Jump to content

Selam Kankalar

Uchiha Nero

Önerilen İletiler

merhaba forumda yeniyim daha anime izlemeye başlayalıda çok olmadı :D her neyse merhaba falan filan derken kendimi tanıtayim rock müzik dinlerim arada blues da dinlerim en sevdiğim anime naruto zaten çokda anime izlemedim dediğim gibi yeniyim :D başka hangi animeleri izledin derseniz devil may cry izledim çok sevmiştim onuda avatarı izledimde çoğu kişi anime değil len o çizgi film diyor neyse onuda sevmiştim ve anime sitesindede var birde death note ve fairy taile başladım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aleyküm selam :D ben deniz ayhan  git bleach Ao no Exorcist  izle narutodan daha iyi geliyor bana şuan :D  animeler aslında çizgi filmdir avatarın yapımcısı japon değil galiba :)

bu şarkıda hoş geldin hediyesi olsun asdfg

ayrıca şuraya bakmanı tavsiye ederim :) 

Forum Kuralları (Güncellendi)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aleyküm selam :D ben deniz ayhan  git bleach Ao no Exorcist  izle narutodan daha iyi geliyor bana şuan :D  animeler aslında çizgi filmdir avatarın yapımcısı japon değil galiba :)

bu şarkıda hoş geldin hediyesi olsun asdfg

ayrıca şuraya bakmanı tavsiye ederim :)

Forum Kuralları (Güncellendi)

onlarıda izlicem :D :D ama çok güzel gidiyor şu an naruto baya heyacanlı :D yani bence mangasına bakcam bakıyorum o kadar zevkli gelmiyor anime kadar .D ama meraktan bakcam sanırım yine :D şarkı için teşekkürler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.