir boşluğa yuvarlanmış gibi hissettim. O dönemler çok seyrek ilerledi ama daha sonra psikoljik travmalarla birlikte derinleşti. Anlatmaya çalışırdım ama yaşamayan insanlar pek anlamıyor bu durumu gülüyorlar o yüzden pek bahsetmiyorum artık :)
  20. sebasuchan

İtiraf Köşesi

İşte tam olarak bu yaşadığım
  21. sebasuchan

İtiraf Köşesi

Heheh evet Ve şu anda 22'yim -_- Depersonalizasyon var bende ama hala düzelmedi ve bende hala alışamadım o yüzden depresif bir haldeyim sürekli
  22. sebasuchan

İtiraf Köşesi

Dertleşmek isteyen varsa, buyrun benimle dertleşin benimde dertleşmeye ihtiyacım var. 11 yaşımdan beri antidepresan kullanıyorum, hepsini denedim ama inanki bir etkisi olmuyor seni robotlaştırmaktan başka En iyi antidepresan lezzetli yemekler bence
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.