Jump to content

Efsane Geri mi Dönüyor - Slam Dunk

Sakuragi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Efsane Geri Dönüyor !     Toei şirketi Slam Dunk animesinin devamı için kolları sıvadı. Kuroko no Basket'in raytingleri, yapımcıları harekete geçirdi.   Şu anda nabız yoklayan şirket her an

Kuroko basketbol değil fantastik bir şey  Pasifik deki bütün ülkeler basketbolu sakuragiyle birlikte öğrendiler :T

şu seriyi show tv de izlemek için okulu astığım olmuştu. öğlen vakti okula gitmekten nefret etmemin en büyük nedenidir slam dunk. izleyin izlettirin

anime ile manga birmi gidiyor seride ? yoksa filler varmı ve bir gidiyorsa manga kaçta anime finalinden sonra devam ediyor.

Manganın belli bir kısmına kadar animesi var daha sonra animeyi bitirmişler bende mangadan devam ettim

yanlıs olmasın tam hatırlayamadım şimdi ama manganın 160. bölümüne kadar animesinin çekilmiş olması lazım,buda 101 anime bölümüne denk geliyor mangada toplam 272 bölüm

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime bitince manga 198 den devam ediyor. Filler olarak sadece animenin sonunda yapılan karma maç mangada yok. Ama izlenmeye değer sıkıntı yok. Keşke tüm fillerlar böyle olsa :D 276 bölümlük mangayı da bitirdikten sonra "10 days after Slam Dunk" isminde one shot tadında mangasıda okunmalı :D

Edit: Mnaki'ye saygılar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 4 yıl önce izledim pek sevmedim hanamichiydi boy güzel kavgalarda güzel yavaş yavaş gelişiyordu ama her birşey yapışında bir komedilik ciddi bir maçı varmı anime serisinde şöyle havalı olduğu ? 198'e kadar animeye çevrilmiş kalanı nie yapmamışlar az kalmış negüzel birdaha gelirse baştan muhtemelen çıkar animesi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 4 yıl önce izledim pek sevmedim hanamichiydi boy güzel kavgalarda güzel yavaş yavaş gelişiyordu ama her birşey yapışında bir komedilik ciddi bir maçı varmı anime serisinde şöyle havalı olduğu ? 198'e kadar animeye çevrilmiş kalanı nie yapmamışlar az kalmış negüzel birdaha gelirse baştan muhtemelen çıkar animesi.

ryonan macı var ulusal turnuvaya gitmek için kazanmaları gerek maç tabi adamın en ciddi oldugu zamanlarda bile bir muziplik var

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...

2016'da gelirse izlerim. Eski versiyonu bile güzel ve komikti ama animasyon dandik geliyor göze. Birde maçlar çok uzuyordu Kuroko belki fantastik basket diye eleştiriliyordu ama animasyonu çok çok iyiydi hele son sezon iyice aşmıştı. Toe'yse şirket aşırı iyi animasyon olmaz belki ama karakterler kurtarır zaten.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.