Jump to content

Mahouka Koukou no Rettousei Terminoloji ve mini-wiki/Tanıtım(2. Kez Güncellendi)

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 586
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Forumda tanıtım konusu açılmasına rağmen, favori serime bilgilendirme ve mini-wiki tarzı bir konu yapmak istedim. Animede atlanılan ve bu yüzden anlaşılmayan bazı yerler için atlanılan kısımları da ya

Uzun bir aradan sonra Volume 4 Chapter 10 ÇOK KISA Özeti(Masaki vs Tatsuya):   Gecikme için yeniden özür dilerim  :beg-onion-head-emoticon: bu chapter gerçekten uzundu ve maçla alakalı olmaya

18) 100 iletisini doldurmayan üye Anime Genel - Geyik,  Manga Genel - Geyik, Sohbet / Konu Dışı ve bu genel bölümlerin alt bölümlerine konu açamaz. Açarsa yetkililerin ihtarsız konuyu kapatma yetkisi

Yeni bölümü ing altyazısı ile izledim de kesmedi bazı yerleri beni özellikle adam uçma büyüsü kullanıyor bunun muhabbeti bir kez olsun geçmiyor birde önceki bölümde olan savaş hakkında da hiç muhabbet geçmemesi hayal kırıklığıydı bnm için 

Aynen novel olsada okusak resmen ayrık makasla noveli kesip biçtiler sadece animeyi izleyen bişey anlamaz olay açıklamaları önemli yorumları resmen efsane bi şekilde kızıl prensi yendi tatsuya bitek mayumi nin konuşmasını gördük ondan sonra kutlamalar yorumlar filan es geçtiler doğru düzgün sırasıyla noveli alsalar 25-30 bölüm çıkmıştı sıkıştırılmış winrar klasörü gibi izliyoruz bakalım 2. sezondan sonraya konu kalmıcak diye korkuyorum resmen :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen novel olsada okusak resmen ayrık makasla noveli kesip biçtiler sadece animeyi izleyen bişey anlamaz olay açıklamaları önemli yorumları resmen efsane bi şekilde kızıl prensi yendi tatsuya bitek mayumi nin konuşmasını gördük ondan sonra kutlamalar yorumlar filan es geçtiler doğru düzgün sırasıyla noveli alsalar 25-30 bölüm çıkmıştı sıkıştırılmış winrar klasörü gibi izliyoruz bakalım 2. sezondan sonraya konu kalmıcak diye korkuyorum resmen :(

Bu kadarıda abartı ama :D şimdi diyolar tatsuya 2.sınıf ichijou 10 aileden biri falan filan adm a class büyü kullandı savaşta ama tatsuya yendi ee bakıyoruz olay sanki olmamış :D bu kdr da kesilmez ama hadi bunuda geçtim ichijou ya ne oldu ceza aldımı oda yok geçmiyor

2.si önceki bölümlerde yok efendim ingiliz bilim adamlarının çok yanlış yoldan gidip yakınına bile yaklaşamadığı uçma büyüsü piyasa ya çıkıyor ama yine muhabbeti geçmiyr bu sanırsam orda tatsuya taurus dan almış filan dendi ama yinede üstünde duran olmadı bana çok saçma ve zevksiz geldi buraları

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bayram öncesi ve bayram bayağı yoğundum herkesin bayramını geçte olsa kutluyorum anca nefes alabildim buğün(bayramın bitmesine 2 saat :) ) sonbahar anime dönemi açıklandı sanırım sanırım serini devamı seneye nisan yada sonbaharda çıkabilir fragmana gelirsek tatsuya baskın yapıcak opening de operasyon giysisiyle bi yere uçuyordu honkong a süperman gibi gidebilir gibime geliyor noveli okuyanlar tabiki bilir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bölüm 18i izledim. hemen veriyim raw şu an ing altyazı 2-3 saate cikar.

http://www.gogoanime.com/mahouka-koukou-no-rettousei-episode-18

bide tatsuya orda ne büyüsü yapıyor uzaktan hiç anlamadım. adamlar ateşe filan dönüşüp bişiyler oluyor. ne büyüsü bu? bide aynı silver silahtan bi mermi gibi göze atiyor. bide ateşe çeviriyor tek silahtan 2 şey yapabiliyormuş hiç bilmiyordum.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adamlar toz oluyor.(partükül,gözle görülemeyen parçacıklara ayrılıyor)Tatsuyanın ayrıştırma büyüsü son adamı toz etmeden önce deamon layto gibi bişey söyledi gibime geldi(şeytan .... ?)Bende tam bişey bilmiyorum 3 yıl önce kullandığı bir büyü sanırım novel okuyanlar bilir sanırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.