Jump to content

Selam minna!

Porsuk

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kendimi tanıtmaya başlamadan önce buranın kokusunu, insanlarını ve animelerdeki aksiyon dolu sahnede o arkadan gelen fon müziğini özlemişim,onu anladım abi ya. Kendimi kısaca tanıtmak istiyorum. İsmim

Hoşbulduk Ayhan.   Hoşbuldukk ;) Yaşasın Porsuklar ^ ^     Hoşbulduk.     Memnun oldum Pelin. Porsuk-kun dersin artık :D

Ben de ilk kız sandım,üzgünüm  :hell-yes-onion-head-emoticon:

Aramıza hoş geldin , iyi forumlar   ^_^

Ayrıca Porsuk nereden çıktı? Çok ilginç bir seçim olmuş,merak ettim.   :confused-onion-head-emoticon:

Boş vakitlerimde hayvan resimlerine bakmayı ve diğer insanlarla forum üzerinden ne kadar kawai olduklarına dair tartışmalar yapıyoruz. Bir ara bir arkadaşım porsuklarla ilgili küççük bir konu açmıştı ve benim çok hoşuma gitmişti.Foruma üye olurken birden aklıma porsuk geldi ve neden olmasın ki dedim o şekilde yani :D

Bu arada kıza benzetilme olayına gelince beni üzüyorsunuz :crying2-onion-head-emoticon:

Not: Profiline girmez olaydım, kısa süreli kalp kirizi geçirdim sayende ses sonuna kadar açıktı. :dead-onion-head-emoticon:

Hoş Geldin.

Hoş bulduk.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boş vakitlerimde hayvan resimlerine bakmayı ve diğer insanlarla forum üzerinden ne kadar kawai olduklarına dair tartışmalar yapıyoruz. Bir ara bir arkadaşım porsuklarla ilgili küççük bir konu açmıştı ve benim çok hoşuma gitmişti.Foruma üye olurken birden aklıma porsuk geldi ve neden olmasın ki dedim o şekilde yani :D

Bu arada kıza benzetilme olayına gelince beni üzüyorsunuz :crying2-onion-head-emoticon:

Not: Profiline girmez olaydım, kısa süreli kalp kirizi geçirdim sayende ses sonuna kadar açıktı. :dead-onion-head-emoticon:

Hoş bulduk.

Porsuk diye bir hayvan olduğunu duymuştum ama ilk defa fotoğraflarına baktım demin. Çok ilginç bir hayvana benziyormuş :D Genel kültürüm.....  :crying2-onion-head-emoticon:

Hahaha ayrıca müzik konusunda üzgünüm ses için yapabileceğim bir şey yoktu   :depressed1-onion-head-emoticon:  , en azından umarım müziği beğenmişsindir  :cheer1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Porsuk diye bir hayvan olduğunu duymuştum ama ilk defa fotoğraflarına baktım demin. Çok ilginç bir hayvana benziyormuş :D Genel kültürüm.....  :crying2-onion-head-emoticon:

Hahaha ayrıca müzik konusunda üzgünüm ses için yapabileceğim bir şey yoktu   :depressed1-onion-head-emoticon:  , en azından umarım müziği beğenmişsindir  :cheer1-onion-head-emoticon:

Bayıldım :cruch-onion-head-emoticon:

Hoş geldin. Ben de Ezgi. ^^ Umarım forumu seversin ve herkesle iyi geçinirsin Porsuk-kun. :hi-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon:

Hoş bulduk. Kafa dengi bir kaç kişi bulduktan sonra daha güzel olacağını düşünüyorum Pelin-chan :hehe-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.