Jump to content

Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015

NaruHodo

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 123
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Not: Çizimlerimi üst iletide paylaşacağım yenileri eklendikçe    21.02.2015    14 Şubat 2015   Robin - One Piece 11.02.2015 gomen nasai..  ;)    05.02.2015    Psikopat Naruto

2 yeni çizim beğeninize sunulmuştur ilk iletide :D

evet onun benzeme oranı %98 :D Alleriya teşekkürler daha geliştirmeye açığız :) yok Charmer çok olmuyorsun yorumlarınla renk katıyorsun ;) teşekkürler maxiventus ama hobi olarak kalmaya devam edecek :

özenerek yapsan futabayla kou iyiymiş biraz kirlettik mi sanki .ilk karakter tasarımın güzele benziyor ama saçını bağladığı yer yapmacık takma gibi olmuş

Sensei karalarken bulaştırdım biraz :D yenilerde elimin altına kağıt koyuyorum artık :) kıyafet ve aksesuar çizimlerinde de ilerleme kaydetmem lazım daha gerçekçi yapabilsem iyiydi çizmeye devam :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

devam devam durmak yok kağıt koymakta akıllılık edersin karakalem için yarın sana link atarım gerçekçi yapman için ayrıntıya dikkat et link atarım sana yine bunun hakkında

Sensei karalarken bulaştırdım biraz :D yenilerde elimin altına kağıt koyuyorum artık :) kıyafet ve aksesuar çizimlerinde de ilerleme kaydetmem lazım daha gerçekçi yapabilsem iyiydi çizmeye devam :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

devam devam durmak yok kağıt koymakta akıllılık edersin karakalem için yarın sana link atarım gerçekçi yapman için ayrıntıya dikkat et link atarım sana yine bunun hakkında

valla süper olur teşekkür ederim.. yorumların ,konuyla ilgili gönderdiğin linklerin oldukça katkı sağlıyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel olmuşlar hepisi birden :) Daha da gelecekse isteriz valla iyi yapıosun resimlerine baktımda her resimde bir ayrı gelişme var :)

Kendi karakterine Kagura ya da Ryuko koyabilirsin eğer istersen :D Aklıma başka gelmedi şu an :P

teşekkürler ;) ona bir isim buldum Kioko :D mutlu çocuk demekmiş anlamı.. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.