Jump to content

Herkese Merhaba!

selene

Önerilen İletiler

Acikcasi calismak zorundayim cünkü yabanci bir ülkede yabanci dilde egitim aliyorum.....Bir cok seyi sadece dil yüzünden anlayamadigim zamanlar oluyor...Bu yüzden herkes konuyu anlamak icin bir kere okurken ben iki kez okumak veya o bölümün cevirisini yapmak zorunda kaliyorum yani yiyorsa calisma duruma durumu var...Bu sebepten ötürü dizi takip edecek durumum pek yok...Sadece kaldigim yurtta ortak bir tv var orda herkesle birlikte bazi yabanci dizileri izleme sansim oluyor...Onun disindaki tüm zamanim anime ve mangaya harciyorm cünkü animeler türk dizileri gibi iki bucuk saat sürmüyor en fazla 25 dakika falan oluyor...o yüzden benim icin daha idealler... :D

Valla bizim bölümde de yiyosa çalışma durumu var zor bölüm baya ama benim maalesef pek umrumda değil gibi şuana kadar. Bakalım nereye kadar böyle gidecek :(
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 42
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Herkese Merhaba Arkadaslar,   Öncelikle size kendimi tanitmak isterim.Adim Selen ve 20 yasindayim...Ilk animeme henüz cocuk yasta baslamistim (tabi o zaman izlediklerimin anime oldugundan habersizdim

Hoş geldin umarım güzel vakit geçirirsin ayrıca yeni yılın kutlu olsun :)

Hoş geldin Selen :D

Valla bizim bölümde de yiyosa çalışma durumu var zor bölüm baya ama benim maalesef pek umrumda değil gibi şuana kadar. Bakalım nereye kadar böyle gidecek :(

malesef benim pek umursamamak gibi durumum yok zaten 3 dil ile mücadele etmek zorunda kaldigim yetmiyormus gibi bir de burda derslerimden elde ettigim kredi sayesinde vize alabiliyorum....yeterli kredi toplayamazsam vize vermiyolar....bu yüzden calismak zorundayim...sen ne okuyorsun peki?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.