Jump to content

Tanisma fasli :)

Önerilen İletiler

Hepinize konniciwa ben azra 2 aydir japon faniyim 50 anime izledim ( strowbery panic ' i de izlersem ins 51 olcak ) 15 e gircem japonca yada korece dil çevirmenligi okumaya niyetliyim birkac ceviride yaptim sizinle tanistigima cok sevindim umarim sizinle iyi geciniriz şimdiden için Arigato ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 40
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoşgeldin, 2 ayda 50 anime mi izledin yoksa sadece 2 ayda Japon sevdan mı coştu ben anlamadım  :huh:  Neyse forumda keyfine bak :D 

Zaten gece izliyorum sorun annem izletmiyo 19 da yatip 10 da kalkiyorum Yazik asagidakiler ole saniyor yani

Saol ha bide izledigimde zevk aliyorum ole cabuk cabuk gecmiyorum zaten ve genwlde sonunda agliyorum :p cok uyuz ya neyse bu huyum

Hoşgeldin, 2 ayda 50 anime mi izledin yoksa sadece 2 ayda Japon sevdan mı coştu ben anlamadım  :huh: 

Neyse forumda keyfine bak :D 

ilk izlediğim de çok çok hoşuma gitti devam ediyim dedikcede coştum öyle bişi oldu günde rahat 11 saatimi animelere veriyorum ama okul basliyacak nasil yapacagim bilmiyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoşgeldin, Azra Bende Beyzanur Umarım Forum'da Eğlenceli Vakit Geçirirsin    :)

Hello!1BİR!11!  Azra May neym iz Kaan welcam dı forum

Hoşgeldin ben G umarım eğelenirsin :D

Hoşgeldin, 2 ayda 50 anime mi izledin yoksa sadece 2 ayda Japon sevdan mı coştu ben anlamadım  :huh: 

Neyse forumda keyfine bak :D 

Hoşgeldin

Tesekurler hosbuldum ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilk izlediğim de çok çok hoşuma gitti devam ediyim dedikcede coştum öyle bişi oldu günde rahat 11 saatimi animelere veriyorum ama okul basliyacak nasil yapacagim bilmiyorum :)

Yavaşlamanı tavsiye ederim sonra etrafta izleyecek anime kalmayınca üzülürsün :D 

Okul başladıgında da zaten düzeliyor az az izle keyfini çıkar bence :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.