Jump to content

Isu-chan

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 32
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoş geldin :) Forum genelinde en çok güncellenen konu Ecchi günlük takip edebilirsin :D İyi forumlar ^_^

Pelin sen de admin gibi bişey oldun çıktın :D Nereye baksam sanki şurda kurallara uyulmamış, şurda şunu yanlış yapmışsın tarzı mesajlarını görüyorum :)

Posted Images

• Forum Admin

Hoş geldiniz, ben Arda memnun oldum. Forum kuralları çevresinde iyi vakit geçirmenizi dilerim.

Yazınızın sonuna "Lütfen iyi geçinelim" yazmanız beni güldürdü, genelde bu tür cümleler yazan Türk pek görmediğimden olsa gerek.

"Çok mu komikti?!" Şeklinde bir soru gelebilir aklınıza, yanlış anlamamanız için açıklayayım; Zello adlı bir uygulama var ("Türk Anime TV Zello'da!" Konusundan uygulama ile ilgili bilgi edinebilirsiniz), bu uygulamada ki bir Japon kanalında takılıyoruz. Konuşurlarken sürekli "Yoroshiku onegai shimasu", konuşmalarını bitirdikten sonrada en son "Dozo" diyorlar. Türkçe bu şekilde konuşmakta komik oluyor :D. (Kanaldaki Namu-chan ile sohbet etmenizi öneririm çok iyi adamdır :D. Tabii saatleri tutturabilirseniz malum bizden 7 saat ilerideler. ) İsteyebileceğimizi düşünerek kanalın adını yazayım: zello.japan

Uzun zaman sonra forumdaki bir konuya bu kadar uzun bir yazı yazıyorum kendinizi şanslı saymalısınız [emoji14]. じゃあ ね。\(^o^)/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Japon dizilerini nereden bulabileceğimi bilmiyorum. İzlemek isterim. Modern yaşantılarını daha düzgün anlarım sanırım.

Yeppudaa' da paylasiliyor. Forum formatinda dizi-film paylasmalari bslarda garip geliyordu ama sonra alistim. :D Konuya indirme linki hatta bazen ost bile eklemeleri cok hosuma gidiyor ama. :D

Dizilerinde de anime havasinda olaylar var ama daha gercekci tabii ki. İzlerken Japonlari daha cok tanidigimi hissettim.

Bir de anime live-actionlari genelde iyi olmuyor. Hana Yori Dango gibi nadiren iyi live-actionlar cikiyor. :D

Tavsiye almak istersen elimden geldigi kadar yardimci olurum. ( Gerci daha yaklasik 1 yildir izliyorum. Acemiyim. :( )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.