Jump to content

Cehennemin Çağrısı


Efruz

Recommended Posts

g5PgzZ.jpgDikkat! Bu hikaye psikolojinizi alt üst edebilir, Her gece sıcacık yatağınızda saatlerce dönmenize ve gece aniden uyanıp çığlıklar atmanıza sebep olabilir!..

 

Tanıtım:

 

Gözümün önünde paramparça edilen babam, Ben yaşayayım diye açlıktan ölen annem ve gözlerimin önünde tecavüz edilerek öldürülen kız kardeşim. Yıllardır içimde büyüttüm nefretimi! Ama artık bedenime sığmayacak kadar büyüdü. Artık kusma zamanı! Tüm nefretimi kusacağım kötülerin üzerine! Bunun için kötü olmam gerekse bile...
Kendi kendine bu yemini eden İchiro Kawasaki, Aka kod adlı bir suikastçidir. Büyük bir mafya olan Black Rose adına çalışmakta ve onların pis işlerini yapmaktadır.
İlk Cinayet:
Eli titriyordu ama yapmalıydı bunu, basmalıydı tetiğe! Babasının hayali belirdi gözünün önünde acımasızca parçalamışlardı onu. Onlar acımamıştı o da acımamalıydı. Çekmeliydi tetiği, evet çekecekti tetiği. Çekti de. Mermi adamın kafasından içeri girerken kız kardeşi geldi hatırına “Ya polis beni yakalarsa! Ablam yalnız yaşayamaz!” Ama nafile çoktan adamın kanıyla boyanmıştı duvarlar. Kan kokusunu çekti burnuna “O zaman yakalanmam!” dedi ve şarjörü adamın üstüne boşalttı. Gözleri keskinleşti, korkunç bir kahkaha attı! 

 

Bölüm-1:Dışarıda dondurucu bir soğuk... Rüzgarın uğultusu giderek artıyor... Şimşekler sanki bir şeyler ima eder gibi ard arda çarpıyor! Çoğu sokak lambası bozulmuş. Karanlıkta bir gölge... Gölge dev gibi bir duvarın önünde durduğu sırada bir şimşek daha çakıyor ve çakan şimşek yüzünü aydınlatıyor :
Bu Aka! Beyaz bir ceket giymiş, ceketin kapşonunu başına geçirmiş kapşonun önünden bir tutam kırmızı saç dışarıda kalmış. Ceketin’in cebinden ellerini çıkardı ve bir çırpıda en az 7 metrelik duvara çıkıverdi. Burası baba’nın eviydi ve bu eve korumalara yakalanmadan girmenin tek yolu vardı. Rolli! Baba’nın kendisine hiç benzemeyen o güzel kızı.


Aka, duvarın üstünde yürümeye başladı, gözü karanlığa alışınca da bir anda hızlandı. Aradığı yeri bulduktan sonra durdu bir süre düşündü. Tam o esnada bir şimşek daha çarptı. “İşte!” diyerek. Yavaşça açılan pencereden içeri atladı. İçerisi karanlıktı bu Aka’yı biraz endişelendirmişti. Üstüne doğru hızla yaklaşan bir şey olduğunu hissetti ve çevik bir hareketle ayağa kalktı ve bıçağına davrandı. Bu Rolliydi! Aka’nın dudağına kenetledi dudağını. Aka’nın şaşkınlığı geçince tutkulu bir öpüşme başladı aralarında. Aka, kızı yatağa doğru iterek yatırdı. Bir yandan kızın boynunu yalarken eliyle kızın bacaklarından yukarı doğru çıkıyordu. Elini kızın etiğinden içeri sokmuştu ki aklına kurduğu plan geldi! Zaman kaybetmemeliydi. Yavaşça çekti elini ve doğruldu iki elini karnında birleştirdi ve kendini titrereterek “Uvvv! Soğuk!” dedi. Rolli, Aka’nın utandığını sandı. Pencereye doğru yöneldi “Haklısın, aşkım! Çok soğuk!” diyerek tasdik etti. Elini Pencere’nin Koluna attı. Tam o sırada arkasından yavaşça yaklaşan Aka “Sen zahmet etme canım!” diyerek üzerine düşen kızı tek eliyle tuttu. Kız ona “Nasıl ?” der gibi korku ve nefret dolu bir bakış attı “Neden ?” Aka sessizce kızın arkasından sapladığı bıçağını çekti. Rolli’nin yere serilmiş kanlar içindeki vücudunu inceledi . Uzun ve baştan çıkarıcı siyah saçlar, Bembeyaz pürüzsüz bir yüz 90-60-90 bir vücuttu. Gözleri kızın şekilli ve büyük göğüslerine takıldı. Dudaklarını yaladı onları ister gibi bir hali vardı. Bir şimşek daha çakmıştı tam o sırada. Çakan şimşeğin ışığında bir kırmızılık gördü. Kan kokusunu çekti içine. Tıpkı ilk cinayetindeki gibi hala baştan çıkarıyordu bu koku onu. Arkasına döndü ve kapıya doğru yöneldi ve kendi kendine söylendi “Hııh! İlginç böyle bir adamdan bu güzellikte bir kız!”


Baba, koca göbekli, orta boylu bir adamdı. O koca burnunun dibinde kocaman bir ben vardı. Televizyonun karşısında, karanlıkta korku filmi izliyordu : Gizemli bir adam, her gün başka bir kızın evinde barınıyor ve eğer kız onun evinde olduğunu fark ederse kızı parçalarına kadar ayırıyordu.


Filmin en heyecanlı yerinde televizyon birden kapanıverdi. Baba hışımla arkasını döndü. Tam “Rolli!” diye bağıracaktı ki onun başka biri olduğunu fark etti. Elinde iki tane silah vardı. Silahın üstünde karanlıkta parlayan şahin dövmesi ilişti gözüne bu Aka’nın Double Hawk’ıydı. “Aka! Bu ne demek oluyor ?” Fazla gürültü çıkarmadan gülmek için kendini zorladı. “Bu silah sırf sen istedin diye nice masum insanın canını aldı! Şimdi de senin canını alacak Baba!” Baba dalga geçer gibi bir kahkaha attı “Eğer beni öldürürsen seni yaşatmazlar bunu bilmiyor musun ?” Aka yine dudaklarını yaladı. Kan istiyordu. Baba’nın kanını istiyordu. Yaratacağı cehennemin kapısını onun kanından yapacaktı. “Bu yüzden seni ben öldürmüyorum ya ?” diyerek sırıttı ve iki el ateş etti. Baba'nın kanının kokusunu çekmeye vakit yoktu. Geldiği yerden hızlıca terketti o konağı...

Aka'nın planının ilk safhası gerçekleşmiş cehennemin kapısı aralanmıştı...

Not:Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin, emin olun ki yaptığınız her bir yorum beni daha da heveslendirecktir!

Link to post
Share on other sites

Okuyacaklarım Listeme aldım Genelde watpatt den kitaplar ve hikayeler olur ama bu güzel bir FF olucak gibi başarılar Dilerim

Böyle düşünmen beni çok mutlu etti. Bende wattpad'da yayınlamadan önce, biraz kendimi geliştirmeyi düşünmüştüm bu forumda bir FF yazarak.

Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sürükleyici bir anlatımın var. Fakat kitabın için bir yaş sınırı koymalısın bence. ^^  Baş karakter Aka'da gözümde çok karizmatik göründü diyebilirim. Soğuk kanlı birisi olması.

Link to post
Share on other sites

  • jans09 changed the title to Cehennemin Çağrısı

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.