Jump to content

Attack on Titan 2. Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı

Cosplay

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 22
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hajime Isayama‘nın, Attack on Titan (Shingeki no Kyojin) mangasından uyarlanan anime serisinin 2. sezonu için ilk tanıtım videosu yayınlandı. Videoda Attack on Titan: Wings of Freedom (Shingeki no Kyo

Etkinlikte yayınlanan ön gösterimden alınmış bir video, ama bilinçli sızdırılmış gibi tabi :)

Bi Shingeki no Kyojin'i birde Magi'yi bekliyorum sabırsızlıkla.

Halbuki Eren bir iki sezonluğuna dev güçlerini kaybetse keşke.Eren o kadar teçhizat eğitimi filan aldı ama onu Levi gibi dev öldürürken görmedik hiç.Sadece deve dönüşerek devlerle kapışıyor.Aşıların belli bir süresi olur ya keşke Erende kendi aşısının etkisini kaybetse ve kendine tekrar aşı vurmak zorunda olsa.

başka aşı olsa dediğin olurdu ama bildiğim kadarıyla başka aşı yok ondan öyle yapmıyo olabilir[emoji28]
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Halbuki Eren bir iki sezonluğuna dev güçlerini kaybetse keşke.Eren o kadar teçhizat eğitimi filan aldı ama onu Levi gibi dev öldürürken görmedik hiç.Sadece deve dönüşerek devlerle kapışıyor.Aşıların belli bir süresi olur ya keşke Erende kendi aşısının etkisini kaybetse ve kendine tekrar aşı vurmak zorunda olsa.

SNK ana karakteri Levi zaten bilmiyormusun Eren sadece figuran deve dönüşen insanı temsil ediyor. Cidden Erene ana karakter demeye bin şahit ister :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.