Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Singularity reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, ~~   
    ~~
  2. Harika
    Singularity got a reaction from Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Ayin saati 2. :   
    Ayin saati 2. :

3. Beğen
    Singularity reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Ruh halim   
    Ruh halim

4. Harika
    Singularity got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Ayin saati 2. :   
    Ayin saati 2. :

5. Harika
    Singularity got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Ayin saati 2. :   
    Ayin saati 2. :

6. Harika
    Singularity got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Ayin saati.   
    Ayin saati.

7. Harika
    Singularity got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Ayin saati.   
    Ayin saati.

8. Harika
    Singularity got a reaction from Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Ayin saati.   
    Ayin saati.

9. Beğen
    Singularity reacted to CiciKedi for bir durum güncellemesi, CiciKedi - User Combat (Fight the LandLord)   
    CiciKedi - User Combat (Fight the LandLord)

10. Üzgün
    Singularity reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Fakat güzel sınanıyorum. Her günüm şöyle: “Heeh bi bu eksikti.”   
    Fakat güzel sınanıyorum. Her günüm şöyle: “Heeh bi bu eksikti.”
  11. Beğen
    Singularity got a reaction from Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Kendini tanıtma bölümünde anime önerisi istemeyin gençler onun ayrı konusu var adı üs   
    Kendini tanıtma bölümünde anime önerisi istemeyin gençler onun ayrı konusu var adı üstünde "kendini tanıtma".
  12. Beğen
    Singularity got a reaction from AkariTouka for bir durum güncellemesi, Kendini tanıtma bölümünde anime önerisi istemeyin gençler onun ayrı konusu var adı üs   
    Kendini tanıtma bölümünde anime önerisi istemeyin gençler onun ayrı konusu var adı üstünde "kendini tanıtma".
  13. Üzgün
    Singularity reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Geçen gün bizim evde ölmesin diye evden çıkardığım kelebeğin bir benzeri geldi boynum   
    Geçen gün bizim evde ölmesin diye evden çıkardığım kelebeğin bir benzeri geldi boynuma kondu ve bayağı bir süre gitmedi. Kelebekler hep zor günlerimde yanımda oluyor ilginç bir şekilde. Gel de kelebekleri sevme. 
  14. Harika
    Singularity got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, abi ya hahahahhahahahah lol oynayan bilir :DDD   
    abi ya hahahahhahahahah lol oynayan bilir :DDD

15. Beğen
    Singularity got a reaction from quincy for bir durum güncellemesi, abi ya hahahahhahahahah lol oynayan bilir :DDD   

16. Harika
    Singularity got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, abi ya hahahahhahahahah lol oynayan bilir :DDD   

17. Teşekkür
    Singularity got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Bu efsaneyi atıp kendimi kapatayım.   
    Bu efsaneyi atıp kendimi kapatayım. 

18. Teşekkür
    Singularity got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, Bu efsaneyi atıp kendimi kapatayım.   
    Bu efsaneyi atıp kendimi kapatayım. 

19. Beğen
    Singularity reacted to Nones for bir durum güncellemesi,   
    ♥ 

20. Üzgün
    Singularity got a reaction from Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Kargo verirken küçük kıza dil çıkarttım 2 saat ağladı yaa ben o kadar çirkinmiyim   
    Kargo verirken küçük kıza dil çıkarttım 2 saat ağladı yaa ben o kadar çirkinmiyim 
  21. Harika
    Singularity got a reaction from Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Kargo verirken küçük kıza dil çıkarttım 2 saat ağladı yaa ben o kadar çirkinmiyim   
    Kargo verirken küçük kıza dil çıkarttım 2 saat ağladı yaa ben o kadar çirkinmiyim 
  22. Teşekkür
    Singularity reacted to Keria for bir durum güncellemesi, rito üzdü :( :( :( winx yaptınız ahrimi :( ama bunu çok sevdim seiyuu su kim bunun ?   
    rito üzdü :( :( :( winx yaptınız ahrimi :(
    ama bunu çok sevdim
    seiyuu su kim bunun ? :D
  23. Beğen
    Singularity got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Ve yıllık izin başlar.   
    Ve yıllık izin başlar. 
  24. Beğen
    Singularity got a reaction from Kikuchi for bir durum güncellemesi, Ve yıllık izin başlar.   
    Ve yıllık izin başlar. 
  25. Beğen
    Singularity reacted to Heimatlos for bir durum güncellemesi, Singularity artık buradan yazışacağız :D chat gelene kadar :D sa :D   
    Singularity artık buradan yazışacağız :D chat gelene kadar :D sa :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.