Jump to content
Türk Anime TV Forum
Hokage_Minato

Türk Anime Çeviri Ekibi [TAÇE]

Önerilen İletiler

Uzun zamandır merak ettiğim bir konu, bu çevirileri gönüllü mü yapıyorsunuz, yoksa bir kazanç söz konusu mu? Daha önce başvuru yapmayı düşündüm fakat aklıma takıldığı için vazgeçtim. Arzu ederseniz mesaj yoluyla iletişime geçebiliriz. ^^ 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zamandır merak ettiğim bir konu, bu çevirileri gönüllü mü yapıyorsunuz, yoksa bir kazanç söz konusu mu? Daha önce başvuru yapmayı düşündüm fakat aklıma takıldığı için vazgeçtim. Arzu ederseniz mesaj yoluyla iletişime geçebiliriz. ^^ 

Evet tamamen gönüllü olarak yapıyoruz, iletişim için buraya mesaj atabilirsiniz :)

K-Project! Missing King ne zaman gelir?  :mellow:

Film yanılmıyorsam bu ay vizyona girdi, daha internete düşmedi. Düştükten sonra tarih belki konuşulabilir :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Forum üyeliği vermeniz mümkün mü iletişim için? Üyelikler kapalı olduğu için mesaj atamıyorum. Bu arada bu konuyla ilgili bilgilendirme yapmış olduğunuz bir başlık var mı, Facebook sayfası üzerinden kısa bir mesaj yazmıştım fakat arkadaşlar ilgilenemedi sanırım. Üyeliklerin kapanışı-açılışı hakkında. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Forum üyeliği vermeniz mümkün mü iletişim için? Üyelikler kapalı olduğu için mesaj atamıyorum. Bu arada bu konuyla ilgili bilgilendirme yapmış olduğunuz bir başlık var mı, Facebook sayfası üzerinden kısa bir mesaj yazmıştım fakat arkadaşlar ilgilenemedi sanırım. Üyeliklerin kapanışı-açılışı hakkında. 

Elimizden geldiğince cevaplamaya çalışıyoruz mesajları :) Buradan da başvurabilirsini.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok