Jump to content

Japonlara Göre En İyi Polisiye Animeleri

Nones

Önerilen İletiler

Başlığı ilk gördüğümde   Psycho-Pass  1. olur dedim ama tutturamadım, Gadget'ı da hiç sevmezdim bir müfettiş bu kadar avanak olamaz :boring-crazy-rabbit-emoticon:

Ghosth in the Shell'in,  Ghost In The Shell : SAC sezonuna iki bölüm bakmıştım çizimleri gerçekten dehşet'ül vahşet seviyesinde ama hiçbir konu derinliği yok gibi geldi her bölümde bunlar bir kişiyi mi yakalıyorlar yoksa Pysco Pass'daki gibi büyük arc/arclar oluyor mu

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

54 dakika önce, Siy4hDranza yazdı:

Başlığı ilk gördüğümde   Psycho-Pass  1. olur dedim ama tutturamadım, Gadget'ı da hiç sevmezdim bir müfettiş bu kadar avanak olamaz :boring-crazy-rabbit-emoticon:

Ghosth in the Shell'in,  Ghost In The Shell : SAC sezonuna iki bölüm bakmıştım çizimleri gerçekten dehşet'ül vahşet seviyesinde ama hiçbir konu derinliği yok gibi geldi her bölümde bunlar bir kişiyi mi yakalıyorlar yoksa Pysco Pass'daki gibi büyük arc/arclar oluyor mu

Bölümler birbirinden bağımsız o yüzdendir ama tema aynı, sonunda bir yerde birleşiyorlar.

Gits sac 1 ve sac 2'de o durmadan yakalananlar yemleme. Esas elemanlar sonradan çıkacak, hemde ne elemanlar. Dünyaya takla attıracak tipler.

Biraz spoiler gibi oldu ama yapacak bir şey yok. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 saat önce, Barış D. Baryshx yazdı:

Bölümler birbirinden bağımsız o yüzdendir ama tema aynı, sonunda bir yerde birleşiyorlar.

Gits sac 1 ve sac 2'de o durmadan yakalananlar yemleme. Esas elemanlar sonradan çıkacak, hemde ne elemanlar. Dünyaya takla attıracak tipler.

Biraz spoiler gibi oldu ama yapacak bir şey yok. 

Öyle diyorsan izlerim her türlü, o çizimlere sahip seriyi izleyemediğim için üzülmüştüm 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

On 24.07.2016 at 10:57, Amygirl yazdı:

Polisiye anime az izlemişim. Bunun farkına vardım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

Gadget'in anime olduğunu bilmiyordum. Baya şaşırdım.

Onun dışında gerçekten çok az polisiye anime izlediğimi bende farkettim. Bi ara topluca izlemeli hepsini :D

Psycho Pass'ı 1. yapmaları gerekirdi bence ama  Kochikame'yi izlemediğimden nasıl bir anime olduğunu bilmiyorum ondan dolayı pek yorum yapmayayım o konuda.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
1 saat önce, Anime WR yazdı:

Gadget'in anime olduğunu bilmiyordum. Baya şaşırdım.

Onun dışında gerçekten çok az polisiye anime izlediğimi bende farkettim. Bi ara topluca izlemeli hepsini :D

Psycho Pass'ı 1. yapmaları gerekirdi bence ama  Kochikame'yi izlemediğimden nasıl bir anime olduğunu bilmiyorum ondan dolayı pek yorum yapmayayım o konuda.

İzle de polisiye amv yap Umut ajskdjdkdk

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Psycho pass değil animelerin, tüm polisiye dizilerinin arasında bile ilk 5i hak eder derim. Kalp hastalığınız falan varsa izlemeyin, tansiyon, çarpıntı falan yapabilir. :D Psycho pass altyapısında ciddi sistem eleştirileri bulunan, toplumu, insanları ve adaleti sorgulayan, belirli kapasitenin altındaki insanların algılayamayabileceği çok sağlam bir seridir. Keza ghost in the shell de oldukça farklı, izlenmesi gereken bir seri. Diğerlerini eski oldukları için izlememişim galiba ama Polisiyeden kasıt animede ana karakterlerin bir polis birimi olması değil de suç ve adalet sisteminin konu olarak işlenmesi ise Zankyou no teror de sıkı bir seridir. Kiseijuu : sei no kakiritsu ve boku dake ga inai machi de mutlaka izlenmesi gerekenler arasında bence. Animeler polisiye olaylara genellikle polislerin bakış açısıyla değil suçluların bakış açısıyla yaklaşıyorlar, sanırım öylesi daha eğlenceli oluyor :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.