Jump to content

Sword Art Online RPG • BETA TESTER ALIMI - ÖN KAYIT

✴dovahkiin

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 37
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eğer akıllarında başka birşey yoksa benim role playden anladığım şey sana yazdıklarım. :)   Rp dediğimiz olay role play yani rol yapma oyunu. Kendi kafana göre bir karakter yaratıyorsun, kız/erkek büt

Her başvuru yapanı değil .rp kısmını yaratıcı yazanları alacağımı belirtmek isterim.

Bende amatörce biliyorum zaten. :) Bakalım ya bütün mmo bilgimle hayatta tutmaya çalışırım seni tabi anlatıcı bulmakta lazım. :) 

Eğer akıllarında başka birşey yoksa benim role playden anladığım şey sana yazdıklarım. :)

Rp dediğimiz olay role play yani rol yapma oyunu. Kendi kafana göre bir karakter yaratıyorsun, kız/erkek bütün özelliklerini kendin belirliyorsun. Sonra işte ne kullanmak istiyorsan kılıç ok pala vesayre vesayre onları seçiyorsun. 

Oyunda şöyle oynanıyor  Örnek bir yazı yazıyım mesela.

Sen: 11 Şubat 2022 . Sword Art Online dünyasındaki ilk günüm... Biraz önce, Garip bir yaratık burada bulunan bende dahil 10 bin kişiye oyunu bitirmeden oyundan çıkamayacağımızı ve öldüğümüz zaman gerçek hayattada ölüceğimizi söyledi. Ne düşüneceğimi bilmiyordum. Karışıklığın ortasında kendimi kulenin dışına zar zor atmış ve batıya doğru yönelmiştim.

Anlatıcı kişi: Batıya doğru giderken kocaman bir yaratıkla karşılaştın. Canı 1000, defansı 134, saldırısı 130. Ne yapıcaksın?

Sen: Arkama bakmadan kaçıyorum.  

Anlatıcı kişi: Eğer zarda 6 gelirse savaşmak zorunda kalırsın. (Şimdi sitedeki sistem zar atıyor ve bir sayı çıkıyor.) 4 geldi, başarılı şekilde kaçtın. 

Sen:Batıya doğru yürümeye devam ediyorum..

Oyun böyle işte  :) Aslında bayağı zevklidir ama hayal gücünü iyi kullanmak gerekir. Yoksa sıkıcı olur.

İyi açıklamışsın..
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi Kaxell'in verdiği örnekte anlatıcı demiş 1000 can 134 defansı 130 saldırısı var senin bunu kesip kesemeyeceğini nasıl öğreneceksin istatiklerin falan mı ? var oyunda belli bir pencerede görebildigin

benim tahminim şu şekilde olacağı...

Tam emin değilim ama Senin o an sahip olduğun skill can silah ve rp ne göre oluyor mesela.

6 geldi oradaki örmeğe göre o yüzden.Savaşmak zorunda kaldı.

Anlatıcı: Kaçmaya çalıştın fakat canavar seni takip ederek kaçmanı engelledi.

Sen:Yapacak bir şey yok kılıcımı çektim ve basit kılıç yeteneğimi etkinleştirerek canavara saldırdım.

Anlatıcı: Zar x gelirse sadırıdan kaçacak y gelirse kritik vurup 2 kat hasar verecek z gelirse saldırı isabetli olacak... gibi

tabi bu saldırı değerleri falan karakteri açtıktan sonra gelişirken belli olur diye düşünüyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi Kaxell'in verdiği örnekte anlatıcı demiş 1000 can 134 defansı 130 saldırısı var senin bunu kesip kesemeyeceğini nasıl öğreneceksin istatiklerin falan mı ? var oyunda belli bir pencerede görebildigin

Boss savsslarinda oncu kuvvrtlerden her 1 kisi 1 kere vurabilecek. Skill veya duz vuruş gucu + zar atışı (canavara gore zarın kaça kadar oldugu degisir) - canavar hp si yoneticiler takip edecek canavarin olusunu. Ve evet profilinde zırh büyü gucu saldırı gücü dayanıklılık level gibi ozellikler gorebileceksin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yabancı bir siteden örnek veriyim. EHP7ogq.png

Normalde bu şekilde senin kullanıcı imzanda bulunması gerek. Bu kıyafet düştükçe ve silahlar geliştikçe değişecek. 

Aynı zamanda şu alttakınden de olması lazım bir tane. Yoksa kaçıncı seviye olduğunu anlayamazsın. (

Yakea Schmizt

Level 24 Bir Sonraki Seviye İçin Kalan Deneyim:

76.9%

Yalnız bu bildiğin profesyonel roleplay, ve bu kadar kasacaklarmı bilmiyorum.  Benim nasıl yapıldığı konusunda bir fikrimde yok. 
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.