Jump to content

İmza Yapıyoruz...

Önerilen İletiler

Vay arkadaş ilk defa süslü püslü birşey yapayım dedim 2 saat uğraştım 3-4 tane render koydum herşeyi yaptım sonuç = hüsran bundan sonra hep sade yapıcam...

OJZ4rQ.png

:(

@Ayhan kanka anlamadım sorunu giflere renderimi nasıl yerleştirdiğimi soruyorsun? :huh: :D

@Güzeller ama renderler ile arka pilanın rengi niye soluk kendin mi yapıyorsun kendiliğinden mi oluyor?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 673
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

*Konu Kilit*

emre luffy den bir kaç tane daha aklıma kötü karakter gelmedi şimdilik  :)    

tartışma yaratacak iletiler silinmiştir -_-  arkadaşların konusu daha fazla dağıtmayın lütfen çalışmalarınız için de teşekkürler gençler hepsi güzel olmuş kolay gelsin  ^_^

Posted Images

Nasıl yapıcam renderi gifin dışına doğru sürüklüyorum :D

Talha  :mellow: Alla alla bizde neden olmuyor ozaman :P Sen gifidemi kendin yapıyosun ? Gifi photoshopla açınca onun belli bi boyutu oluyor zaten ama sen renderi o boyutun dışına çıkarıyosun ben bunu soruyorum büyük ihtimal ayhanda bunu soruyor ama sen bence yine anlamadın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Talha  :mellow: Alla alla bizde neden olmuyor ozaman :P Sen gifidemi kendin yapıyosun ? Gifi photoshopla açınca onun belli bi boyutu oluyor zaten ama sen renderi o boyutun dışına çıkarıyosun ben bunu soruyorum büyük ihtimal ayhanda bunu soruyor ama sen bence yine anlamadın :D

Tamam şimdi anladım demek istediğinizi şimdi photoshopa atıyoruz önce gifi sonra shifte basarak bütün layerlerı seçin yukarıda show transform gibi birşey yazıyordur basın ona gifti küçültün biraz daha sonra renderi atın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tamam şimdi anladım demek istediğinizi şimdi photoshopa atıyoruz önce gifi sonra shifte basarak bütün layerlerı seçin yukarıda show transform gibi birşey yazıyordur basın ona gifti küçültün biraz daha sonra renderi atın :D

Vay be sonunda anlatabildim demek :D Teşekkürler bilgi için :) Gifli imza yöntemin çok hoş biraz daha efeckt katabilsen best olacak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tövbeler olsun sen kendin bir dene efekt eklemeyi güzelim imza mahvoluyor :D

Tamamdır ben denicem bişeyler yapmayı bende öğrenirsem benide alabilirsin gruba yani :P Yaptığımda atarım buraya :)

İmza mahvolmaz ya hani etrafına çerçeve falan ekliyorlar farklı şeyler yapıyolar sende dene bi bence :D

Neyse ben denemeye gidiyorum  :bye1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tamamdır ben denicem bişeyler yapmayı bende öğrenirsem benide alabilirsin gruba yani :P Yaptığımda atarım buraya :)

İmza mahvolmaz ya hani etrafına çerçeve falan ekliyorlar farklı şeyler yapıyolar sende dene bi bence :D

Neyse ben denemeye gidiyorum  :bye1-onion-head-emoticon:

Dediğin muhabbeti biliyorum newmoon yapıyor onu çoğunlukla ama 1 imza için nerdeyse 2 gününü veriyor ben o kadar uğraşamam... :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.