Jump to content

Youtube Alternatifi Anime Tube

Önerilen İletiler

Arkadaşlar sorun olan birşey mi var acaba sitemde ? Hiç biri umrunda değil gibi girmemekte :/ Tamam youtube var diye girmiyorsunuz ama bu kadarda olmaz yani youtubede yükleyip sitemizde paylaşmaya mı üşeniyorsunuz yoksa üye olmaya mı? Onca 15 Tane site kurdum 1 kişi bile umrunda olan yok o.O

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 23
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

DÜZENLENDİ!       Üye olan herkese, Video yükleyen Animecilere, Hayatımdaki en iyi video yu beğenene, Emeğe saygı yorumları ve teşekkür yorumları atanlara; HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.!   ---

Güzel bir yapım olmuş webtasarımın hoşuma gitti eskibir tasarımcı olarak bayağı yeteneklisin ^_^ Ama şunuda söylemem gerek herkes youtube'a alışmış vaziyette ve senin siten henüz yeni, bu yüzden biraz sabır gerekli bu tarz şeyler hemen olmaz ama ilerde daha fazla üyeye ulaşıcaksın eminim. Ben başlarda üyelik alayımda sitenin kıdemlilerinden oluyum :D

Edit: bu arada sitede bazı butonlar eklemeni tavsiye ederim, mesela kayıt ol butonunu daha görünür yap. Misafir yazan yere tıklayınca ancak görebildim kayıtolu bu yüzden onu misafir olan yerin yanına koyarsan daha kolaylık sağlamış olursun. Ayrıca şu arama kısmı "Anime Hearts" yazısının üstüne binmiş vaziyette onuda düzeltmeni tavsiye ederim ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzel bir yapım olmuş webtasarımın hoşuma gitti eskibir tasarımcı olarak bayağı yeteneklisin ^_^ Ama şunuda söylemem gerek herkes youtube'a alışmış vaziyette ve senin siten henüz yeni, bu yüzden biraz sabır gerekli bu tarz şeyler hemen olmaz ama ilerde daha fazla üyeye ulaşıcaksın eminim. Ben başlarda üyelik alayımda sitenin kıdemlilerinden oluyum :D

Youtube gibisi zaten ama tasarımı biraz farklı ve kolaylık sağlamakta :/ Birşey yapmadan sabırla beklemek hiçbirşey değişmeyecek bu yüzden çabalamam gerek yani ^^

Bu arada hoşgeldin :)

Edit: mozilla kullanıyorsanız logosu ile arama kutusuna birleşir ama chrome de sorun yok.

Düzenlenme: Yoichi D. Gremory tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Youtube gibisi zaten ama tasarımı biraz farklı ve kolaylık sağlamakta :/ Birşey yapmadan sabırla beklemek hiçbirşey değişmeyecek bu yüzden çabalamam gerek yani ^^

Bu arada hoşgeldin :)

Edit: mozilla kullanıyorsanız logosu ile arama kutusuna birleşir ama chrome de sorun yok.

Ohooo sen sadece chrome'a göre tasarlarsan olmaz ki firefox kullanımı daha yaygın ve ayrıca büyük kitlelere ulaşmak istiyorsan chrome,firefox ve explorar'ıda hesaba katman gerek hatta android ve ios uygulamalarınada uyumlu hale getir. Çünkü insanlar ipad ve farklı tabletlerden de girip izlemek isterler senin site sıkıntılı olursa bu durumda napıcak gidip youtube'a giricek :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ohooo sen sadece chrome'a göre tasarlarsan olmaz ki firefox kullanımı daha yaygın ve ayrıca büyük kitlelere ulaşmak istiyorsan chrome,firefox ve explorar'ıda hesaba katman gerek hatta android ve ios uygulamalarınada uyumlu hale getir. Çünkü insanlar ipad ve farklı tabletlerden de girip izlemek isterler senin site sıkıntılı olursa bu durumda napıcak gidip youtube'a giricek :)

http://forum.turkanime.tv/topic/10566-anime-hearts-büyüyor/

Bu konuda herşey var.

Bu arada firefox için ayarladık ama chrome de küçük görülüyor. Chrome tam oturtturursa firefox arama kutusuna düşüyor. 

Bu arada mobil sürümü mevcut zaten

Edit:Hatta ramazan indirimleri yaptık market sitemizde

http://market.animehearts.net/ ramazan indirimleri,kampanyaları başladı!

Harçlıklarınızla ucuzdan alabilirsiniz .-.

Adam Akatsuki yüzük seti 70 TL ye satıyor ben ise 38 TL...

SAO Figürleri 80 TL satıyor Ben ise 55 TL

ECCHİ TÜRÜNDE ÜRÜNLERİMİZ VAR.

Düzenlenme: Yoichi D. Gremory tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

http://forum.turkanime.tv/topic/10566-anime-hearts-büyüyor/

Bu konuda herşey var.

Bu arada firefox için ayarladık ama chrome de küçük görülüyor. Chrome tam oturtturursa firefox arama kutusuna düşüyor. 

Bu arada mobil sürümü mevcut zaten

Edit:Hatta ramazan indirimleri yaptık market sitemizde

http://market.animehearts.net/ ramazan indirimleri,kampanyaları başladı!

Harçlıklarınızla ucuzdan alabilirsiniz .-.

Adam Akatsuki yüzük seti 70 TL ye satıyor ben ise 38 TL...

SAO Figürleri 80 TL satıyor Ben ise 55 TL

ECCHİ TÜRÜNDE ÜRÜNLERİMİZ VAR.

Hmmm ürün ticareti güzel olmuş bunu bilmiyordum :) Ama site işini zamanla geliştirirsin iyi bir başlangıç yapmışsın başarılar sana :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O konuda yapacak birşey yok yani sadece küçük videoları upload edersiniz illa anime bölümleri izleme sitesi yapmayacağız burayı.

Önümüzdeki ay sunucu projesi tamamlanır ise maksimum 400 MB Upload başlayacak, Ama siteye ziyaret sayısı artarsa ozaman boyutu yükseltmeyi planlıyoruz.

Anime bölümleri izleme sitesi açısından demedim :) 1080p liler zaten yeterince 90 küsürden büyük oluyor :D  // + günümüzde teknolojik yenilenmeylede 4k video özeliği devri bi bakıma başladı :) youtube da msela 4k dahil izin var yüklemeye :)  bu açıdan bence bir an önce server ı yenileyip :D 5 gb ye kadar bir video boyutu konulması gerek :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anime bölümleri izleme sitesi açısından demedim :) 1080p liler zaten yeterince 90 küsürden büyük oluyor :D  // + günümüzde teknolojik yenilenmeylede 4k video özeliği devri bi bakıma başladı :) youtube da msela 4k dahil izin var yüklemeye :)  bu açıdan bence bir an önce server ı yenileyip :D 5 gb ye kadar bir video boyutu konulması gerek :)

Şimdilik isterseniz youtube ye upload edip sitemizde paylaşabilirsiniz, Proje devam ediyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.