Jump to content

İmza Yapıyoruz...

Önerilen İletiler

Hoop simdi durun bi şu gif işini gifleri nerden buluosunuz site felan mı var :P yoksa ben gibi üsüenmeden her animenin salisesinin fotografını alıp layerlar haline getirip mi yapıosnuz zor oluor benim türden bi eglence medet :P Anlatın bana :D

Edit bana İçe aktar gibi şeyler demeyin zaten biliorum onu :P

tumblr dan gif bulabilirdin :)
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 673
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

*Konu Kilit*

emre luffy den bir kaç tane daha aklıma kötü karakter gelmedi şimdilik  :)    

tartışma yaratacak iletiler silinmiştir -_-  arkadaşların konusu daha fazla dağıtmayın lütfen çalışmalarınız için de teşekkürler gençler hepsi güzel olmuş kolay gelsin  ^_^

Posted Images

Ya şimdi özel saniye arası istek gelince olmuyor :P adam gidior shingeki dior 9. bölüm dk 2.15-2.19 dior bide onumu arıcam :P ?

ee onada şu cevabı veerceksin "gifi sen bul ben extraları yaparım" şahsen böyle yaparım öyle keyfe şurayı istiyorum yok efenim asdfg ya kendi veercek istediği yeri yada öyle istemiyecek :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ee onada şu cevabı veerceksin "gifi sen bul ben extraları yaparım" şahsen böyle yaparım öyle keyfe şurayı istiyorum yok efenim asdfg ya kendi veercek istediği yeri yada öyle istemiyecek :)

Ahahaha adam zaten gifi bulamadıgından bana gif yaptırıor :P bi gif için 3. gün ugrastımı biliorum 103 layerlik  15 mb boyutu vardı bi de :P Google'dan yüklemiştim 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahahaha adam zaten gifi bulamadıgından bana gif yaptırıor :P bi gif için 3. gün ugrastımı biliorum 103 layerlik  15 mb boyutu vardı bi de :P Google'dan yüklemiştim 

ahahahhh eğer bilgisayarına güveniyorsan altını çiziyorum bak bunun çökme tehlikesi var :D o bölümü indir photoscape anigif bölümüne yapıştır iştediğin sahneler haricindeki kısımları ordan sil nasıl fikir daha ben bile denemedim teoride :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.