Jump to content

kaede

Üyeler
  • İçerik sayısı

127
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

kaede kullanıcısının son zaferi 7 Ağustos 2013

kaede en beğenilen içeriğe sahiptir

1 Takipçi

Son profil ziyaretçileri

1432 profil görütülenme

kaede üyemizin başarıları

1. kaede

Şimdiye Kadar İzlediğiniz En Gerçekçi Animeler

2 bölümünü izledim çizimleri çok iyi. tavsiyen için teşekkürler
  2. kaede

Şimdiye Kadar İzlediğiniz En Gerçekçi Animeler

konu olarak değil çizim olarak gerçekçi, standart çizimlerden farklı animeler arıyoruz son zamanlarda. Gerçek yaşam, drama sıkıyor beni (bu konuda tek rainbow u sevmiştim)
  3. kaede

Manga Çizenler Baksın

Çok iyi olmuş:
  4. kaede

Manga Çizenler Baksın

Beğenmenize sevindim. Bir de manyak bir alet var ama 5000 tl den fln başlıyor fiyatları. Ekranın üzerinden çizim yapılabiliyor. Wacom cintiq. Bir gün bundan alacağım
  5. kaede

Manga Çizenler Baksın

Çizimini karakalem yap tarat ve tabletle boya. Yeni stil bu. (baya doyurcu bir video) Bu da tamamen pc prtamında boyama (zor olanı)
  6. kaede

Manga Çizenler Baksın

Animelerde tablet kulanıyorlar. Bilgisayar ortamında çiziliyor o yüzden kontur çizgileri abartı olabiliyor. Ayrıca çizim masası(ışıklı) ve cetveller çizimde çok işe yarıyor. Not: ilk çizimler karaklaemle bu masalarda seri halde çizilip bilg. ortamında seri çizimler halinde boyanıyor. Bkz:
  7. kaede

Manga Çizenler Baksın

Bu da marker setiyle çizilmiş.
  8. kaede

Manga Çizenler Baksın

Çok eğlenceli. Renklilerine baktım şimdi (bu arada bu setlerin içinde çok ince uçlu bir pitt var ve çizim yapmada çok etkili)Video insanı gaza getiriyor:
  9. Manga çizim kalmei (ben kullanıyorum ve tavsiye ederim) Not: Reklamını yapmıyorum öylesine bulduğum bir site http://www.notebookkirtasiye.com/urun/faber-castell-167107-pitt-cizim-kalemi-manga-8li.aspx?ttype=Details#pt
  10. kaede

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

ek olarak: oynlardan İori Yagami(efsanedir kötü gülüşü)
  11. kaede

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

SAKURAGİ HANAMİCHİ VE TAYFASI...
  12. Another, Sword Art Online ve Danshi Koukousei no Nichijou hariç diğer önerdiklerini izledim. Another çok karşıma çıkan bir anime fırsat bulduğumda ilk bölümüne bakacağım. Sağ ol
  13. Yardım ettikleri arasında Türklerde vardı ve prensiplerinden vazgeçemeyen öldüremeyen bir doktor ben en çok son bölümde: Johann'ın sorduğu annem beni mi ikizimi mi vermek istemişti hayali sorusu etkilemişti. Monster animelerden çok farklı yerd ebenim için. Çok gerçekçi ve çok ağır bir yapım...
  14. Ben biraz izleme konusunda arızayım. İzlemek sıkar açar pes oynarım kof oynarım. Araya film sıkıştırırım fln. Ama arka arkaya izleme isteği uyandıtıyor diyeyim. Bir de bir anime ilk bölümünden sarmalı abime slam dunk ı izlettim tek bölüm söz bir izle dedim bırakamadı(dublaj izlemeyi sever ama bana hak verdi: Kimse Hanamaichi'Yİ ORİJİNALİ KADAR SESLENDİREMEZ:D
  15. Major'un çizimleri çok itici geldi ama her yerde en iyi spor animesi olarak gösteriliyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.