Jump to content

Gintama

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 235
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bu konu olmazsa forum da olmaz!!!!

Sadaharu ve Elizabeth forevaaaaaaaa yehuu :D

evet :D ay çok hoşuuma gitti ya o sahne :D :D umarım öldürür bir gün elizabethle sadaharu ohh :D

Kanka niye üzüyosun kızı? Sevgili olmuyorlar ya.. Sadece bir elektrik oluyor yani o belli. 8)

Edit: Ya bi bölüm vardı. Yılbaşı gecesinden sonrayı anlatıyo.. O gece herkes içmiş böyle toplanıp. Gin-chan hepsiyle yatmış o gece. ;D :D Otose ve Hasegawa dahil. Süper komikti ya. Nurcan bir yandan kendini keser heralde izlerken. Çünkü bölüm başlarken Gin-chan ve Otose aynı yatakta uyanıyorlar. Ama sonu süper izleyin mutlaka.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kanka niye üzüyosun kızı? Sevgili olmuyorlar ya.. Sadece bir elektrik oluyor yani o belli. 8)

Edit: Ya bi bölüm vardı. Yılbaşı gecesinden sonrayı anlatıyo.. O gece herkes içmiş böyle toplanıp. Gin-chan hepsiyle yatmış o gece. ;D :D Otose ve Hasegawa dahil. Süper komikti ya. Nurcan bir yandan kendini keser heralde izlerken. Çünkü bölüm başlarken Gin-chan ve Otose aynı yatakta uyanıyorlar. Ama sonu süper izleyin mutlaka.

İnsan spoiler içine yazar kanka :D kaçıncı bölüm hmn izlicem çok merak ettim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hasegawa. :-X

Bi de yaoilere o kadar laf söylüyodu. ::) :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İnsan spoiler içine yazar kanka :D kaçıncı bölüm hmn izlicem çok merak ettim

Kanka asıl bölümün sonu spoiler. Söylemedim o yüzden. Hiç bilmiyorum valla kaçıncı bölüm olduğunu.. ::) Sonlara doğru.

Hasegawa. :-X

Bi de yaoilere o kadar laf söylüyodu. ::) :D

Evet bak;

Resmi ekleyen

;D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

artık umrumda değil gintoki

ciddiyim

seviyorum hala ama çok değil

evet yanlış okumadınız ciddiyim.

hala da öyleyim :D

sanki artık sasukeci olmaya mı başladım :D

tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı :D

artık animeye karşı ilgim de azaldı zaten :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

artık umrumda değil gintoki

ciddiyim

seviyorum hala ama çok değil

evet yanlış okumadınız ciddiyim.

hala da öyleyim :D

sanki artık sasukeci olmaya mı başladım :D

tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanı :D

artık animeye karşı ilgim de azaldı zaten :D

Ne diyosun sen?! Kendine gel. >:( >:( >:(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla öyle kanka yapcak bişi yok :D size de tavsiyem çok izlemeyin anime falan hayatınızı yaşayın. Hepimiz özenmiyor muyuz animelerdeki yaşantılara ? Tamam izleyelim ama fazla da değil çünkü yaşamamız gereken bir hayatımız var . Aşkları,amaçları,mutlulukları,arkadaşlıkları kendi hayatımızda gerçekleştiremedikten sonra animede izlesem mangada okusam ne olur?

sizin yaşantınız böyle olmayabilir ben kendim için yazdım günümün çoğu anime çevresinde dönüyordu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ya kanka biz hayatımızı yaşamıyor değiliz ki. :P Zaten bi evde olduğumuz zaman anime izleyebiliyoruz. >:( Normalde herkesin hobisi vardır, kimi evde ders çalışır, kimi tv izler, kimi kitap okur, kimi film izler.. ::) Şahsen çevremdekiler öyle yani.. :-X Oturup tv de saçma sapan şeyler izlemektense anime izlemek bin kat daha iyi. :-\

Ayrıca anime sayesinde amaçlarım, aşklarım, arkadaşlıklarım, mutluluklarım daha mantıklı ve güzel oluyor. Diye düşünüyorum. 8) Animenin hayatıma kattıklarını düşününce. :-*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nurcana katılıyorum da ben azaltmayı da düşünmüyorum.Zaten ben okulumdaki insanların çoğuyla içli dışlı arkadaş olmak istemiyorum.Eski arkadaşlarım yetiyor bana aşk yaşamayı da henüz düşünmüyorum (Yaşayacak biri yok aslında).Zaten yaşadığım yerden,gittiğim okuldan nefret eden biriyim mutlu değilim bu nedenle anime mutsuzluğumu unutmamı sağlıyor anime olmaz ise bana çok zor bu hayat.  ;D :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.