Jump to content

Gangsta. [2015 Yaz Sezonu En Çok Beklenen Serisi] Düşünce ve Bölüm Tartışma Alanı

Amygirl

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Öncelikle Worick bir künyeli değil tamamen normal biri  :wub: Tabi normallik kavramı sizin onu nasıl algıladığınıza bağlı olarak değişebilir  :ph34r: İlerleyen bölümlerde bir çok soru işareti zaten kendiliğinde ortadan kalkacak 2.bölüm olması gerektiği gibiydi tabi bazı değişiklikler ile doktorun boş kağıt vermesi gibi  <_< Ama genel anlamda benim için yine sürekleyici ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım bir bölüm oldu :( Bu arada S sınıfı künyelilerimiz de var merak etmeyin  B) Bu kadar spoiler yeter sanırsam yoksa kendimi kaptırıp her şeyi anlatmaya başlayacağım biri beni durdursun  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 63
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İlk bölüm izlenimi  :rolleyes:   Açılış müziğine bayıldım uzun zamandır bu kadar güzel bir op dinlememiştim kapanış müziği biraz durağan olsa da güzeldi, bir çok arkadaş bazı serilere benzetmiş ama be

Görünüşe göre Nicolas özellikle o son sahnesiyle kalplere taht kurmuş, valla ne diyeyim, benim de kurdu. İnsan en azından bir kıpırdanır heyecandan oturduğu yerde. OP gerçekten çok güzel olmuş. ED ban

2 Temmuzda çevirileri yavaş yavaş ortaya çıkan yılın en baba seinenlerinden birisi olacak olan animemiz için bir bölüm tartışma ve düşünce belirtme mekanı açalım :) İlk bölüm aynı şekilde giderse çok

Öncelikle Worick bir künyeli değil tamamen normal biri  :wub: Tabi normallik kavramı sizin onu nasıl algıladığınıza bağlı olarak değişebilir  :ph34r: İlerleyen bölümlerde bir çok soru işareti zaten kendiliğinde ortadan kalkacak 2.bölüm olması gerektiği gibiydi tabi bazı değişiklikler ile doktorun boş kağıt vermesi gibi  <_< Ama genel anlamda benim için yine sürekleyici ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım bir bölüm oldu :( Bu arada S sınıfı künyelilerimiz de var merak etmeyin  B) Bu kadar spoiler yeter sanırsam yoksa kendimi kaptırıp her şeyi anlatmaya başlayacağım biri beni durdursun  :D

Mangayı mı takip ediyorsun yoksa :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana verebilirsin spoiler abla :D bide o kağıtta ne yazıyordu normalde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dayanamayıp spoilerı açanlardanım, evet.  :hehe-onion-head-emoticon:

Tahmin ettiğim gibi, ben de onun onlardan olmadığını düşünmüştüm çünkü o da hep onlar diyerek konuştu. Şu an gerçekten cevaplanması gereken sorular çok ama daha ikinci bölümdeyiz yahu, duralım azıcık gelecektir zamanla. Güzel bölümdü ya güzel, bende bittiğini anlayamadım gerçekten. Bu künye aydınlanması için teşekkürler, buna ihtiyacım vardı durdur yere kafam karıştı yorumlardan.  :bled2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Dayanamayıp spoilerı açanlardanım, evet.  :hehe-onion-head-emoticon:

Tahmin ettiğim gibi, ben de onun onlardan olmadığını düşünmüştüm çünkü o da hep onlar diyerek konuştu. Şu an gerçekten cevaplanması gereken sorular çok ama daha ikinci bölümdeyiz yahu, duralım azıcık gelecektir zamanla. Güzel bölümdü ya güzel, bende bittiğini anlayamadım gerçekten. Bu künye aydınlanması için teşekkürler, buna ihtiyacım vardı durdur yere kafam karıştı yorumlardan.  :bled2-onion-head-emoticon:

Buton bir işe yaramıyor :D 

Yorumları şöyle bir baktım neler neler çıkmış o beyinlerden şaştım kaldım  :huh: Fazla okumamak lazım site yorumlarını :ph34r: Dediğin gibi daha çok başlardayız seri ilerledikçe cevaplar verilecek yeni sorular ortaya çıkacak sadece biraz sabretmek gerekiyor ^_^  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Aman ha :D abla forumdaki en büyük spoilercısın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Buton bir işe yaramıyor :D

Yorumları şöyle bir baktım neler neler çıkmış o beyinlerden şaştım kaldım  :huh: Fazla okumamak lazım site yorumlarını :ph34r: Dediğin gibi daha çok başlardayız seri ilerledikçe cevaplar verilecek yeni sorular ortaya çıkacak sadece biraz sabretmek gerekiyor ^_^  

Bizim gibileri spoiler butonu durdurur mu hiç?  :cool-onion-head-emoticon:  Gerçekten okumamak lazım ya. Allak bullak oluyor insan.  :mellow:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.