Jump to content

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Hokage_Minato

Önerilen İletiler

Aldnoah canlı bir organizma istediğine veremeyedebilir. Aynı zaman da aklı olan bir şey galiba istedikleri gibi kullanamayabilirler. Aldnoah'ı nerdeyse hiç anlatmadılar. Buradan ve heavens fall olayından ayrı bir anime çıkar. Aldnoah alacağını düşünmüyorum İnaho'nun. 

Aklıma OP sonundaki prensesin elindeki silaha takıldı kime doğrultuyor onu merak ettim.

Acıların çocuğu Slaine herkes vuruyor garibime.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 588
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı: Aldnoah.Zero Anime Türü: Aksiyon, Askeri, Mecha, Bilim Kurgu Bölüm Sayısı: 12 / 12 Yapım Yılı: 2014 Çevirmen: Setsuna Düzenleme: Hokage_Minato & Sinsine Öz

Hangi iletiyi alıntı yapsam hangisini beğensem bilemedim :D Neyse ben de yorumumu yapayım bari :D     Bu arada Altyazı İndirme Linki: Aldnoah.Zero 11. Bölüm Altyazı  http://www.fileswap.com/dl/pcqm

Şöyle bir şey var  ;)  

Posted Images

Aldnoah canlı bir organizma istediğine veremeyedebilir. Aynı zaman da aklı olan bir şey galiba istedikleri gibi kullanamayabilirler. Aldnoah'ı nerdeyse hiç anlatmadılar. Buradan ve heavens fall olayından ayrı bir anime çıkar. Aldnoah alacağını düşünmüyorum İnaho'nun. 

Aklıma OP sonundaki prensesin elindeki silaha takıldı kime doğrultuyor onu merak ettim.

Acıların çocuğu Slaine herkes vuruyor garibime.

Prenses kime doğrultuyor şuan lık belli değil ama aldnoahı illaki  ınaho alır bence en azından merkeze gidene kdr Slaine küçük emrah ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aldnoah sersinin light novel ı yok maalesef. O yüzden şimdi stüdyonun çıkardığı şey light novel mı manga mı tam olarak belli değil. Ben tekrarı da olsa serinin çeviririm.  :D 

Prenses o silahı marstaki takıma doğrultuyor olabilir ama yorum yapmayacağım. Merkeze gidene kadar da İnaho alırsa alır, o almazsa kimse almaz ama merkezden sonrasını bilemem.   :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aldnoah sersinin light novel ı yok maalesef. O yüzden şimdi stüdyonun çıkardığı şey light novel mı manga mı tam olarak belli değil. Ben tekrarı da olsa serinin çeviririm.  :D 

Prenses o silahı marstaki takıma doğrultuyor olabilir ama yorum yapmayacağım. Merkeze gidene kadar da İnaho alırsa alır, o almazsa kimse almaz ama merkezden sonrasını bilemem.   :D 

Direk sütüdyonun senaryosumu o zmn çoğu zmn ln manga dan uyarlanırda  :D sen çevr  biz okuruz yine :D 

Orda prensesin surat ifadesi biraz farklı marslılardan biri olduğunu sanmıyorum ben

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Direk sütüdyonun senaryosumu o zmn çoğu zmn ln manga dan uyarlanırda   :D sen çevr  biz okuruz yine :D

Orda prensesin surat ifadesi biraz farklı marslılardan biri olduğunu sanmıyorum ben

O zaman cidden ya İnaho ya ya da Slaine e tutuyor olabilir. :D  Evet animenin senaryosu orijinal. Zaten ilk dört bölümü Gen Urobochi yazmıştı. Devamını da ortak hazırlıyorlar diye biliyorum. Ben en iyisi şuraya siteden bir yapım listesi koyayım. :D

staff-img_1.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence onlardan biri olması muhtamelde o spolierde dikkatimi çeken orjinal hikaye olympus knihgt oldu ondan uyarlanma falanmı 

Olympus Knights ı ben de en başta araştırmıştım ama uyarlanan bir kaynak bulamadım. O yüzden ortak olarak birkaç kişinin senaryoyu yazdığını düşünüyorum.  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olympus Knights ı ben de en başta araştırmıştım ama uyarlanan bir kaynak bulamadım. O yüzden ortak olarak birkaç kişinin senaryoyu yazdığını düşünüyorum.  :D

Bu isim bir animeden baya tanıdık geldi ama hangi anime çıkaramadım manga ln yoksa inş animede son yaparlar yarım yamalak bırakmasınlarda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.