Jump to content
Türk Anime TV Forum
Eolo-sama

( 12 / 12 ) Yuri!!! on Ice

Önerilen İletiler

Bu anime müthiş bir şey harikaaa !! Ara ara shounen ai serpiştirmeleri filan var. Süper yaaaa !!! Kalbim ayy.. >-< Burada Kaxell adlı üyeden görüp bakmıştım. Janset ablanın da çevirmenliği üstlendiğini görünce daha da sevdim tabi ama uzun zamandır şu an ki duygu ile bir anime izlememiştim.happy diver leafMüzikleri de harika. <33 Teşekkür ederim gerçekten çevirdiğiniz ve yüklediğiniz içiiin. >3< Çok mutluyum bu anime ile tanıştığıma. in love leaf

Üçüncü bölümdeki şarkı Yurio'nun -:p- performans sergilediği, Agape.

Gene aynı bölümdeki Yuri'nin performans sergilediği şarkı, Eros.

*Yurio=Rus, Yuri= Japon söylememe gerek yok izleyen anlar lakin gene de...*

Gumi tarafından düzenlendi
Şarkıları ekledim*-* şarkılara erişmek için renkli yazılara tıklayın.*-*

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
51 dakika önce, Gumi yazdı:

Bu anime müthiş bir şey harikaaa !! Ara ara shounen ai serpiştirmeleri filan var. Süper yaaaa !!! Kalbim ayy.. >-< Burada Kaxell adlı üyeden görüp bakmıştım. Janset ablanın da çevirmenliği üstlendiğini görünce daha da sevdim tabi ama uzun zamandır şu an ki duygu ile bir anime izlememiştim.happy diver leafMüzikleri de harika. <33 Teşekkür ederim gerçekten çevirdiğiniz ve yüklediğiniz içiiin. >3< Çok mutluyum bu anime ile tanıştığıma. in love leaf

Üçüncü bölümdeki şarkı Yurio'nun -:p- performans sergilediği, Agape.

Gene aynı bölümdeki Yuri'nin performans sergilediği şarkı, Eros.

*Yurio=Rus, Yuri= Japon söylememe gerek yok izleyen anlar lakin gene de...*

Sağ ol canım... Ben de şimdi izleyeceğim. Gece 4te bitti sabah kalkıp işe gittim şimdi geldim yemeğimi yedim indireceğim :D Çevirirken insan bir şey anlamıyor... Bakalım Victor gene neler yaptı... 

Spoiler

bu arada emojilar harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Nerden aldın ben de istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 dakika önce, jans09 yazdı:

Sağ ol canım... Ben de şimdi izleyeceğim. Gece 4te bitti sabah kalkıp işe gittim şimdi geldim yemeğimi yedim indireceğim :D Çevirirken insan bir şey anlamıyor... Bakalım Victor gene neler yaptı... 

Gizle

bu arada emojilar harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Nerden aldın ben de istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Eheheh Victor çok felaket ya... :'D İzle izle*-* bu bölümde de çok güzel şeyler oluyor. <33 *felaket iyi anlamdadır-,-*

Spoiler

http://emoticoner.com/emoticons/leaf bu siteden :D sağ yanda daha çok seçenek var. :D Çok güzel bir site.*-*

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
12 dakika önce, Gumi yazdı:

Eheheh Victor çok felaket ya... :'D İzle izle*-* bu bölümde de çok güzel şeyler oluyor. <33 *felaket iyi anlamdadır-,-*

Gizle

http://emoticoner.com/emoticons/leaf bu siteden :D sağ yanda daha çok seçenek var. :D Çok güzel bir site.*-*

Ay ben de bunu kullanıyorum... Demek ki gözümden kaçmış...  yellow-hair-girl-emoticon-23.gif?1301940166 Teşekkür ederim :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yuri kelimesini görünce ilk başta hiç ilgilenmemiştim, sonra konuyu okudum ve... Spor olur da izlenmez mi? Ginban Kaleidoscope harici buz pateni animesi bilmiyordum, umarım güzeldir. Teşekkürler.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok