Jump to content

Gallardo

Üyeler
  • İçerik sayısı

1002
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

47

Gallardo kullanıcısının paylaşımları

1. Gallardo

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Nande Koko ni Sensei ga!
  2. Gallardo

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Mireille Bouquet Minami Maho Basilisk kadın karekterleri
  3. Animesi daha iyi bir uyarlama olabilirdi mangası One Piece, Hunter x Hunter gibi serilerin yanına yazılacak potansiyeleydi. Bana yıllar sonra tek seferde 30lu sayılarda bölüm okutan bir seriydi. Bir de Ray için Hiroshi Kamiya'nınkine yakın bir ses seçilseydi çok daha güzel olabilirdi.
  4. Gallardo

Kızlar ne tarz erkekleri sever?

Kızlar, diğer kızların da beğendiği erkekleri severler.
  5. Gallardo

Anime klişeleri

Yılın ilk karının daima duygusal bir sahnede yağması. Harem animelerindeki uslu ana karakterin sapık kankası. Beni yeneceğini mi sanıyorsun, seni ezeceğim, çöpler çöp olarak kalmalı... ------->>>> İmkansız!
  6. Gallardo

Neon Genesis Evangelion

Ritsuko'nun annesi Naoko neden Rei'yi öldürmeye çalışıyor? Naoko'nun Gendo ile ilişkisi vardı. Yui, Gendo'nun karısı. Rei de Yui'nin kopyası. Gomen benden bu kadar. Engin bilgisi olan arkadaşlar devam etsin :)
  7. One Piece'in seiyuuları da animesi kadar eğlenceli :)

Spoiler

8. GDrive var Mega var bunların dışında Myvi ve Sibnet seçeneklerinde videoyu çalıştırdıktan sonra sağ tık yapıp indirebilirsin. Başka seçeneklerde de indirme butonu veya sağ tık olabiliyor.
  9. Gallardo

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

Dış güzellik: Vize. Geçer not almadan finale giremezsin. İç güzellik: Final. Geçer not almazsan kalırsın.
  10. Gallardo

Zevkler ve Renkler Tartışılır mı?

Etik sınırlarında tartışılır. Zevkler ve renkleri tartışmak daha çok kendi zevkine güvenen veya kendi zevkiyle barışık insanların işidir. Bu kişiler ofansif olmaktan çekinmez. Öbürleri ise kendi fikrini haklı çıkarmak için tutunabileceği bütün dalları yoklar, olmadı karşı tarafın fikrini karalamaya gider, karşı tarafı karalamaya kadar gider. Bu kişiler için zevkler ve renkler söylemi bir kaçış aracıdır. Gidişatın farklı aşamalarında söyleyebilirler. Bir başka çeşitte karşı tarafa laf anlatamayacağını veya karşı tarafın laftan anlamayacağını anladığı için zevkler ve renkler söylemini dile getirir ve noktayı koyar. Bu durumda enerjiden tasarruf adına faydalı bir hamledir. İnsan yeniliklere açık olmalı. Yenilikler olmasa, anime zevkini geçtim, kendini ne kadar tanıyabilir ki insan? Kendini tamamiyle tanıdığını iddia edebilir mi? Ederse hatalı bir söylem olur çünkü insan devamlı bir değişim halindedir ve yenilikler değişimi hızlandırır, karakter gelişiminde daha çok yol kat ettirir. Zevkler ve renkler konusu da esasen karşı tarafla bir değer alış verişidir. O senden, sen ondan, birbirinizden bir şeyler alır, ilerlersiniz. Özetle: Zevkler ve renkler konusu, etik sınırları dahlinde tartışılabilirdir, etik sınırları dışına çıkıldığında bir emniyet kilididir. Kompleksliler için kaçış aracı, akıllılar içinse enerji tasarrufudur.
  11. Gallardo

Anime İstek ve Önerileri

Ninja Scroll (movie), Sword of the Stranger, Rurouni Kenshin Tsuiokuhen.
  12. Gallardo

Özlü Sözler

Bizi toprağa gömmeye çalıştılar, tohum olduğumuzu bilmiyorlardı. -Meksika atasözü-
  13. Spoiler

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Mantıklı dedikleri, herke hata yapıyor ama insan kendine çok acımasız davranıyor. Ama yine de bu kendimizi düzeltmemiz gerektiği gerçeğini değiştirmez :onion_yep_by_7anime7drawer7:

2. Gallardo

Gallardo

Evet. Başkalarına gösterdiğimiz tarafsızlığımızı kendimize göstermiyoruz ama göstermemiz gerekiyor :)

14. Top Spor Anime Listem

8) Kuroko no Basket 

7) Haikyuu 

6) Slam Dunk 

5) Battery 

4) One Outs 

3) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru 

2) Ping Pong the Animation 

1) Cross Game 

1. Amygirl

Amygirl

Ippo listede yok :exorcist-crazy-rabbit-emoticon:

2. Gallardo

Gallardo

Henüz izlemediğim muhteşem spor animelerinden bir tanesi :)

3. Amygirl

Amygirl

Ippo kadar müthiş bir baş karakteri kaçırmamak lazım :D Erteleme reyiz :onion_yep_by_7anime7drawer7:

15. Gallardo

Üstteki Üye Hangi Anime Karakterine Benziyor?

Alakam yok :D Üstteki üye için Oreki Houtarou.
  16. Gallardo

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

Stüdyolarıyla beraber yazıyorum; Feng Shen Ji - Ufotable Solo Leveling - Ufotable Doctor Du Ming - Madhouse Ayeshah's Secret - Madhouse The Breaker - Ufotable About Death - Artland Oyasumi Punpun - Shaft 20th Century Boys - Madhouse
  17. Sword Art Online'da Kayaba Akihiko diye bir karakterin varlığını listeyi görünce öğrendim ama Sterben'i gayet iyi hatırlıyorum bence listede Sword Art'tan biri olacaksa Sterben olmalıydı.
  18. Haikyuu Twitter'da Türkiye gündemine girmiş :)

Spoiler

WXo0Ed.png

19. FF yarışmasına giren hikayemin devamını getirmek istersem aynı başlıkta devam edebilir miyim yoksa ayrı başlık açman gerekir mi?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Gallardo
    3. Perfectum

Perfectum

Hikayelere nereden ulaşabiliriz. Ben merak ettim neler yazdığını. :D

edit: yazmadan önce biraz bakınaydım keşke. Bu yorumu dikkate almayınız :x

4. Amygirl

Amygirl

Fan Fiction bölümünde yarışma bölümü var 

20. Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Böyle aktivitelerin devam etmesi dileğiyle.
  21. İyiymiş. Kendi adıma animeden bir tık daha etkileyici bulduğumu söyleyebilirim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.