Jump to content

2015 ToruCon Ankara - Sülalecek Oradayız!!

Kaxell

Önerilen İletiler

Arkadaşın saçını pembeye boyayıp birde kırmızı lens taktırıp (Kırmızı lens almam karşılığında saçını pembeye boyıcak D:) eline bir kantana verip sanırım oraya salıcam. Ne yapar bilmem :o

Edit: Skypedakiler pembe saçlı bülent ersoy diyince vazgeçti T_T Tokyo Ghoul dan Kaneki Ken i denicekmiş .-.

Edit 2: Devil May Cry'dan Dante yapıcam diyor en son o.o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 39
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Daha detayları belli olmasada 2-3 MAYIS tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkezi'nde yapılacakmış . Buyrunuz Facebook sayfası :https://www.facebook.com/events/1405201296451602/?ref

2014 İstanbul'dakine gidecektim ama hem bizden falan gelen yoktu hem de bir anda işim çıkıverdi, gidemedim. Bu seferkine giderim umarım. Hem ailemi de ziyaret etmiş olurum :)    Simit cosplay'i ile ge

Arkadaşın saçını pembeye boyayıp birde kırmızı lens taktırıp (Kırmızı lens almam karşılığında saçını pembeye boyıcak D:) eline bir kantana verip sanırım oraya salıcam. Ne yapar bilmem :o Edit: Skypeda

• 2 hafta sonra...

her türlü etkinliğin resimlerine gıpta ile bakardım şimdi burnumun dibinde olacak...

Ben istiyorum gitmek ama hem meşgul olabilirim hem kimseyi tanımıyorum hem cosplay falan yapmıyorum napacam orada diyorum:/ cosplay olarak "filler karakterim ben ehe" diye espiri yapasımda gelirse kaçar herkes :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

her türlü etkinliğin resimlerine gıpta ile bakardım şimdi burnumun dibinde olacak...

Ben istiyorum gitmek ama hem meşgul olabilirim hem kimseyi tanımıyorum hem cosplay falan yapmıyorum napacam orada diyorum:/ cosplay olarak "filler karakterim ben ehe" diye espiri yapasımda gelirse kaçar herkes :D

sende kendinin cosplayini yapmış olursun. zaten herkes cosplay yapmıyor kim takıcak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sende kendinin cosplayini yapmış olursun. zaten herkes cosplay yapmıyor kim takıcak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu dediğinle birlikte eşeğin aklına düşen karpuz kabğu misali aklıma avatarımı çizip yüzüme kağıttan maske olarak koyup gelme fikrini aşıladın yalnız...Ama tabii buna cesaret edemeyeceğim için sıkıntı yok:D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu dediğinle birlikte eşeğin aklına düşen karpuz kabğu misali aklıma avatarımı çizip yüzüme kağıttan maske olarak koyup gelme fikrini aşıladın yalnız...Ama tabii buna cesaret edemeyeceğim için sıkıntı yok:D 

gelirsen takılırız beraber :) zaten bizim grup öyle garip ki... geçen başka bir etkinliğe giderken kafeteryada  konuştuğumuz çocuğu da aramıza aldık öyle gittik. :P

en son yemekte adını sormayı akla getirdik :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.