Jump to content

Herkese Merhaba

Gökyüzü

Önerilen İletiler

Hepinize merhaba arkadaşlar. Ben Hamit, lise sona geçtim bu sene. İmla psikopatıyım ve oldukça iyi bir oyuncuyum.

Call of Duty isimli oyunun büyük bir hayranıyım :p

İsmim de bir Call of Duty karakterinden geliyor. Serinin 2. Dünya Savaşı'nı konu alan İlk 2 oyununda geçen bu kişi "Captain" yani yüzbaşı rütbesine sahip John Price. Bu kişi serinin 2. Dünya Savaşı'nı anlatan oyunlarından birinde ölüyor(ismini hatırlamıyorum). Sonra modern savaşları anlatan günümüz temalı oyununda aynı isime sahip olan bir karakter daha var:John Price. İlk oyunlardaki John Price'nin torunuymuş bu amca da.

Kendisi çok cool bir komutandır, eşi benzeri yoktur. Bkz:

(Bu sahnede onu canlandırıyoruz)

Kendisi ve torunu:

2060090-captain_price.jpg

Price_3.jpg

Modern savaş temalı film, kitap, oyun ve öyküleri çok sevdiğim için kendimi denemeye karar verip bir Call of Duty Hikayesi yazdığımda bir yazar olabileceğimi fark ettim. Zaten herkes sen çok değişik birisin diyordu.

Lakabım "Deli". Herkes benim hakkımda "Bak deli geldi, Deli naber" gibi kelimeler kullanarak bahsediyordu. Bu lakabı neden verdiklerini 2 gün önce anladım.

TURKEYball isimli countryball sayfasında gezerken değişik bir link görüp tıkladığımda karşıma bir "korkunçlu karı" çıktı. Hiç bir tepki vermeden çenemi elime koyup 2-3 saat düşündüm, korku nedir, nelerden korkmalıyız, nasıl yenmeliyiz diye. Gerçekten bana deli demelerinde haklı olduklarını anladım böylece.

Animelere yeni başladım, bayağı izledim toplam 26 seri. İlk başladığım anime ise Naruto.

Hepinize tekrardan selamlar, küçük bir anekdot olarak yeniden bir savaş hikayesi yazabilirim, anime karakterlerini kullanarak, içinde Captain Price, Gaz, Soap, Ghost,Yuri gibi karakterler de olabilir belki ^^

İyi günler ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoş buldum   :D   Hoş buldum, sana da iyi forumlar.   Hoş buldum. : :) Hoş buldum, imla polisliğini ben de severim ^^ Arapça'da ض ‎(Dad) harfi z ve d karışık olarak okunur. Bu yüzden Hızır ve

Hello May neym iz Kaan velkam tu dı forum -_-

Hoş buldum -ScReaM-  :D   Hoşbuldum  :)  hangi oyunlar onlar, olabilir belki.   Hoşbuldum.   Aranıza hoş buldum Tuğrul  :)   Tost makinesi cihazımdan Google Chrome kullanılarak gönderildi

Selam Genç ^_^ Hoşgeldn Foruma...

PS: Roach ve Ghost'un hazin sonu sonrası MW2 de hayallerim yıkılmıştı.3 te her ne kadar azcıkta olsa kurtlarımı döksemde,Ghosts oyununun 6 GB Ram istemesi ve onu görmeyip satın aldıktan sonra PC'min 4 GB olduğunu anlamam yüzünden moralim bozuk -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.