Jump to content

Merhaba Dostlar! ^^

Saginar

Önerilen İletiler

Hoşgeldin :) Keyifli Forumlar :D

Çok teşekkürler

GÜZEL 

:D

:D ^^

Hoş geldin :)

Hoşbulduk :)

Hoş Geldin.

Hoşbuldum ^^

Hoş geldin :). Buranın havası gerçekten ayrı, samimi bir hava bulacağından emin gibiyim :) Buranın en sevdiğim özelliklerinden birini yazmak istiyorum (alakasız ama olsun) argo kelime bile kullanılmıyor nerdeyse  :good-job-onion-head-emoticon:

Aynen buranın havası nasıl farklı hemen belli etti

Hoşgeldin adaş

Oooo sende mi ömer :D Sağola adaşım. İmzan yakıyor bu arada :D

Hoş geldin  ^_^

Hoşbulduk ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 4-5 yıldır Türkanime.tv kullanıcısı olan onun dışında 1 yıla yakın dır anonim olarak bu forumda gezen kardeşiniz aranıza katılmak istedi ve bu konuyu açtı.   Öncelikle İnt

Teşekkür Ederim Hoşbulduk. Tamda şimdi okumayı bitirdim :D Link vermesen konuyu bile bulamazdım :D   Sağol Hoşbulduk 

GÜZEL  :D

Hoşgeldin gardaaaaaaşşş :) Buranın havası elbette farklı çünkü burada Anime Sevenler var Abi, Abla, Kardeş, Arkadaş. . . Bir nevi Aile burası aramıza Hoş geldin :)

《♡♥♡》Akame For Ever 《♥♡♥》

sağol gardaşı ^^ İnşallah öyle umuyorum . Bu  aileye kend,mi sevdirebilirissem ne mutlu bana :)

Hoşgeldin Ömer, ben de Melike.

Güzel vakit geçirmen dileğiyle. :)

Teşekkürler melike. Bu arada şair olmayı düşünürmüsün?Yetenek var gibi sende :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:hi-onion-head-emoticon:  hoş geldin arkadaş :D samimi ortam diyorsan doğru yerdesin  :good-job-onion-head-emoticon:

99 ekim ayı demek benle aynı yıl aynı ay doğumlusun  :D

Hoşbulduk dostum. Samimi ortam cidden var gibi :D . Bu arada yaşıt terimini kullanmak az kalacak gibi görünüyor   :D Yoroşkune ;)

Hoş geldin ciciş ben de Ayhan , iyi forumlar  :D (ciciş ne la asdfgğ neyi öyle birşey yazdım şimdi ben asfdg ) neyse sorucağın soru anime önerisi falan olursa mesaj at çekinme  :D

Saolasın bu arada ciciş ne alaka  niye öle bişi yazdın bende anlamadım ama tam benim kafadan olduğğunu düşünmeye başladım  :D Teşekkürler sorarım ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.