Jump to content

Aldnoah.Zero ve Baby Steps’e İkinci Sezon


Berker51

Recommended Posts

Aldnoah.Zero ve Baby Steps’e İkinci Sezon Duyurusu Yapıldı

 

aldnoah-zero.jpg

 

Fate/Zero serisinden Ei Aoki ve Gen Urobuchi olmak üzere iki büyük ismi kadrosunda bulundurmasıyla dikkat çeken mecha seri Aldnoah.Zero, Kalafina ve adını Shingeki no Kyojin’den tanıdığımız Sawano Hiroyuki imzasını taşıyan müzikleriyle sezonun iddialı yapımları arasına yerleşmişti. Yaz sezonun sona yaklaşması gereği ekranlardaki 12 bölüm süren serüvenini bugün noktalayan seri, şüphesiz döneminin en bomba etkisi yaratan sonlarından birine sahip olarak izleyicilerin akıllarında yer ederken; anime takipçilerine bu bitişin bir son olmadığı haberini erken vermeyi seçti ve bölümün son saniyelerinde ekranda beliren mesaj ile Ocak ayında izleyicilere tekrar merhaba diyecek ikinci sezonunu müjdeledi.

baby-steps.jpg

 

Bunun yanında bugün son bulan ve bölüm sonunda devam edeceğine ilişkin duyuru yapan tek seri Aldnoah.Zero olmadı. Spora gerçekçi yaklaşımıyla pek çok anime severin gönlünü kazanan tenis temalı seri Baby Steps de hayranlarına hikayenin 25 bölüm ile sınırlı kalmayacağı haberini verdi ve yeni sezonun ne zaman çıkacağı sorusu, 2015 baharı şeklinde cevabını buldu.

aldnoah-zero-baby-steps.jpg

 

 

 

Alıntı: AnimeFantastica

Edited by Berker51
Kaynak yerine alıntı yazınız ve link koyunuz.
Link to post
Share on other sites

Şimdi Aldnoah Zero'nun 2. sezonu çıkarsa fazla bir ses yapmaz zaten çoğu karakterlerin öldüğünü gördük 2. sezon Death Note'nin çıkmayacak olan 2. sezonu gibi olur.(Ana karakterler ölmüş yedek karakterler :P )

ana karakterlerin ölüp ölmediği kesin belli değil daha :D

Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.