Jump to content
Türk Anime TV Forum
Hokage_Minato

( 12 / 12 ) Aldnoah Zero

Önerilen İletiler

Mrb Forumda Yeniyimde Anime Toplam Kaç Bölümden Oluşakcak Bilginiz Varmı..?

tumblr_mwism3Hg6q1sx1kcjo1_500.gif

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mrb Forumda Yeniyimde Anime Toplam Kaç Bölümden Oluşakcak Bilginiz Varmı..?

tumblr_mwism3Hg6q1sx1kcjo1_500.gif

Konunun ilk sayfasında animenin tanıtım bölümünden bakabilirsiniz^^ Şimdilik 24 bölüm olarak duyuruldu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Serinin müzikleri çok hoş son 2 bölümde savaş sahnelerinde çalan şarkılar güzeldi.Ost ler çıksada tm sürümlerine ulaşabilsek keşke. Çeviri güzeldi haftaya bakalım neler olucak 

Teşekkür ederim ^^

3. Bölümde çalan şarkının adı "Sawano Hiroyuki [nZk]: mizuki BRE@TH/LESS",

4. bölümün bitişinde ve 1. bölümde çalan şarkının adı da Sawano Hiroyuki [nZk]: mizuki  [aLİEz].

Ben de bu animenin müziklerini çok seviyorum. Orijinal OST'lar Eylül'de çıkınca bir şekilde bulup burada paylaşmaya çalışacağım. 

5. Bölüm hakkında, endingten anladığım kadarıyla: 

Sanırım Slaine savaşa gitme bahanesiyle İnaho'nun tarafına katılacak.

Ending öyle bir izlenim veriyordu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkür ederim ^^

3. Bölümde çalan şarkının adı "Sawano Hiroyuki [nZk]: mizuki BRE@TH/LESS",

4. bölümün bitişinde ve 1. bölümde çalan şarkının adı da Sawano Hiroyuki [nZk]: mizuki  [aLİEz].

Ben de bu animenin müziklerini çok seviyorum. Orijinal OST'lar Eylül'de çıkınca bir şekilde bulup burada paylaşmaya çalışacağım. 

5. Bölüm hakkında, endingten anladığım kadarıyla: 

Sanırım Slaine savaşa gitme bahanesiyle İnaho'nun tarafına katılacak.

Ending öyle bir izlenim veriyordu.

Parçalar için teşekkürler sawano sanırsam atack on titan ost sindede vardı öle hatırlıyorum ama Müzikler ending gerçekten çok hoş

Spolier hakkında code geass e benzettim olayı biraz ben nasıl dersen 

Code Geass daki Lulu ve Suzakı ikilisi gibi olucaklarını düşünüyorum bana öle geldi iki ayrı tarafta aynı amaç için farklı yollarla savaşabilirler çünkü bana öle geliyoki şuan üstünde durulan 2 ana karakter ler ve 2 si farklı yollarda ilerliyorlar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok