Jump to content

Önerilen İletiler

Yeni serimiz olan Unknown Code'u sizlerle paylaşmak istiyorum. bu seriyi okumak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Seri Adı: Unknown Code
Mangaka(lar):Carnby
Artist(s):Hoopa
Yayınlanma Tarihi:2016
Kategoriler: Aksiyon, Komedi, Korku, Gizem, Okul Hayatı, Shounen, Webtoon, Fantastik
Özet: Uzaylı istilaları tehlikeli ve karmaşık boyutlara gelmişti. Bu kez Dünya, insanlığın sonunu getirmek için elektronik cihazlara sızan "Bilinmeyen Kodlar" tarafından saldırı altında. Bu kodlara karşı koymanın tek yolu, onların oyununa dahil olmak. Farklı becerilere sahip bir grup erkek, kodlara karşı savaşmak için bir topluluk haline gelir. Kazanan hangi taraf olacak?

http://www.mangahanta.com/manga/unknown-code

Herkese İyi okumalar

spacer.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 353
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

MangaHanta İş Başında!   Merhabalar! MangaHanta bağımsız olup kendi çevirilerini yayınlayan bir manga okuma sitesidir. Kuruluşumuzun amacı ise; Yarım kalmış, hiç çevirisi yapılmamış, ve

Kusura bakmayın saygılı bir şekilde gereken kişi cevap vermiş ama arkadaşın böyle üstüne gelinmesine gelemedim. Böylesi iğrenç bir üslup kullanarak yazılan bu yorumdaki şahsiyet bile ceza almıyorsa be

Çalışmalarınızda başarılar diliyor, bazı mangaları daha konuşma üslubunu oturtamamışken çeviri yapmaya kalkışan kişilerin elinden kurtardığınız için de teşekkür ediyorum.   Gelecek yıl bu vakitler hâl

Posted Images

Yeni serimiz Who's Spying'i sizlerle paylaşmak istiyorum. çizimleri harika olanbu seriyi okumak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Seri Adı:Who's Spying
Diğer Adları:请君入卦
Mangaka(lar):Xiao Xiang Gu
Artist(s):Jiang Fan
Yayınlanma Tarihi:2019
Kategoriler:Komedi, Drama, Shounen Ai, Webtoon, Fantastik, Aşırı Güçlü, manga oku
Özet:Yan Qinghe’nin hayatındaki en büyük arzusu bir yolunu bulmak ve uzun bir ömür elde etmektir. Ancak imparatorluk öğretmeni olarak kariyerinin başında bir yıldırım tarafından çarpılır ve aktör olur. ‘Yan Qinghe: Süre biraz fazla değil mi?’ Ayrıca tanıdığı İmparator’a birebir benzeyen bir film yıldızıyla tanışır ama etrafı kötü ruhlarla doludur ve yakında ölme ihtimali vardır. Yan Qinghe kendi kendine bir karar verir: “Tüm hastalıkları tedavi edebilirim, anlaşıldı mı?”

http://www.mangahanta.com/manga/whos-spying
Herkese iyi okumalar 

spacer.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni serimiz Lip and Sword (yaoi)'u sizlerle paylaşmak istiyorum.

Seri Adı: Lip and Sword
Diğer Adları:Lip Gun, Lip and Gun
Mangaka(lar):Golden 14 Hair Pins
Yayınlanma Tarihi:2019
Kategoriler:Yetişkin, Shoujo Ai, Yaoi, Webtoon, manga oku, Türkçe manga
Özet:Zarif ve yakışıklı yönetmen ile soğuk dahi sunucu (sinsi tilki ile küçük inatçı at). Xing Ming eskiden en iyi tıp öğrencisiydi ama meslek değiştirip televizyon sektörüne adım attı. "Buz Prens" olarak biliniyordu. Xing Ming, babasının adını temize çıkarmak ve adaleti sağlamak adına güçlü insanlara yakınlaşmak için kendini feda edecek kadar ileri gitti. Ama kapıyı açtığında onu bekleyen kişi...

http://www.mangahanta.com/manga/lip-and-sword

Herkese İyi okumalar
spacer.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yeni serimiz olan Villains'ı sizlerle paylaşmak istiyorum.  Seriyi okumak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Seri Adı: Villains
Mangaka(lar): Spark Kim
Yayınlanma Tarihi: 2021
Kategoriler:Komedi, Drama, Doğaüstü, Webtoon, Aşırı Güçlü,
Özet: Ron, prestijli Kahramanlık Akademisi'nden mezun olduğundan beri süper güçlerini aktive edemezken bir süper kahraman olarak iş bulmakta zorlanmaktadır. Bir gün Ron, Darren isimli bir adam tarafından gönderilen gizemli bir iş mülakatı davetini kabul eder.

http://www.mangahanta.com/manga/villains

Herkese iyi okumalar      

spacer.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.