Jump to content

DevianArt Grubu

CanberkG

Önerilen İletiler

Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar.Konuyu nereye açsam karar veremedim bende en son dedim buraya açıyım .Çoğu çizimle uğraşan insanın bildiği gibi

Devianart adlı bir site var.Bu sitede çizim ve fotografçık gibi sanat dallarıyla uğraşan insanların paylaşımları var.İnsanların çizimlerini yada buna benzer

uğraştığı sanat dallarını paylaştığı ve başka sanatçılarla tanışma fırsatı bulduğu bir ortam.Son zamanlarda heleki o son sakura çizim yarışmasından sonra

düşündüm ve DevianArtta birçok güzel grup var ülkeler arasında british,poland gibi gruplarda var.Bunu gördükten sonra bende dedim ki acaba bizde Anime ve

Manga üzerine bu tarz bir grup açabilir miyiz.Gördüğüm kadarıyla aramızda çizimle uğraşan bol ve yetenekli birçokta insan var.Sizlerinde görüşünü alıp böle

birşeye adım atmak ister misiniz diye bir yorum almak istiyorum.Böylece bu gibi sanat dallarıyla uğraşan insanlar olarak bir arkadaş grubu

oluşturadabiliriz.DeviantArtla ilk kez tanışan duyan çizimle yada bu tarz bir sanatla uğraşan arkadaşlar için ise

grup olurda girmek isterseniz kayıt olmasına kadar herşey kolay ve ücretsiz hiç merak etmeyin.Çizime yeni başlamışsanızda sorun değil burda kendinizi

geliştirmenize yardımcı olucak birçok şeyde bulabilirsiniz.Yorumlarınızı bekliyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen amaçladığımızda o tarz bir samimi ortam olmalı millet birbirinden bişeyler öğrenebilsin destek olsun en güzeli öle olur 

ya bi de mesele şu:kuranlar da bir süre sonra ilgisini kaybedince aktiflik ölüyor,o yüzden grupların ömrü pek olmuyor.Kuran elinden gelen özeni göstermeli ki ortam bozulmasın,tabi üyelerin sürekli gruba yükleme yapıp doldurması da var ki bence o da sorun

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.